سؤال Silent Hill

30 اکتبر 2012 19:51 #29922 توسط e r o s
شایان ممنون که تاپیکو ادامه دادی. ممکنه از دوونپور بیشتر بگی؟ مراحل، روندش، سبک مبارزات... می‌خوام ببینم چقد با اون چیزی که من از رویوش فهمیدم فرق داره.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 اکتبر 2012 22:37 - 30 اکتبر 2012 22:48 #29929 توسط شايان
خواهش می کنم علی جان....در مورد downpour باید بگم از نظر شروع واقعا خیلی عالی داستان بازی اغاز میشه و شروع گیرایی داره و باز هم پشت اصل ماجرای داستان بازی یک راز بزرگی پنهان شده...گرافیک بازی واقعا عایله از موتور گرافیکی unreal engine 3 استفاده شده و واقعا خیلی خوب به شهر پرداخته شده...جاهای جدیدی از شهر رو میبینیم و قسمت های قبلی خیلی عالی بازسازی شده همون طور که گفتم بازی به شماره های 1 و 2 خیلی نزدیکه و horror بازی خیلی بیشتر از شماره های قبله...میشه گفت راهی که با Homecoming َشروع شد اینجا ادامه پیدا کرده و در ظاهر بهتر شده...یکم معماها بیشتر و پیچیده تر شدن و بیشتر درگیر کننده میشن....صحنه های سینماتیک افزایش پیدا کرده و در زمینه درگیری بازی سختی هستش هنوز مثل Homecoming و موجودات جالبی داره البته در قسمت های بارندگی بازی سخت میشه....مثل بازی Homecoming تنوع محیطی در بازی وجود داره و در جاهای مختلفی رو تجربه می کنیم و فضاهای خیلی خاص و عجیبی که در Homecoming وجود داشتن باز هم اینجا هم وجود دارن و این خیلی جالبه...مثل اون دنیاهای زیر زمینی بازی...البته من خیلی این بازی رو هنوز نرفتن و با دید اولیه می گم و نمیتونم هنوز اونو با Homecoming مقایسه کنم هنوز نیاز دارم اون بازی رو بیشتر تجربه کنم ولی بازی که دیدم در جا زدن نبود خدا رو شکر برای این سری و در خیلی زمینه ها پیشرفت داشته نسبت به قبل اما باید دید این خوبی ها تا آخر بازی حفظ میشه یا نه...

می تونی این تیزر رو از بازی ببینی جالبه البته تیزر اصلی نیست اما اوایل بازیه.....

alireza133.blogsky.com/1390/12/15/post-21/

یک تیزر رسمی تر هم میتونی اینجا ببینی....

www.aparat.com/v/6jc0s

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

31 اکتبر 2012 08:34 #29939 توسط e r o s
تریلرها جالب بود مخصوصا اولی که واقعا قشنگه. موجودات بازی ترس لازمو دارن؟ من توی رویو یه چیزایی شبیه آدمی که ماسک زده دیدم! جالبن بنظرت؟

This is BREAKING NEWS

01 نوامبر 2012 02:24 #29957 توسط شايان
دشمن ها تو این شماره در اوایل باز هم مثل شماره های قبلی خوب هستند اما اصلی ترین ها در میانه ها وارد میشن و همچنین محلی که وارد داستان بازی میشن مهمه این بازی رو بیشتر تجربه کنم بهتر دستم میاد.یک لیستی هست از دشمن های این شماره که پیدا کردم بزودی می ذارمشون

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.