سؤال جاستین بیبر

22 ژانویه 2012 12:37 #20021 توسط blackfire
اینا دارن از اسم مایکل سو استفاده میکنن ...

علم و دانش همان قدرت است ...

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

22 ژانویه 2012 14:25 #20025 توسط kingmichael
درسته که داره ازش استفاده میکنه
ولی فک نکنم سو استفاده باشه

چون مایکل واقعا خیلی برتر از سایر هنرمندا بوده و غیر طبیعی نیست
که بقیه بخوان ازش پیروی کنی
خود مایکل هم تحت تاثیر خواننده های بزرگ دوران خودش بوده

ولی به نظر من جاستین کار خوبی می کنه (البته اگه باطنش هم با ظاهرش یکی باشه )

چون اینجوری داره به دنیا میگه مایکل یه آدم بزرگ بوده
و من هم می خوام راهشو دنبال کنم
(هرچند که من خودم شک دارم)

22 ژانویه 2012 14:48 #20027 توسط blackfire
خوب استفاده از یک نفر برای شهرت سو استفاده است دیگه

"البته اگه باطنش هم با ظاهرش یکی باشه"
خوب نیست دیگه ،اگه بود که خوب بود

"چون اینجوری داره به دنیا میگه مایکل یه آدم بزرگ بوده "
برعکس اون داره میگه من طرفدار مایکل بودم و هیچ کار خوبی نمیکنه. همه هم میگن :اه اه . دنبال روان مایکل رو ببین!!!

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mehran lovermjj

23 ژانویه 2012 07:55 - 23 ژانویه 2012 08:13 #20131 توسط kingmichael
از اونجا که قرار شد تاپیک خواننده های پر حاشیه از هم جدا بشه
این تاپیک رو زدم برای جاستین بیبر (که یه طرفدار سرسخت هم بین فن ها داره)

به قول فرناز جان
اول قوانینو بخونین

1) طبق معمول از توهین به مذاهب و شخصیت های سیاسی و کشوری و ...... بپرهیزید
2)به نظرات هم احترام بزاریت
3)هر کس برای شایعه یا حرفی که میزنه مدرک یا منبع ذکر کنه
4)طرفدارای خواننده ی مورد بحث از تعصب بیخود بپرهیزن
5)برای خواننده بعد که انتخاب شد 3 یا 4 روز پس از تاپیک قبلی یک تاپیک توسط خودم زده میشه

nullجاستین بیبر[/size]

جاستین درو بیبر (به انگلیسی: Justin Drew Bieber) (زادهٔ ۱ مارس ۱۹۹۴)؛ خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و سرگرمی‌ساز نوجوان اهل کانادا است. تا پایان سال ۲۰۱۱ میلادی، ۳۶ میلیون نسخه از آثار (۱۳ میلیون آلبوم و ۲۳ میلیون تک‌آهنگ) این خواننده در جهان به فروش رسیده است.

او در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن وب‌گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعدأ مدیر برنامه‌هاش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگهٔ «دنیای من» شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیویی‌اش با نام «دنیای من ۲.۰» که ادامهٔ آلبوم چندآهنگهٔ قبلی‌اش با نام «دنیای من» بود، منتشر شد و در رتبهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.

پس از انتشار آلبوم «دنیای من ۲.۰» توری جهانی را با نام تور دنیای من آغاز کرد. فیلم سه‌بعدی او نیز با نام «جاستین بیبر: هرگز نگو هرگز» که یک مستند کنسرتی است در اوایل سال ۲۰۱۱ اکران شد و به پرفروش‌‌ترین فیلم مستند، موزیکال و کنسرتی تاریخ آمریکا تبدیل شد. در اواخر سال ۲۰۱۱ دومین آلبوم استودیویی وی با نام زیر دارواش به بازار آمد.

بیبر توانسته جوایز معتبری در صنعت موسیقی بدست آورد که جایزهٔ‌ «بهترین خوانندهٔ جدید سال ۲۰۱۰» از مراسم جایزهٔ موزیک ویدیوی ام‌تی‌وی از جمله آن است. از دیگر دستاوردهای جاستین، ثبت رکورد «محبوب‌ترین ویدئوی آنلاین» برای ویدئوی ترانهٔ «عزیزم» در نسخهٔ ۲۰۱۲ کتاب گینس است.[۱] به گفتهٔ خودش، او تحت تاثیر هنرمندان سیاه‌پوستی همانند مایکل جکسون، هنرمند برجستهٔ اهل آمریکا است. جاستین در سال ۲۰۱۱، از طرف مجلهٔ تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیر گذار سال انتخاب شد. همچنین در سال ۲۰۱۱، به عنوان دومین فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال ۱۲ ماه گذشته نیز معرفی شد.

اسکوتر براون یکی از ویدیو های جاستینو به صورت تصادفی در یوتوب دید و همین شد باعث مشهوریتش
بعد هم او نو به آشر معرفی کرد و جاستین عضو گروه آشر شد

در سال ۲۰۱۱ او از طرف مجله تایمز به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیر گذار سال انتخاب شد.در مه ۲۰۱۱ جاستین بیبر ۶ جایزهٔ بیلبورد را از آن خود کرد. در این مراسم، جاستین بیبر و امینم:puke! ، هر یک با ۶ جایزه، بیشترین تعداد جایزه را از آن خود کردند.

اتهام پدر بودن

در ماه نوامبر ۲۰۱۱ دختری ۲۰ ساله با نام ماریا یتر (Mariah Yeater) اعلام کرد که جاستین پدر بچهٔ ۳ ماهه‌اش است. او گفت که در کنسرت ماه اکتبر شهر لس‌آنجلس که در سالن استیپلز سنتر برگزار شد، محافظ شخصی جاستین او را به پشت صحنه دعوت کرد.

« ما سریعاً متوجهٔ رابطهٔ عاشقانهٔ بین خودمان شدیم، و شروع به بوسیدن هم کردیم. کمی بعد جاستین پیشنهاد کرد که به یک مکان خلوت برویم تا تنها باشیم ... من قبول کردم. و او به من گفت که می‌خواهد با من کمی عشق‌بازی کند و گفت که این «اولین بارش» است. »
این دختر از جاستین تقاضا کرده است تا هزینهٔ نگه‌داری و آسایش بچه‌اش را بپردازد. همچنین جلسهٔ شنودی برای رسیدگی به این شکایت در دادگاه در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱ (‎۲۴ آذر ۱۳۹۰) برگزار خواهد شد.جاستین قاطعانه این شایعه را رد کرد و در پاسخ گفت که هرگز این دختر را ندیده است.

« من به شایعات اهمیت نمی‌دم ... من بر واقعیت متمرکز می‌شوم ... مرا براساس موسیقی‌ام قضاوت کنید.»
اما وکلای ماریا یتر می‌گویند که «شواهد معتبری» دارند تا ثابت کنند جاستین پدر آن بچه است.جاستین بیبر نیز اعلام کرد که آزمایش دی‌ان‌ای (DNA) می‌دهد تا «ثابت کند که پدر بچه‌ای نیست»

(از این متن کاملا مشخصه که جاستین تاثیر پذیرفته مایکله خودمونه به لحن و جواباش دقت کنید)

جاستین بیبر یک مسیحی است

« من یک فرد مذهبی نیستم. من یک روحانی‌ام ... من باور دارم که یک قدرت بالاتر از هدایت در زندگی همه وجود دارد! من برای تایید کردن دعاهایم به کلیسا نمی‌رم و به جای این کار تمرکز بر دعا کردن به صورت خصوصی با خدا میکنم ... ما آدم‌های مذهبی زیادی داریم. من سعی ندارم به اون‌ها توهین کنم ولی فکر کنم اون‌ها گم شدند و فقط به کلیسا میرن ... ولی برای من اینطور نیست. من به کلیسا نمیرم ولی به جاش تمرکز بر دعا کردن می‌کنم. مردم می‌تونن بگن که «اگر تو به کلیسا نمی‌ری پس مسیحی نیستی!» اما هستم. من با او حرف می‌زنم.>>

تاثیر پذیری از مایکل

وقتی در مصاحبه‌ای از بیبر دربارهٔ استفاده از صحنه‌های :x_x و جنسی در موزیک ویدئوها سوال شد؛ او از این که این کار را در هنر موسیقی انجام می‌دهند ابراز ناراحتی کرد و گفت: «می‌خواهم خط مایکل جکسون را دنبال نمایم». او اضافه کرد که: «تا همیشه فقط یک مایکل جکسون خواهد بود. او همه چیز را درست انجام می‌داد. ترانه‌هایش احمقانه یا خارج از خطوط وی نبودند. هر فردی دوست دارد که شانس این را داشته باشد که به جایگاهی همچون وی دست یابد، یعنی در آن سطح و منزلت. من هم همین طور. نمی‌خواهم خیلی زود بزرگ شوم. بسیاری از مردم که این را می‌خواهند، در اشتباه هستند». بیبر یکی از هوادارن و تاثیر پذیرفتگان از مایکل جکسون است. او بارها در مصاحبه‌هایش از وی سخن گفته است. او در ۳۸امین مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا در سال ۲۰۱۰، پس از دریافت جایزه‌اش گفت: «می‌خواهم از مایکل جکسون قدردانی کنم. بدون مایکل جکسون هیچ یک از ما اینجا نبودیم». بیبر همچنین از هواداران خوانندگان سیاهپوست، همانند: بویز تو من و توپاک شکور است. او می‌گوید: «موسیقی، موسیقی است. من کاملا از مایکل جکسون و بویز تو من و دیگر هنرمندان سیاه پوست تاثیر گرفته‌ام. این‌ها کسانی هستند که من دوستشان دارم و برام فرقی نمی‌کند که آن‌ها چه رنگی هستند. مایکل [جکسون] قادر بود که تمام بینندگان را از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترینشان را تحت تاثیر قرار دهد. او هیچ وقت خودش را محدود نمی‌کرد. او خیلی بزرگ بود. همه دوستش داشتند و او هدف من است. می‌خواهم همانند او مردم را شاد کنم، الهام‌گرشان باشم و همه را تحت تأثیر خود قرار بدم»

آلبوم‌شناسی جاستین بیبر
آلبوم‌های استودیویی
دنیای من ۲.۰ (۲۰۱۰)
زیر درخت دارواش (۲۰۱۱)
آلبوم‌های چندآهنگه (EP)
دنیای من (۲۰۰۹)
آلبوم‌های ریمیکس
دنیاهای من آکوستیک (۲۰۱۰)
هرگز نگو هرگز – ریمیکس‌ها (۲۰۱۱)
آلبوم‌های گردآوری‌شده
دنیاهای من: کلکسیون (۲۰۱۰)
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Michaellover

23 ژانویه 2012 08:40 - 23 ژانویه 2012 08:42 #20136 توسط kingmichael

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

اینم جاستین و آشر

اینم جاستین با عشق من کریس برون

یه سری عکس جنجالی +15 سال هم داره با سلنا اگه مدیرا بزارن عکس ها رو اینجا میزارم
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, شاپرک

23 ژانویه 2012 10:34 #20148 توسط شايان
ممنون از فعالیتت و کاری که آغاز کردی....

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

23 ژانویه 2012 12:04 #20165 توسط kingmichael
خواهش می کنم چه قابلو

راستی شایان جان شما که مدیری عیب نداره عکس +15 بزارم

23 ژانویه 2012 13:14 #20168 توسط Michaellover
امین جان هدفت از این کارا چیه جانم:crazy:

چه گیری به بدبخت دادی
در ضمن سلنا خانوم هم نومزده جاستینه مردد میخواد بهش چپ نگاه کنه

در ضمن خودمم ساقدوششم :D

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

23 ژانویه 2012 13:26 #20171 توسط kingmichael
جاستین هنوز بچه هست
چه به این کارا هنور 18 سالش نشده
یه عکسایی ازش دارم اگه شد میزارم اینجا
تازه رضا دیروز یه عکسایی بهم نشون متحول شدم

تازه مگه قوانینو مخوندی تعصب بیجا ممنون

اگر هم نامزرش باشه به ما ربطی نداره ما قراره اینجا با مدرک حرف بزنیم

24 ژانویه 2012 13:56 #20238 توسط شايان
تو قوانین هم به وضوح اومده که هیچ گونه عکس و مطلب غیر اخلاقی نباید قرار داده بشه....میتونم حدس بزنم چه عکس هایی از جاستین و سلنا رو قصد داری قرار بدی اما قوانین فروم در همه جا باید به دقت اجرا بشه

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: blackfire, kingmichael

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.