سؤال جاستین بیبر

15 ژانویه 2012 17:55 - 03 فوریه 2012 11:42 #19586 توسط Mehran lovermjj
آدم از زندگی سیر میشه وقتی میشنوه خودشو جای مایکل جا میزنه و لقب King of pop به خودش میده!!!!!!!!!!!
آخه یکی به این کوچولو نیست بگه تو رو که حتی واسه بهترین خوانندگان سال 2011 دعوت نکردن،حرف الکی برای چی میزنی!!!!
حالا از فساد اخلاقی و دین و بی استعداد بودنش و ... بگذریم،هیچوقت آدم ادعا نمیکنه که من میخوام جای یه شخصیت بزرگی مثل مایکل بگیرم.میگه که من در حد و اندازه اون شخصیت بزرگ نیستم.نه اینکه با کمال پر رویی خودشو مایکل بدونه.
اگه یه روز دستم بیوفته ...

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بازتاب لذت در قلب کسانی ست که به معجزه ی زندگی اعتقاد دارند

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

15 ژانویه 2012 18:03 #19591 توسط kingmichael
کار نداریم بی استعداده
ولی فساد اخلاقیش کجا بود؟

اگه منظورت همون بچه هست که خودش شایعه رو رد کرده

15 ژانویه 2012 18:18 #19595 توسط Mehran lovermjj
متاسفانه بله.
میدونم بچه ها بعضی چیزا رو دوست داریم و کمی هم روش تعصب داریم.
اما یادتون باشه هنوز دوسال مرگ مایکل عزیز میگذره،ولی دارن با حیثیتش بازی میکنن.
بیاین این تعصبات الکی دور بندازیم و یادمون باشه هنوز هم رو دست سلطان پاپ کسی بلند نشده.

بازتاب لذت در قلب کسانی ست که به معجزه ی زندگی اعتقاد دارند

15 ژانویه 2012 18:34 #19597 توسط kingmichael
جاستین که حالا حالا ها نمیتونه خودشو حتی دنباله رو مایکل بخونه

ولی منظورت از این حرفا چی بود

آدم از زندگی سیر میشه وقتی میشنوه خودشو جای مایکل جا میزنه و لقب King of pop به خودش میده!!!!!!!!!!!

حالا از فساد اخلاقی و دین و بی استعداد بودنش و ... بگذریم،هیچوقت آدم ادعا نمیکنه که من میخوام جای یه شخصیت بزرگی مثل مایکل بگیرم.میگه که من در حد و اندازه اون شخصیت بزرگ نیستم.نه اینکه با کمال پر رویی خودشو مایکل بدونه.

درسته که هنوز خواننده ی درست و حسابی نیست ولی دلیل نمیشه پشت سرش هم بد و بیراه بگیم
من که هیچ کدوم از حرفای بالا رو تا حالا جایی نشنیدم

16 ژانویه 2012 07:55 #19617 توسط Michaellover
منم شایعه هایی در موردش شنیدم

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

16 ژانویه 2012 11:00 #19628 توسط kingmichael
خواهشا اگه شایعه ای هم شنیدید

با دلیل و مدرک بیان کنید

16 ژانویه 2012 12:26 #19650 توسط Michaellover
در ماه نوامبر ۲۰۱۱ دختری ۲۰ ساله با نام ماریا یتر (Mariah Yeater) اعلام کرد که جاستین پدر بچهٔ ۳ ماهه‌اش است. او گفت که در کنسرت ماه اکتبر شهر لس‌آنجلس که در سالن استیپلز سنتر برگزار شد، محافظ شخصی جاستین او را به پشت صحنه دعوت کرد.
« ما سریعاً متوجهٔ رابطهٔ عاشقانهٔ بین خودمان شدیم، و شروع به بوسیدن هم کردیم. کمی بعد جاستین پیشنهاد کرد که به یک مکان خلوت برویم تا تنها باشیم ... من قبول کردم. و او به من گفت که می‌خواهد با من کمی عشق‌بازی کند و گفت که این «اولین بارش» است. »

این دختر از جاستین تقاضا کرده است تا هزینهٔ نگه‌داری و آسایش بچه‌اش را بپردازد. همچنین جلسهٔ شنودی برای رسیدگی به این شکایت در دادگاه در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱ (‎۲۴ آذر ۱۳۹۰) برگزار خواهد شد.[۱۶] جاستین قاطعانه این شایعه را رد کرد و در پاسخ گفت که هرگز این دختر را ندیده است.[۱۷]
« من به شایعات اهمیت نمی‌دم ... من بر واقعیت متمرکز می‌شوم ... مرا براساس موسیقی‌ام قضاوت کنید.[۱۸] »

اما وکلای ماریا یتر می‌گویند که «شواهد معتبری» دارند تا ثابت کنند جاستین پدر آن بچه است.[۱۹] جاستین بیبر نیز اعلام کرد که آزمایش دی‌ان‌ای (DNA) می‌دهد تا «ثابت کند که پدر بچه‌ای نیست».[۲

گوشه از ویکی پدیا فارسی البته من خودم طرفدارشم و مطمن هستم این شایعه ای بیش نیست ولی در هر صورت دیگه:MJ2:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

16 ژانویه 2012 12:36 - 16 ژانویه 2012 12:58 #19653 توسط FeanoR

در ماه نوامبر ۲۰۱۱ دختری ۲۰ ساله با نام ماریا یتر (Mariah Yeater) اعلام کرد که جاستین پدر بچهٔ ۳ ماهه‌اش است. او گفت که در کنسرت ماه اکتبر شهر لس‌آنجلس که در سالن استیپلز سنتر برگزار شد، محافظ شخصی جاستین او را به پشت صحنه دعوت کرد.
« ما سریعاً متوجهٔ رابطهٔ عاشقانهٔ بین خودمان شدیم، و شروع به بوسیدن هم کردیم. کمی بعد جاستین پیشنهاد کرد که به یک مکان خلوت برویم تا تنها باشیم ... من قبول کردم. و او به من گفت که می‌خواهد با من کمی عشق‌بازی کند و گفت که این «اولین بارش» است. »

این دختر از جاستین تقاضا کرده است تا هزینهٔ نگه‌داری و آسایش بچه‌اش را بپردازد. همچنین جلسهٔ شنودی برای رسیدگی به این شکایت در دادگاه در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱ (‎۲۴ آذر ۱۳۹۰) برگزار خواهد شد.[۱۶] جاستین قاطعانه این شایعه را رد کرد و در پاسخ گفت که هرگز این دختر را ندیده است.[۱۷]
« من به شایعات اهمیت نمی‌دم ... من بر واقعیت متمرکز می‌شوم ... مرا براساس موسیقی‌ام قضاوت کنید.[۱۸] »

اما وکلای ماریا یتر می‌گویند که «شواهد معتبری» دارند تا ثابت کنند جاستین پدر آن بچه است.[۱۹] جاستین بیبر نیز اعلام کرد که آزمایش دی‌ان‌ای (DNA) می‌دهد تا «ثابت کند که پدر بچه‌ای نیست».[۲

گوشه از ویکی پدیا فارسی البته من خودم طرفدارشم و مطمن هستم این شایعه ای بیش نیست ولی در هر صورت دیگه

احساس میکنم این خبر مال شیش ماه پیش بوده و تموم شده رفته پی کارش

ضمنا من هر چیزی که گفتم،از اخبار گوگل بوده.

خیلی ممنونم آخه گوگل هم شد منبع اخبار:D

22 ژانویه 2012 10:49 - 23 ژانویه 2012 19:16 #20017 توسط Farnaz
جاستین بیبر میخواهد مانند مایکل جکسون باشد

نمایش فیلم سه بعدی کاپیتان ای‌او با نقش‌آفرینی مایکل در دیزنی‌لند لس آنجلس

جاستین بیبر (Justin Bieber) که ۲ ماه با ۱۸ سالگی فاصله دارد می‌گوید پس از رسیدن به سن قانونی آهنگ‌هایی با مضمون بی‌بندوباری، مواد مخدر و روابط جنسی نمی‌خواند بلکه تصمیم گرفته است که مانند بت‌اش، ترانه‌های پاک بخواند.

بیبر نمی‌خواهد در آهنگ‌هایش ناسزا بگوید یا الکل را تبلیغ کند. او می‌گوید ویژگی‌های انسانی پرهیزکارانه را از سلطان پاپ فرا می‌گیرد و می‌خواهد همانند او مورد توجه جوانان و نیز میانسالان قرار بگیرد.

"من هرگز نمی‌خواهم چیزی شوم که مردم می‌خواهند. اینکه در پارتی‌های شبانه شرکت کنم و گرفتار الکل شوم. من هرگز نمی‌خواهم طوری رفتار کنم که احترام بچه‌ها و والدین‌شان را از دست بدهم. من می‌خواهم توانایی انجام کاری که مایکل جکسون کرد را داشته باشم. او همواره ترانه‌های پرهیزکارانه می‌خواند. و همیشه بچه‌ها، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌هایشان او را دوست می‌داشتند. من نمی‌خواهم در مورد رابطه‌های جنسی و مواد مخدر بخوانم و ناسزا بگویم. می‌خواهم در مورد عشق بخوانم و شاید وقتی بزرگتر شدم بیشتر عاشق شوم. اما می‌خواهم مورد احترام همه باشم."
منبع: eMJey.com / contactmusic

"اسطوره‌ها تا ابد زنده‌اند"

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

22 ژانویه 2012 12:29 #20019 توسط kingmichael
این مطالب تو ویکی پدیا فارسی جاستین هم هست

از طرفی جاستین آشر رو استاد خودش میدونه که مایکل اسطوره آشر بوده پس بعید نیست جاستین هم به طرف مایکل بره

"اسطوره‌ها تا ابد زنده‌اند"

راستی این جاستین عجب نامردیه چرا شعار منو دزدیده :-? :-?

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.