سؤال The Song: Bad (آهنگ: بد)

30 نوامبر 2011 20:01 - 30 نوامبر 2011 20:06 #16137 توسط e r o s
اینو خیلی وقت پیش نوشتم اما الان می‌بینم نیست!
شایان دقیقا حرف دلمو زدی. منم در حسرت یک اجرای زنده‌ی در خور موندم! شاید تو TII داشت رخ می‌داد!
نظر من اینه: اجرای سولوی این آهنگ مثل این می‌مونه که Smooth Criminal سولو اجرا شه! این آهنگ شدیدا به رقص گروهی (چیزی مثل کلیپ) نیازمند بود.
خب کار هم از اینجا شروع شد که ست اول بد تور که فرق زیادی با Victory نداشت، تقریبا بدون خلاقیت و نوآوری جدید شروع شد. و متأسفانه آهنگ "بد" در همین ست هم با هیچ چیز تازه و اجرای سولوی مایکل! فقط برای اتمام کنسرت توسط آهنگ همنام تور اجرا شد. بدترین قسمت این هست که این اجرای بی‌برنامه فقط به این خاطر که قبلا اینطور انجام شده، در ست بعد که سرشار از خلاقیت و نوآوری هست هم به همین شکل اجرا می‌شه! و همین‌طور در دنجورس تور!
شاید در TII قرار بود یه اجرای گروهیو شاهد می‌بودیم.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Nasim

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

01 دسامبر 2011 07:23 #16153 توسط شايان
@علی
حیف شد نشد اون چیزی که خیلی از ما میخواستیم رو تجربه کنیم البته باید دید در تور Immortal چطور اجرا میشه این میکس که تو آلبوم با remember the time همراه بود...جالب بود من نمیدونستم در تور دنجروس هم اجرا شده آهنگ بد!!!

@نسیم
نسیم نوشته بودی که بد در معنای غیر واقعیش هم به کار رفته کاملا موافقم و جالب بود یک چیز دیگه هم گفتم برای تکمیل صحبتت بگم اینکه بعضی از فن ها و حتی دستیاران و همکاران مایکل بارها شاهد بودیم برای شوخی در یک مورد یک چیز عالی در موسیقی یا فعالیت های مایکل میگن خیلی بد بود!!!همون طور که بد فوق العاده بود!!!

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

01 دسامبر 2011 07:56 #16158 توسط Nasim

shayan69 نوشته: نسیم نوشته بودی که بد در معنای غیر واقعیش هم به کار رفته کاملا موافقم و جالب بود یک چیز دیگه هم گفتم برای تکمیل صحبتت بگم اینکه بعضی از فن ها و حتی دستیاران و همکاران مایکل بارها شاهد بودیم برای شوخی در یک مورد یک چیز عالی در موسیقی یا فعالیت های مایکل میگن خیلی بد بود!!!همون طور که بد فوق العاده بود!!!

دقیقا منظور از "بد" همینه !:mj7:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

01 دسامبر 2011 09:52 #16166 توسط kingmichael
ویدیو کلیپ بد که داخل فیلم مونوالکر هست
جریانش چیه

اون پسره کیه

:scream:

01 دسامبر 2011 10:36 #16168 توسط e r o s
کلا بد چنین اصطلاحیه. معنای واقعی اصطلاحش همینه. دقیقا مثل اصطلاح "جاهل" ما که در گذشته استفاده می‌شد!

واضحه دوست من.

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

02 دسامبر 2011 13:08 #16223 توسط mohammad

EROS_LoveCrys نوشته: فرزام جان فکر می‌کنم بهتر باشه اول بریم سراغ اصل آهنگ بعد به حاشیه بپردازیم. اگه مخالفی بگو.

فکر نمی‌کنم کسی ندیده باشه اما الان می‌خوام هجو بدو بذارم
که توسط ویرد آل یانکویک اجرا شده. مایه طنزش تمومی نداره! چه لیریک، چه موزیک، چه ویدئو!
دانلود کنید

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) خیلی باحال بود . اینو نسخه کامل و با کیفیت ترشو نداری ؟
اینو کی ساختن ؟

02 دسامبر 2011 14:16 #16226 توسط mohammad
من یه ویدئو تصویری دارم که تمرینات 2Bad رو نشون میده . البته خیلی کوتاهه و فقط مایکل و یه نفر دیگست که اسمشو یادم نیست .
ولی من تو TII اصلا بد رو ندیدم . تو دنجرس هم تو شهر های مونزا که خودم دیدم و اسلو اجرا شده .

02 دسامبر 2011 18:05 #16245 توسط FeanoR
قضیه اجرا نشدن رقص دسته جمعی بد خیلی ساده س
اگه میخواست رقص خود کلیپ رو اجرا کنه که میشد مثل تریلر و اجرای جالبی نیست اجرای رقص تریلر تو کنسرت و اگه میخواست یک رقص طراحی کنه خیلی زمان بر بود و خب مایکل هم اون زمان کارهای مهمتری داشت و به نظر من توی دیس ایز ایت رقص بد فرق میکرد یعنی مایکل یک رقص طراحی کرده که اونو اجراش کنه و رقص تریلر هم چون یک نوع فرهنگ شد دیگه مایکل به رقصش دست نزد ولی با یک سری کار ها که تو تمرینات دیس ایز ایت معلومه مایکل جذاب ترش کرد اجرای آهنگ تریلر رو
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Nasim, NicoleL2

04 دسامبر 2011 16:22 #16388 توسط e r o s
می‌شد مثل تریلر!؟ اجرای رقص تریلر جالب نیست؟!؟
خیلی دوست دارم بدونم کسه دیگه‌ای هم چنین نظریو راجع به تریلر داره یا نه!
دوست عزیزم می‌شد مثل اسموت کریمینال. این آهنگ مخصوص رقص گروهی هست. رقص کنسرت اسموت کریمینال هم با کلیپش خیلی فرق داشت و در حقیقت اونو مخصوص کنسرت و ساده کرده. می‌دونی چقدر زمان می‌برد؟ نهایت دو هفته! که اونم بیشتر از دو روز به حضور مایکل نیازی نبود.
رقص بد با توجه به فضای شلوغی که داره شاید اصلا به تحرک زیاد مایکل نیازی نداشت! و همون شلوغی باعث می‌شد همه جور مانوی بشه روش داد.
دلیل اجرا نشدنشو گفتم.
وحید عزیز تو دنیایی زندگی می‌کنیم که هیچ چیز سخت و غیرممکن نیست و از هرچیزی در هرجایی که بگی استفاده می‌شه. هزاران مثال در همین زمینه‌ای که می‌گیم وجود داره. هرچیزی که بگی زشت می‌شه نمونه‌ی زیبایی هم داره و هرچیزی که بگی نشدنیه یه جایی انجام شده. این که دیگه مسئله فوق‌العاده ساده‌ای هست.

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

14 دسامبر 2011 09:50 - 14 دسامبر 2011 09:51 #17100 توسط شايان
خب با اجازه از دوستان یکم جو این تاپیک رو عوض میکنم!!!!

کمی در مورد آهنگ سازی اینکار صحبت میکنم....این آهنگ در گام لا مینور(A minor) ساخته شده که اکثر کارهای پاپ در این گام ساخته میشند دوستان....
ریتم اصلی کار از نت های A-B-C-D--E-F هستن که در گام لا مینور و آکورد Am7 زده میشن....
در ورس از آکوردهای Am7 و D7 استفاده شده...در کروس از آکوردهای Bm7 - C#m7 - E7#9 استفاده شده است....
از جمله آکوردهای دیگر که در بریدج های آهنگ استفاده شده میتوان به C#m7 - Bm7 اشاره کرد.....

در خوانندگی هم مایکل از آکورد های ما بین E4 تا C6استفاده کرده و تمپو این آهنگ 114(ضربه بر دقیقه) است....

امیدوارم این اطلاعات مفید بوده باشند.....:mj7: :mjj:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, Nasim, FeanoR, mohammad, mohammad, NicoleL2

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.