× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال خواب ها و رویا های مایکلی

02 اکتبر 2011 19:06 - 02 اکتبر 2011 19:09 #11831 توسط Termeh
من یک بار خواب دیدم با مایکل رفتم بیرون گشنه مون شد رفتیم با هم قرمه سبزی خوردیم،اما تا پای حساب کردن رسید طرفدارا ریختن تو رستوران مایکل هم رفت منم پول نداشتم خوابم تبدیل به کابوس شد:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

چند بارم خواب دیدم یه جای شلوغ من با خواهرمم میگم مایکله اون مایکله دیدمش بهم میگفت اشتباه دیدی اما تا خواهرم رفت اومد پیشم بغلم کرد.بهش گفتم دلم واست تنگ شده بهم گفت بازم همدیگرو میبینیم(این خوابم زبون اصلی بودااا فارسی نبود):mjj: :mjj: :mjj: :d/ :MJ3: :d/ :d/

من یه زمانی هر شب خواب مایکل میدیدم یا حداقل خواب عکس و آهنگاشو میدیدم اما الان هر خوابی میبینم یادم نمیمونه،چیکار کنم.آخه چرا اینجوری شده:-?? :-?? :-?? :scared:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mohammad

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 نوامبر 2011 08:51 #14718 توسط Farnaz
باز من خواب مایکلو دیدمو دلم گرفته دلم تنگ شده:( شاید بعد فوت مایکل اولین باری باشه که خوابشو دیدم دیشب خواب دیدم مایکل زنده ست اما یه جوری بود انگار دچار پرتی حواس یا الزایمر بود(فکر کنم چون خونده بودم تو خبرا که اگه مایکل به بیمارستان دیرتر از اونی می رسید باید برسید روی مغزش داروی بیهوشی اثر می ذاشت) هرچی می گفتیم اون جوابای دیگه ای می داد متوجه ی حرف کسی نمی شد با این حال من کلی بغلش کردم و احساساتم گل کرده بود! یادمه اخرشم بهش گفتم دوسش دارمو اونم به فارسی!!! جوابمو داد

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mohammad, NicoleL2

04 نوامبر 2011 08:59 #14719 توسط Termeh
آخیییی فرناز جونم

میدونم چه حالی داری..اصلا انگار هممون یه مدت یه جوری شدیم.
ای کاش بود.
خبرای اخیر خیلی ناراحت کننده بوده

04 نوامبر 2011 09:12 #14721 توسط Farnaz
راقعن کاش بود دلم براش خیلی تنگ شده :( چرا موری این کارو باهاش کرد :cry:

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

15 نوامبر 2011 22:33 #15427 توسط Nasim
بلاخره یک خواب دیدم که قشنگ یادم مونده! توی این 2 سال تقریبا هیچ وقت خواب مایکل رو توی خواب کامل ندیدم.بیشتر اوقات توی خواب و بیداری بودم و بهمین خاطر بیشتر به هذیون شبیه بودن... مایکل از شب تا صبح کنار من مینشست و میخوند و پیچش صداش توی سرم باعث میشد نتونم بخوابم و همش تو خواب و بیداری باشم و یک جورایی بی خوابی گرفته بودم ...

دیشب اما یک خواب واضح دیدم.خوابم از بیمارستان دانشگاه شروع شد که باید اونجا می موندم ولی به بهانه کلاس اومدم دانشگاه.هرچقدر فکر کردم ولی یادم نیومد چه کلاسی دارم . رفتم طبقه ئ چهارم که توی آموزش ببینم چه کلاسی دارم.توی یک طبقه مایکل رو دیدم روی یک صندلی چرخدار و یک خانم میانسال سیاهپوست هلش میداد.شبیه دوران دنجروس بود و لباس یک دست آلبالوییش تنش بود. داشت یک چیزی به اون خانمه میگفت و میخندید زیر لب. من از دور رد شدم و به طبقه چهارم که رسیدم دیدم جلوی یک اتاق خیلی شلوغه.بعد متوجه شدم اونجا اگر کسی فکر میکنه "خون آشام" هست میتونه بیاد و تست بده! جالبه که اصلا چیز بدیم نبود ! منم که عاشق خون آشام رفتم جلو که تست بدم.باید امتحان می کردم که ببینم میتونم خون کسی رو بخورم یا نه ! همه چند تا چند تا می رفتند تو و باید خون همدیگرو می خوردند ، من پیش خودم گفتم چندشم میشه خون هرکسی رو بخورم. بعد دیدم مایکلم اومد اونجا.گفتم آخ جون ! با مایکل میرم تو اگر بتونم ... اما وقتی مایکل رفت تو کسی باهاش نرفت.همه عقب واستادن.من خیلی تعجب کردم ! فکر کردم الان میریزن روی سرش ! همه خودشون رو عقب کشیدن و من رفتم جلوی در و خواستم برم تو . اما گفتن نه ! نباید کسی بیاد تو .مایکل تنها باید باشه ! منم اونجا واستاده بودم که التماس و زاری ! یک آن چشمم به مایکل افتاد که داره با شیطنت همیشگیش :MJ5: نگام میکنه ! به ذهنم رسید از خودش بخوام ! ولی تا بهش نگاه کردم اشاره کرد که بذارن بیام تو ... بعدش صدای یک زنگ اومد و من از خواب پریدم ! ~X( ولی تا چند دقیقه هنوز تو حال و هوای خون مایکل بودم ... =P~
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mohammad, NicoleL2

16 نوامبر 2011 07:32 #15432 توسط شاپرک
بچه ها خواب من فقط یه خواب مایکلی نیست بلکه قشنگترین خواب عمرمه. خود خودشو کلا سه بار تو خواب دیدم. اونی که بیشتر از همه دوس دارم رو میگم. با احساس بخونینش واسم خییییلی ارزش داره.:goof:
خواب دیدم تو خیابون قدم زنون رفنم سمت این بی آر تیا وسوار شدم. از پشت شیشه ی جلوی اتوبوس جمعیتی که میخواستن سوار بشن میدیدم. یهو توشون مایکل رو دیدم:hilrs: با لباس سفید سفید و موهای فر فری و پریشون. زیبا عین فرشته ها. صورت قشنگش بشاش بود اما تا من شناختمش رفت تو هم و فوق العاده غمگین شد. سوار شد و به فاصله ی نزدیکی از من ایستاد. بر و بر منو نگاه میکرد. بچه ها نمیدونم چه جوری بگم باهام حرف زد اما بی هیچ صدایی...بی هیچ زبونی... من حرفشو نمیشنیدم بلکه میفهمیدم. به زبون احساس حرف میزد. من تعجب کرده بودم که چرا یهو غمگین شد و اون گفت نمیخواد من بگم و کسی بفهمه که اونجاست. خندیدم و گفتم به هیییچ کسی نمیگم اینجایی خیالت راحت... دوباره خوشحال شد. لبخند زد و واااااااااااااای یه چشمک بهم زد....... بچه ها بدون اغراق میگم خوشششششگلترین چشمکی بود که به عمرم دیدم. بانازترین و پر حرف ترین و معصوم ترین چشمای دنیا.:cry: از بعد از اون خواب تقریبا هر شب به امید خوابشو دیدن میخوابم...........

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Nasim, mohammad, NicoleL2

16 نوامبر 2011 09:16 #15435 توسط blackfire
"خندیدم و گفتم به هیییچ کسی نمیگم اینجایی خیالت راحت."

تو که به همه گفتی:D
شوخی کردم:D

خوش به حالتون اینقدر از مایکل خواب میبینین

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

16 نوامبر 2011 12:41 #15454 توسط mohammad
چه خواب یاحالی دیدی نسیم .:)) به خون مایکل هم رحم نمیکنی؟! :scared:
شاپرک خوابت خیلی قشنگ بود .:x من عاشق چشمک زدن هایه مایکلم .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

16 نوامبر 2011 13:08 #15465 توسط Ehsan
نسیم؟!!!:o
شبی که خواب مایکل رو دیدی قبل از خوابیدن احیانا فیلم blade رو ا نگاه نکرده بودی که؟:D

16 نوامبر 2011 15:57 #15487 توسط Jasmine Jackson-mjforever
فکر کنم twilight دیده بود تحت تاثیر کار جاسپر قرار گرفته بود ;))

mj for ever....

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.