سؤال Silent Hill

21 آگوست 2012 10:46 - 21 آگوست 2012 11:30 #27965 توسط شايان

e r o s نوشته: یه خورده گیج کنندست؛ شرلی چی می‌شه پس؟!

جایی خونده بودم داستان بازی 3، بازی از دید شرلیه زمانی که در 1 پدرش دنبالشه. هیدرا کیه دیگه؟! شرلی چی شده؟! عجیب شد!

ادامه بده شایان جان.

علی جان در ارسال های قبلی توضیح دادم کامل که که هیدر از کجا اومده اما در مورد شرلی نمیخوام خیلی واضح توضیح بدم چون داستان لو میره اما بالا کامل توضیح دادم...

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 آگوست 2012 10:53 - 21 آگوست 2012 11:34 #27966 توسط شايان

e r o s نوشته: شایان وقعا ممنون از توضیحات کاملت راجب همه چی. امیدوارم انرژی‌شو داشته باشی که تا پایان توضیحاتو داستان‌ها رو جلو ببری. البته نه تعریف از آخر بازی و لوث شدن.
واقعا لذت بردم. فیلمو دیده بودم اما از رابطش با بازی هیچی نفهمیدم و بیشتر گیج شدم!
البته مثلا برای سیبل بازی اون اتفاق فیلم نمی‌افته!

سوالی که پیش اومد واسم اینه که چرا الیسا در اول بازی 1 به صورت یک زن جلو ماشین سبز می‌شه اگر همون‌طور که می‌گی در کودکی مرده؟
یا شکاف‌های عمیق جاده‌هایی که به شهر منتهی می‌شن به چه علته؟

آخر فیلم چه اتفاقی افتاد؟! یعنی اتفاقاتی که برای شخص در سایلنت هیل میوفته در یک بعد دیگست؟
فیلمو ندیدین نخونین

> همون‌طور که آخر فیلم دیدیم کاراکتر زن از سایلنت هیل فرار می‌کنه و وارد خونش می‌شه اما برای اون هنوز همه جا حال و هوای سایلنت هیلو داره و بدتر این که شوهرش هم اونو نمی‌بینه!

پ.ن: فیلم سایلنت هیل از نظر من زیباترین فیلمی بود که از روی یک بازی پیاده شده.

علی جان اون موقع که آلیسا مرد 14 سال داشت حالا سال ها گذشته و مثل اینکه بزرگتر شده یا شاید ضعف طراحی بوده و گر بخواهیم به بعد گذر زمان ربط بدیم که روحش هم بزرگ شده بهترین منطق داستانیه...

این شکاف ها راه سایلنت هیل رو براای ارتباط بسته به طور کامل اون ها شکاف نیستند راه های شه مسدود شده من تا الان جایی نخوندم چطور این اتفاق افتاده اما اگر متوجه شدم حتما اینجا می نویسم.

این ابعاد بندی ها فقط در بازی 1 و 5 وجود داره علی جان بخصوص در بازی 1 در بقیه از این خبر ها نیست...فیلم همون طور که گفتم برداشت های آزادی داشته که البته به کمک نویسندگان بازی در کمپانی konami انجام شد.شخصیت فیلم در بعد دیگه موند همون طور که بالا گفتم همون صدای آژیر معروف که هم در فیلم 1 وجود داره هم در بازی اول...منم خیلی حالم گرفته شد که شوهرش نمی دیدش....اما فیلم رو میشه یک سایلنت هیل کاملا جدید دونست با داستانی جدید که از بازی ها الهام گرفته و اصلا بازسازی بازی خاصی نیست

منم بابهات موافقم علی جان فیلمش حتی وارد لیست پرفروشترین فیلمه ای در حال اکران شد اون موقع در حالی که اکثر فیلم هایی که از بازی ها ساخته میشن هیچ موفقیتی بدست نمیارن ولی این فیلم علاوه بر هیجان فوق العاده در بیان سایلنت هیل یک فیلم قوی بود

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

21 آگوست 2012 11:21 - 21 آگوست 2012 11:31 #27967 توسط شايان

بازی شماره دو از گرافیک خوبی بهره می برد و داستان زیبا و گیرایی داشت که بسیار سینمایی شده بود.نکته جالب در مورد جیمز این است که بعدا در بازی سایلنت هیل 4 می فهمیم که پدرش که کاراکتری در بازی است!یکگی از نقاط قوت بازی انیمیشن های بسیار قوی بازی است که داستان بازی را به خوبی روایط می کند.
نسخه ای برای کامپیوتر عرضه شد در اصل Restless Dreams بود که علاوه بر بازی اصلی خط بازی با ماریا را هم داشت.در رای گیری که در سایت هوادارن برای بهترین موسیقی سری سایلنت هیل انجام شد بازی سایلنت هیل 2 با 53 درصد آرا محبوب ترین بازی این سری است.
نکته ای که بهش اشاره کردم در ارسال های قبلی مرگ چند باره ماریا است که هر بار جیمز او را دوباره در مکانی دیگر می بینید انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است و هر بار بسیار ارام است و اصلا می گوید من نمرده ام.این نکته به خوبی در پایان بازی معلوم می شود.اما بارها مکالمات عجیبی بین لورا و جیمز و لورا و ماریا انجام می شود که مخاطب را به دنبال بازی می کشاند.

یکی از مرگ های ماریا

گفتگوی ماریا و لورا

متاسفانه من بیشتر از این نمیتونم در مورد این بازی توضیح بدم چون اگر توضیح بدم داستان بازی لو میره بر خلاف داستان بازی اول.مهم ترین دلیلش هم اینه چون بازی 1 و 3 با هم ارتباط دارند اما بازی 2 در همین بازی به پایان می رسد.

نقشه شهر سایلنت هیل در این بازی

نکته فوق العاده جالب در مورد این بازی پایان های شگفت انگیز این بازی است.نحوه به پایان راندن بازی یکی از پیشرو ترین ها در دوران خودش بوده که در هوش مصنوعی کار بسیار جالبی انجام داد.
این بازی هم 4 پایان به نام های
Leave
In Water
Rebirth
Maria
دارد و دو پایان ویژه دیگر باز هم به نام UFO و DOG.

من خودم پابان های Leave و In Water رو دیدم.هدفم این بود که پایان ماریا رو ببینم اما مثل اینکه کارم زیاد درست نبود در طول بازی!

در مورد پایان Maria باید بگم که در طول بازی همش باید مواظبش باشید هر چند دقیقه یکبار برگردید بهش زل بزنید!مراقبش باشید بهش خون بدهید نگذارید در درگیری ها باشد و کلا باید عاشقش باشید همش بپاییدش و این نکته جالب که باید بهش زل بزنید منو تکون داد که واقعا کار فوق العاده ای بود از تیم سازنده!

برای دیدن پایان Rebirth باید یک سری وسایل مخفی در بازی را پیدا کنید اما اینکه فرقش با بقیه چیه رو دیگه بگم بی مزه میشه.

In Water و Leave دو پایان کاملا نزدیک به هم هستند مرز به مرز همدیگه به خاطر یکار من یکی رو دیدم و به خاطر یک کار ریز دیگه ام اون یکی رو دیدم!این دو پان برای طی کردن بازی به حالت های معمولی است اما برای in water باید مراقب سلامتی خودتون نباشید و همیشه سلامتی خودتون رو در وضعیت بد نگه دارید به ماریا توجه نکنید و گاهی به چاقوتون خیره بشید که نشان از خودکشی و ناامیدی شماست.اما برای اون یکی یک حد متوسط در بازی باید داشته باشید.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

21 آگوست 2012 11:48 #27972 توسط Hamid
از سایلنت هیل یک بیشتر بگو!
از قسمت های مختلف خود بازی
کلی چیز جدید داره یادم میاد!

Keep The Faith

21 آگوست 2012 11:53 #27975 توسط شايان
حمید جان سایلنت هیل 1 و 3 همون طور که تو ارسال های قبلیم گفتم کاملا به مرتبط هستن بقیه موارد در مورد سایلنت هیل 1 رو گذاشتم در سایلنت هیل 3 و origin توضیح بدم و همین طور در قسمت فیلم سایلنت هیل 1 هنوز حرف های زیادی برای گفتن داره سایلنت هیل 2 هم چون بیشتر توضیح بددم داستان لو میره در همین حد دیگه بسنده میکنم

21 آگوست 2012 12:00 #27978 توسط Hamid
منظور من خود بازی، قسمت های مختلف خود بازی، تصاویرش و چیزهایی که در خود بازی باهاش مواجه می شیم بود. نه داستان کلی

Keep The Faith

21 آگوست 2012 19:01 - 21 آگوست 2012 19:03 #27994 توسط e r o s

شايان نوشته:

e r o s نوشته: یه خورده گیج کنندست؛ شرلی چی می‌شه پس؟!

جایی خونده بودم داستان بازی 3، بازی از دید شرلیه زمانی که در 1 پدرش دنبالشه. هیدرا کیه دیگه؟! شرلی چی شده؟! عجیب شد!

ادامه بده شایان جان.

علی جان در ارسال های قبلی توضیح دادم کامل که که هیدر از کجا اومده اما در مورد شرلی نمیخوام خیلی واضح توضیح بدم چون داستان لو میره اما بالا کامل توضیح دادم...

شایان جان من بازی یک و دو رو تموم کردم و تو یک همه پایان‌هاشو هم دیدم. (از دو، سه تاشو.)
تو یک پست توضیحات کاملو از این‌که چه بلایی سر شرلی میاد بگو اما مثل من داخل کد مخفی بذار - کد مخفی به همین نام با یه آیکنی بالای شکلک‌ها قرار داره؛ متنو انتخاب و روش کلیک کن. حتما بنویس شرلی چی می‌شه.

بازیو تموم نکردین ادامه‌شو باز نکنین.
هشدار : كدمخفي ! برای باز شدن کلیک کنید.

This is BREAKING NEWS

21 آگوست 2012 19:26 #27996 توسط e r o s
همین‌طور از شماره گذاری بازی‌ها هم بگو، چرا بعد از 4 دیگه شماره نداشت؟

This is BREAKING NEWS

22 آگوست 2012 15:53 #28017 توسط شايان
اگر بازی سایلنت هیل2 رو تموم نکردید لطفا ادامه این پیام رو باز نکنید

22 آگوست 2012 16:07 #28018 توسط شايان
اگر سایلنت هیل 1 رو تموم نکردین ادامه این پیام رو نخونید

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.