× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Important مستند بی بی سی درباره مایکل

07 جون 2012 16:40 #24869 توسط sepideh jackson
همونطور که میدونید امشب توی کانال بی بی سی درباره مایکل مستندی نشون دادن
توی مستند بیشتر به مایکل توهین کردن و واقعیت ها رو پینهان کردن و خیلی از شایعه ها رو دوباره توش گفتن X-(
من انتظار داشتم اگه از مایکل خوب نمیگن حداقا راجبعش بد حرف نزنن مخصوصا حالا ک داریم به ساگردش نزدیک میشیم... :( اسم مستندش راجبه مایکل بود ولی بیشتر چیزای متفرقه رو نشون داد...چه میدونم مراکز توانبخشی معتادا و کاباره هارو...واقعا ک ادم متاسف میشه...این وسط ابروی کسای دیگه رو هم برد...جالبه از حادثه ی پپسی میگه ولی نمیگه بااون 150 میلیون دلاری ک پپسی به مایکل داد.مایکل چیکار کرد اون پول رو... :(

از نظر شما ها نباید به این کار بی بی سی اعتراض کنیم ؟

:-*
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک, Michaellover

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

07 جون 2012 16:48 #24870 توسط aisan
من بعد از دیدن این مستند خیلی ناراحت شدم به خاطر زندگی سختی که مایکل داشت. به نظرم بد نبود اولش منم به این اعتراض کردم که مایکل مثل بقیه ی هالیوودیا خوش گذرون نبود.ولی این مستند برای نشون دادن چهره ی مایکل نبود برای نشون دادن پشت پرده ی اتفاقاتی بود که برای مایکل افتاد و با افرادی که باهاش در ارتباط بودن بود از این نظر خوب بود که تمام شایعاتی که در مورد مایکل بود رو کامل رد کرد :-??

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

07 جون 2012 16:53 - 07 جون 2012 16:56 #24871 توسط Mohsen.srn
مستند کاملی نبود. اطالاعات غلطی هم توش بود. ولی برداشت کلی ای که یه نفر که طرفدار مایکل نیست یا زیاد اخبارش رو دنبال نمیکنه و کسی که مایکل رو گناه کار میدونه، میتونه این باشه که مایکل قربانی اطافیانش شد. مایکل بی گناه بود و چون نمیخواست جزئی از سیستم باشه، سعی کردند حذفش کنند.

خلاصه مستند این یود که مایکل در مورد اتهامات 1993 و 2003 گناه کار نبود.

در واقع انگار سازنده ی مستند خوب به حرف های مایکل توی ترانه هاش گوش داده بود رفته بود تا واقعیت رو کشف کنه. در واقع با ترانه های مایکل مشورت کرده بود.
البته نظر شما رو هم میخوام بدونم.

!You’re probably better than you think you are
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شهروز, Michaellover

07 جون 2012 17:04 #24872 توسط شهروز
به نظرم من این مستند خیلی ریشه‌ای داشت زندگی اسرارآمیز مایکل رو شرح می‌داد. هرچند که فقط در همان سطح ریشه ماند و اصلا توضیح بیشتری داد. فکر کنم اکثر مردمی که از زندگی جکسون چیز زیادی نمی‌دونن از این مستند چیزی نفهمیدن. اگر هم فهمیدن همانی بود که آقا محسن اشاره کرد: «مایکل بی گناه بود و چون نمیخواست جزئی از سیستم باشه، سعی کردند حذفش کنند.» خود مستندساز هم این موضوع را در آخر فیلم عنوان کرد. منظورم همان جمله‌ای است که به کنایه به «هالیوود» زد. در کل مستند بدی نبود. حداقل از خیلی از مستندهای دیگه‌ای که به فارسی ترجمه شدن و دوستان همگی شاهد آن بودیم بهتر بود.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

07 جون 2012 17:39 #24880 توسط aisan
اگه کسایی که هر چی ما میگیم بابا اینا شایعس باور نمیکنن شاید با دیدن این مستند بفهمن که ما یه چی میدونیم که میگیم. ولی نمیتونه کسی و جذب مایکل کنه. :dnkw:

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you

07 جون 2012 17:43 #24881 توسط Michaellover

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

07 جون 2012 18:38 #24887 توسط کوچکترین طرفدار
درود
به نظر من هم مستند خوب و متفاوتی بود
یکی از نکاتی که تو این مستند وجود داشت و برام خیلی جالب بود این بود که فقط کانراد موری رو تو مرگ مایکل تنها مقصر نمیدونست بلکه کل سیستم رو مقصر میدونست
سپاس

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn, Michaellover, aisan

07 جون 2012 21:27 #24893 توسط saeed
کلا مستندش یه جوری بود هیچیو واضح توضیح نمی داد و هرکی که چیزی از مایکل ندونه تصویر خیلی درستی تو ذهنش به وجود نمیاد با توجه به اینکه یه سری تصاویر بی ربط و زشت نشون میداد
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sepideh jackson, Mohsen.srn

07 جون 2012 21:59 #24894 توسط Mohsen.srn
دقیقا همینطوره...

خیلی جسته و گریخته بود.

پرداختن به یه سری چیزها خیلی نامربوط می اومد. لااقل من نتونستم بین اونها و دنیای مایکل ربطی پیدا کنم.

اطلاعات غلط هم داشت. مثلا گفت Off The Wall اولین آلبوم تک خوانی مایکل بوده، در حالی که ما میدونیم این آلبوم پنجمین آلبوم هستش.
Got to Be There (1972)
Ben (1972)
Music & Me (1973)
Forever, Michael (1975)

البته شاید اشتباه توی ترجمه بوده.

جایی هم وقتی داشت می گفت مایکل نیاز به بازسازی وجهش داشت، تصاویر کمک مایکل به فقرا رو نشون داد، در حالی که بعدش گفت مایکل با ازدواج با لیزا پریسلی میخواست وجهش رو بازسازی کنه. با این کار راه انتقاد رو بست، ولی کسی که چیزی نمیدونه فکر می کنه مایکل با کمک هاش می خواسته وجهش رو بازسازی کنه...

ولی در کل واقعاً خوب بود. من قبل از پخشش خیلی بهش بد بین بودم.

!You’re probably better than you think you are

08 جون 2012 08:10 #24897 توسط شهروز
من فکر کنم در ترجمه ایرادی نبوده است. زیرا همانطور که می‌دانیم آلبوم غیر معمول اولین آلبومی بوده است که جکسون بدون دخالت جکسون فایو و ... آن را ساخته است. چهار آلبوم قبلی به هر حال یه جورایی جکسون فایوی بود. در مقاله‌های مربوط به این آلبوم همیشه به این موضوع تاکید می‌شود.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.