× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال خواب ها و رویا های مایکلی

07 آگوست 2012 14:52 #27114 توسط پریا
منم می خوام یکی از خواب هامو تعریف کنم ، اون شب ، شب ولنتاین بود و من به عشق مایکل یا در واقع برای اون یه ساعت کوکی خریدم که شکل قلب بود و وقتی زنگ می زد بجای صدای زنگ مثل بقیه ی ساعتا ، می گفت : I Love you من عاشق این ساعتم و از حدود دو سال پیش که خریدمش هر روز صبح با این بیدار میشم.

ولنتاین واسم خیلی قشنگه و یکی از روزهای ساله که من همیشه واسه اومدنش لحظه شماری می کنم و تو اون روز احساس پرواز دارم.

خلاصه اون شب ولنتاین ، ساعتمو کوک کردم و خوابیدم. توی خواب دیدم که یه پیرهن بلند سفید پوشیدم و روی تاب نشستمو دارم کتاب می خونم...که یکدفعه مایکل میاد و میشینه روی تاب دقیقا کنار من...تو خواب شوکه میشم و سریع از جام پا میشم...اون هیچی نمی گفت و فقط لبخند می زد و با آرامش نگام می کرد...وای خدا جون....هرگز یادم نمیره :cry: دیگه دقیقا یادم نمیاد چی میشه ولی آخرش جلوش زانو می زنم و سرم و می ذارم رو پاش شروع به گریه کردن می کنم...بهترین لحظه اش موقعی بود که مایکل دستای قشنگشو می ذاره روی سرم...
بعدش با صدای I Love you I Love you.... :x ساعتم بیدار میشم...چشام خیس بودن...معلوم بود تو خواب گریه ام واقعی بود :cry: بعد از اون دیگه هیچ خوابی به این عمیقی با مایکل ندیدم...هنوزم شب های ولنتاین چشم انتظارش می مونم :daydreaming
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam, kingmichael, شاپرک, Michaellover

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

07 آگوست 2012 15:19 #27115 توسط شايان
چه خواب رویایی بود پریا!!

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: پریا

07 آگوست 2012 17:03 #27131 توسط پریا
آره شایان! تا مدت ها با این خواب زندگی می کردم....قربونش برم سنگ تموم گذاشت واسم :x الان خیلی دلتنگم...یه مدت طولانیه هیچ خوابی ندیدم

16 آگوست 2012 16:19 - 16 آگوست 2012 16:32 #27575 توسط atefe
بچه ها دقیقا همین الان خوابی رو که امروزظهر دیدم یادم اومد و چنان عکس العملی نشون دادم که بقیه ی اعضای خانواده فکر کردن من از دست رفتم !!!!!!!دیدید یه موقع هایی ادم یه خوابی میبینه ولی براش گنگه و نمیتونه به یاد بیاره !!بعد از مدتها خود مایکل شخصا دوباره اومد به خوابم .مایکل رفته بود خونه ی یکی از طرفدارا .جالب اینه تو ایران !!!!بعد بقیه هم برای این که مایکلو ببینن باید میرفتن اونجا .دقیقا این طوری یادمه که در خونه باز شد من رفتم داخل بعد یکی از طرفدارا که نمیشناختمش بهم گفت الان مایکل میاد در که باز شد من بلافاصله رومو کردم به پشت . و با خودم فکر میکردم اگه الان برگردمو ومایکلو ببینم چی میشه .قلبم تند تند میزد درکل تا حد سکته رفته بودم همش میگفتم باورنکردنیه !!!!!!!و اون دوست همش بهم میگفت برگرد دیگه مایکل این جاست وقتی برگشتم !!!!!!!فقط تا این جاش یادمه که مایکل با یه کت و شلوارو خیلی خیلی خوش تیپ بود موهاش هم ریخته بود روصورتش . واقعا دیگه بقیشو یادم نمیاد .شایدم قلبم از حرکت ایستاده بود که بقیش یادم نمیاد !!!!!!!!!!!

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam

16 آگوست 2012 18:04 - 16 آگوست 2012 18:08 #27602 توسط Elnaz

atefe نوشته: بچه ها دقیقا همین الان خوابی رو که امروزظهر دیدم یادم اومد و چنان عکس العملی نشون دادم که بقیه ی اعضای خانواده فکر کردن من از دست رفتم !!!!!!!دیدید یه موقع هایی ادم یه خوابی میبینه ولی براش گنگه و نمیتونه به یاد بیاره !!بعد از مدتها خود مایکل شخصا دوباره اومد به خوابم .مایکل رفته بود خونه ی یکی از طرفدارا .جالب اینه تو ایران !!!!بعد بقیه هم برای این که مایکلو ببینن باید میرفتن اونجا .دقیقا این طوری یادمه که در خونه باز شد من رفتم داخل بعد یکی از طرفدارا که نمیشناختمش بهم گفت الان مایکل میاد در که باز شد من بلافاصله رومو کردم به پشت . و با خودم فکر میکردم اگه الان برگردمو ومایکلو ببینم چی میشه .قلبم تند تند میزد درکل تا حد سکته رفته بودم همش میگفتم باورنکردنیه !!!!!!!و اون دوست همش بهم میگفت برگرد دیگه مایکل این جاست وقتی برگشتم !!!!!!!فقط تا این جاش یادمه که مایکل با یه کت و شلوارو خیلی خیلی خوش تیپ بود موهاش هم ریخته بود روصورتش . واقعا دیگه بقیشو یادم نمیاد .شایدم قلبم از حرکت ایستاده بود که بقیش یادم نمیاد !!!!!!!!!!!

خونه‌ی ما بود! :D

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atefe

16 آگوست 2012 18:52 #27607 توسط atefe
فقط موندم چه جوری میاد ایران هر دفعه :-?

16 آگوست 2012 18:58 #27609 توسط FeanoR

atefe نوشته: فقط موندم چه جوری میاد ایران هر دفعه :-?

با پای پیاده.

16 آگوست 2012 19:08 #27610 توسط atefe
بیچاره لین طوری که براش سخت میشه با اتوبوس بیاد بهتره :)) :)) همش به افتخار من .چه سعادتی !!!!!!!!!! ;))

18 آگوست 2012 07:05 #27721 توسط پریا
خونه ی ما بود...اه گفته بود لو ندما!!!!!!!!!! ایشکالی نداره حالا که گفتم...اینقدر عجله داشت کلاهشم جا گذاشت....قول داد بازم بیاد .... ولی به قول های مایکل اعتباری نیست....قرارهاشو یادش میره....مثل قرارش تو لندن :cry:

18 آگوست 2012 19:03 #27769 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من یکی دو شب پیش یه خوابی از یه مستند جدید از مایکل دیدم.. خیلی جالب بود. تا حالا مثل این رو ندیده بودم. دقیقا یادم نمیاد اما یادم میاد یه سری ویدیوهای دیده نشده رو انگار داشت از مایکل نشون میداد.. و خود گوینده هم انگار داشت یه چیزایی میگفت که من یادم نمیاد :D . فکر میکنم مستند جدید bad25 بود!

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.