سؤال The Song: Blood On The Dance Floor ( آهنگ : خون روی زمین رقص )

21 آوریل 2012 17:05 - 21 آوریل 2012 17:08 #23582 توسط شايان
من قبلا در چند ترجه دیگه خوندم که منظور از هفت اینچ بازیه 7خبیث در پاسور هستش....یکی از بازی های معروف

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

22 آوریل 2012 05:54 #23586 توسط e r o s
شایان بحث‌هایی همیشه بوده که منظور طول چاقویی که وارد بدن شده هست یا چیز دیگه اما تابحال چنین چیزی نشنیده بودم. شدیدا دو پهلو اما ما چاقو رو حساب می‌کنیم!

This is BREAKING NEWS

22 آوریل 2012 06:48 - 22 آوریل 2012 13:25 #23587 توسط Nasim
داستان عجیب پشت ساخت آهنگ Blood On The Dance Floor - یک دهه و نیم پس از انتشار آن

در شب ششم جون 1990 ، تدی رایلی - موسیقی دان - به جای رفتن به یک مهمانی تولد که به آن دعوت شده بود ، در استودیو مشغول کار بر روی آهنگ هایی برای مایکل جکسون بود .
رایلی به یاد می آورد " به گروه گفتم من کارهای بسیاری برای انجام دادن دارم " . " مایکل برای من اولویت داشت .من قرار بود به زودی برای ملاقت او به کالیفرنیا بروم ، و او از من خواسته بود تا بهترین کارهایم را برایش ببرم ."
مدتی پس از عصر ، رایلی متوجه شد یک نفر در همان مهمانی که او به آن دعوت شده بود روی جایگاه رقص کشته شده است . او به لرزه افتاده بود . در سن 23 سالگی ، خشونت و مرگ پس زمینه اصلی زندگی او شده بود . در همان سال برادر ناتنی و بهترین دوست او نیز کشته شده بودند.
ریتم آهنگی که رایلی آن شب بر روی آن کار می کرد ، پرخاشگر ، نامبارک و مخاطره آمیز بود . اما آهنگ هیچ کلمه ، عنوان و ملودی نداشت .
شنبه ئ بعد ، او برای ملاقات با مایکل در راه نورلند بود . رایلی عصبی بود . مایکل تا به حال با تعداد کمی افراد در کار افسانه ای خود همکاری کرده بود و هیچ کدام از آنها تا به حال باقی نمانده بودند .
مایکل آرزوهای بلندی داشت ، هر چند رایلی ، کسی که استایل نیوجک سویینگ او به درخشانی جز ، گسپل ، آر اند بی ، و هیپ هاپ را در هم آمیخته بود ؛ در واقع ، با موفقیت چشمگیر او در به وجود اوردن پلی میان آر اند بی و هیپ هاپ ، باعث شده بود مایکل به این همکاری امید ببندد و از زمان کار کردن روی BAD در فکر آن باشد .
مایکل به دقت به آهنگهایی که رایلی برایش اورده بود گوش داد و بلافاصله چیزی را که شنیده بود دوست داشت .
کوردهایی در آهنگ های استفاده شده بود که با آنچه مایکل به آن عادت داشت متفاوت بود . ریتم ها تازه و پرشور بودند . بیت ها به سرعت چرخانده می شدند و مانند پتک ضربه می زدند .
میان همه آهنگ هایی که رایلی برای مایکل آورده بود ، مایکل به آهنگی که رایلی در شب مهمانی ساخته بود گوش داد . مایکل هیچ نظری درباره بافت آن نداشت . " او هیچ چیزی درباره آن نمی دانست .من هرگز چیزی در آن باره به او نگفتم . "
دو هفته بعد زمانی که رایلی عنوان آهنگ را از مایکل شنید شوکه شد ." خون روی زمین رقص " .رایلی از شنیدن آن به لرزه افتاده بود . " اینطور به نظر می رسید که انگار او درباره رکورد غیب گوئی کرده و حالت آهنگ را احساس کرده . "

با تخلیص و نقل از سایت Atlantic . به قلم جوزف ووگل نویسنده کتاب "Man In the Music " .

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, M_P, kingmichael, شاپرک

22 آوریل 2012 07:57 #23589 توسط M_P
خیلی جالب شد .
بازی هفت خبیث هیچ ربطی به معنای آهنگ و کلا کل آهنگ نداره . شایدم من نمی تونم ربطی براش پیدا کنم .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

22 آوریل 2012 11:07 #23593 توسط شاپرک
به نظرم میتونه به این بازی ربط داشته باشه آقا شایان.میدونین که تو بازی هفت کثیف, برگ هفت نحسه و باعث میشه که طرفی که هفت واسش رو شده برگ اضافه برداره و دردسرش کلی زیادتر شه. فکر کنیم میبینیم میتونه با روایت ترانه جور بشه.

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

22 آوریل 2012 13:23 #23600 توسط Nasim
منم فکر نکنم ربطی داشته باشه . اینجا یک واحد اندازه گیری مطرحه "اینچ" که برای اندازه گیری طول به کار میره . ( رجوع کنید به هر چی کتاب فیزیک که دارید :scared: ) ولی اینجا موضوع بحث چیز دیگه ایه . در ضمن اگر به پاسور و کارت ربط داشت حتما توی ویدئو هم ازش استفاده میشد به وضوح . اما به این قسمت از آهنگ توجه کنید که میگه is going down baby ... یعنی داره فرو میره .منظورش هم احتمالا خنجر یا چاقو !

22 آوریل 2012 21:42 #23614 توسط Hamid
با عرض پوزش معنای 7 اینچ خیلی نا مودبانه تر از چیزی که تو ذهن شماست ، به نظر می رسه !
به جمله های قبلی توجه بیشتری کنید .

Keep The Faith

23 آوریل 2012 03:53 #23615 توسط Nasim
حمید من منظور تو رو هم در نظر دارم ولی فکر می کنم یکم غیر معقول باشه حرفی که میزنه اونوقت ! چون هر اینچ تقریبا 3 سانتی متره . 7 اینچ میشه 21 سانتی متر ! یکم زیاده ولی مگر اینکه عدد 7 برای وزن ترانه بوده باشه !!!

23 آوریل 2012 10:09 - 23 آوریل 2012 10:15 #23622 توسط شاپرک
اگه دقیقش رو بخواین 7 اینچ میشه 17.78 سانتی متر.
منظورش رو هرچی که در نظر بگیری مودب یا بی ادب , باز هم به نظرم این عدد هفته که ایجاد ایهام میکنه.

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

23 آوریل 2012 13:00 #23631 توسط Nasim
خب عدد هفت یک عدد خاصه . برای من همیشه اولین عددی که به ذهنم میرسه برای هر چیزی هفته .
اما پیرو پست قبلی خودم بگم که چون توی این جمله سوزی فاعله و مایکل مفعول ، این باید حتما همون خنجر باشه . چون موضوع اصلی این ترانه کشته شدنه نه حواشی دیگه اون .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, شاپرک

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.