سؤال The Song : Scream ( آهنگ : جیغ )

05 می 2012 15:20 - 05 می 2012 15:21 #24003 توسط شايان
مایکل دیگه قسمت سولو گیتار رو نمیشکوند میذاشت آخرهای آهنگ اگر وسطش میشکوند که دیگه تو کروس 3 باید چیکار میکردن!!! :guitar2: :goof: :D :-bd

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 می 2012 21:06 #24096 توسط Hamid
دنبال یه جا برای نوشتنش می گشتم گفتم اینجا بنویسم همچین هم بیراه نیست!

تو سری جدید مجموعه قهوه تلخ، آهنگ Scream پخش میشه!
خیلی مشخص و بلند... اتفاقا بر خلاف همیشه یه تیکه از صدای مایکل هم هست، جیغ کشیدن هاش هم هست.
نسبتا هم زمان زیادی این آهنگ پخش میشه، از ثانیه اول آهنگ تا چند لحظه بعد از اینکه مایکل شروع به خوندن میکنه، یعنی کل مقدمه اول آهنگ پخش میشه.
بعد از تموم شدن آهنگ هم یکی از کاراکتر ها اشاره به اسم آهنگ یعنی جیغ میکنه!

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Nasim

09 می 2012 05:27 #24105 توسط Nasim
درسته .خیلی جالب بود . وقتی جیغ اول آهنگ پخش شد تصویر روی خارجی ساختمان بود . من پریدم گفتم مایکل ! فکر میکردم تا وقتی بخواد بخونه قطعش کنند ... :scream:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

03 جون 2012 17:03 - 03 جون 2012 17:05 #24744 توسط شايان
یک نکته که خواستم صبر کنم تا ویدیو scream براش تاپیکی زده بشه تا مطرحش کنم رو به نظرم بهتره اینجا مطرح بشه چون یک نکته مشترک بین ویدیو و آهنگه....

صحنه ای که مایکل گیتار رو محکم بر روی زمین می زنه و اون رو می شکنه....

اینکار در موسیقی راک و متال و در کنسرت ها بسیار انجام میشه و به یکی از کارهای محبوب میان هوادان هم تبدیل شده.شاهد انجام این کار بارها در طول کنسرت ها بودیم که البته بعضی از این گروه ها بر طبق عادت و بدون رسوندن مطلب اصلی و به عنوان یک کار عادت شده این کار رو انجام میدن....در حالی که شکستن گیتار و آلات موسیقی معنی خاص خودشو داره..

این کار از فرهنگ موسیقی پانک راک گرفته شده...شکستن گیتار و آلات موسیقی بعد از اجرا به معنی اعتراض و آشوب است.اعتراض نه به معنی فقط صحبت بلکه اعتراض در مرحله ای که دیگه صبر لبریز میشه و اون خشم به بیرون میاد و ابراز میشه...این فرهنگ و محتوا جریان اصلی موسیقی پانک رو تشکیل میده و بعد از مدتی اینکار توسط گروه های پانک راک زیاد در کنسرت ها و ویدیو هاشون انجام شد و دیگه به عنوان یک فرهنگ در موسیقی راک پذیرفته شد.یکی از اصلی ترین و بزرگترین ترویج دهندگان این فرهنگ گروه نیروانا بودند که بعد اجرای زنده در برنامه های تلویزیونی نه تنها گیتارهایشان بلکه درامز رو هم داغون می کردند.اون ها همیشه پایان کنسرت هاشون اینکار رو انجام می دادند و با توجه به شهرت و محبوبیت این گروه اینکار در ابعاد وسیعی گسترش پیدا کرد.

با توجه به معنایی که این شعر و این آلبوم برای مایکل و زندگی و تفکراتش داره که یکی از اعتراض آمیز ترین اشعار مایکله این اعتراض با این حرکت پانک گونه مایکل در ویدیو هم پیوند خورده و حتی با شکستن گیتار هم این موضوع رو مایکل نشون میده....

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, e r o s, Nasim, FeanoR, NicoleL2, شاپرک

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.