× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال دادنامه‌ی اینترنتی را امضا کنید: درخواست از تلویزیون من‌ و تو برای ساخت برنامه‌ در مورد مایکل جکسون

10 سپتامبر 2013 10:37 #32947 توسط FeanoR

Michaellover نوشته: من که امضا کردم.
دقیقا الآن چند نفر دیگه امضا کردن؟

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

10 سپتامبر 2013 12:27 #32952 توسط ImaN

aSiPoOlIkA_N نوشته:
دوست عزیز من تازه طرفدار مایکل شدم و حقیقت گفتم اصن دلیلی نمی بینم که دروغ بگم.. :(
این که میگم یه سری ایرادات گفتن از حرفهای دوستان فهمیدم وگرنه من اون موقع ها که من وتو داشت ویژه برنامه مایکل نشون میداد تازه طرفداراش شده بودم وبجای اینکه خبرای جدیدش پیگیری کنم تازه داشتم درباره خود مایکل وزندگیش بیشتر تحقیق می کردم..ترجمه ترانه هاش در میاوردم..با اون سرعت داغون آرشیو مایکلی جمع می کردم ..درباره کارهای خیریش می خوندم.. وکلا هرچی که مربوط به مایکل میشدتا آذرماه همین پارسال که بالاخره تموم شد
با این حرف شما خیلی بهم برخورد نمی دونم چرا باکسایی که تازه میان اینجا اینطوری برخورد میشه و اتهام به دروغ گویی میکنن؟

دوست عزیز من ،من واقعا قصد جسارت نداشتم ،باور کنید اصلا مد نظر من دروغگویی و اتهام نیست ،فقط میگم رای دادن یا شرکت در نظر سنجی وظیفه ی یک طرفداره (چه طرفدار چندین ساله و چه طرفدار یک روزه و ...)،باید فکر کنیم که اینکار شدنیه و مثبت اندیشی کنیم ،اگه ناراحتتون کردم ،اگه حرف بدی زدم منو ببخشید ،خیلی ازتون عذر میخوام ،به خدا قصد جسارت نداشتم

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Beautiful Girl

10 سپتامبر 2013 12:28 - 10 سپتامبر 2013 13:08 #32953 توسط ImaN
من نفر 53 مم که امضا کرده بودم ،ما میتونیم :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

11 سپتامبر 2013 07:01 - 11 سپتامبر 2013 07:06 #32961 توسط mahsa
دست شما درد نکنه. خوشحالم که این حرکت جمعی رو انجام دادید. همگی باید متحد بشیم تا بقیه اتحاد ما رو ببینند. مهم اینه که ما به وظیفه مون عمل کنیم. به نظرم در این مقطع زمانی خواست مایکل هم همینه و همیشه طرفدارانش رو به اتحاد در مقابل رسانه هادعوت کرده.
اینکه هر شبکه ای [منظورم شبکه خاصی نیست ] بخواد دست به ساخت این برنامه بزنه یا نه به خودشون مربوطه ولی وقتی تعداد امضاها زیاد باشه اهمیت موضوع براشون مسجل می شه. من هم امضا کردم و هم قبلش برای برنامه جواب ایمیل فرستادم. هر کسی اگر انتظاراتش رو بیان کنه اونها هم بالاخره متوجه می شن و تا جایی هم که معلومه بررسی می کنند.
اما می بخشید ولی ما ایرانیها در خیلی از موارد آیه یأس هستیم این از وضعیت اجتماعی مون هم مشخصه و به طرفداری از فرد خاصی ارتباط پیدا نمی کنه. هروقت می خواییم یه عمل جمعی انجام بدیم یه عده می گن مگه فایده ای هم داره! :-?? بجای نفرین به تاریکی، چراغی بیافروزید :-bd

در هرصورت به نظر من خیلی بهتره اگر هرشبکه ای که می خواد برای مایکل جکسون برنامه ای بسازه با همکاری emjey این کار رو انجام بده. اینطوری به برنامه خودشون هم اعتبار می دن چون زیر نظر یک گروه متخصص این کار رو انجام میدن. من چند وقت پیش پیشنهادی برای ساخت مستند دادم ولی بعضی از دوستان زیاد راضی و مشتاق نبودن.
من هنوز هم درفکرش هستم و در اصل برای همچین مواقعی این مسئله رو مطرح کردم. اگر ما بتونیم خودمون این برنامه رو بسازیم و به شبکه ها ارائه بدیم خیلی بهتره تا اینکه باز بشینیم و ببینیم که اونها چی به خورد ما می دن. بدون اینکه توش هزارتا غلط پیدا کنیم بدون ترس از اینکه ببینیم مایکل رو چطور غیرواقعی نشون میدن. :D
باز هم از همگی ممنون

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN

11 سپتامبر 2013 10:52 - 11 سپتامبر 2013 11:17 #32968 توسط Beautiful Girl
دوستای گلم حق باشماست..اصن نباید از اول اون جمله اول ومی گفتم..ولی بدونین من همون موقع بااینکه اون حرف زدم رفتم امضا کردم..
درسته این وظیفه همه ی ما طرفدارای مایکل که ازش حمایت کنیم.. خوشحالم که اینجا با فنهایی آشنا شدم که توهرشرایطی پشتیبان مایکل مهربون هستن.. ببخشین منم دیگه قول می دم منفی بافی نکنم..فقط امیدوارم که این کار من وتو این 2سال فقط از روی نا آگاهی باشه..
ایشالا که همه امضا می کنن و500که سهله به 1000میرسونیمش..وایشالابرای سال بعد شاهد یه برنامه پرمحتواو بی نقص از مایکل باشیم..(دیگه زیادی مثبت اندیش وامیدوار شدم :D ) همگی بگین ایشالااا
کسایی که رای دادن تا به این لحظه256نفر.. :rdbk:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, mahsa

11 سپتامبر 2013 17:51 #32978 توسط farzam
خب تو فيس بوك ملاك محبوبيت و برتري و اينا نيست هر كسي هر چي دوس داشته باشه لايك ميكنه
اما نظر سنجيايي كه تو سايتا برگزار ميشه ملاكشون برتري و بهتر بودن يا همچين چيزايي ه
"بعضي" طرفدارهاي بقيه خواننده ها هم ميان و به مايكل راي ميدن چون ميدونن بهترينه و...
حتي اگه طرفداره يكي ديگه باشه

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

29 سپتامبر 2013 12:11 - 29 سپتامبر 2013 13:24 #33180 توسط Beautiful Girl
تعداد هوادارانی که تا این لحظه امضا کردن:492نفر..
دیگه چیزی نمونده 500تایی بشیم!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN

04 اکتبر 2013 18:41 #33228 توسط termeh
کاش تو موارد اینچنینی که قطعا واسه همه طرفدارا مهمه یه اطلاع رسانیه جامع بشه
مثلا من مدت خیلی طولانیه فروم نیستم،ار طرفی خیلیا مثل من دیگه به فیسبوکشونم سری نمیزنن.

26 فوریه 2014 11:04 #33545 توسط scream
من كه خيلي خيلي موافقم كه شبكه هاي فارسي زبان اين هنرمند مظلوم رو به ايراني ها درست معرفي كنن.

ولي چرا از يه شبكه *** مثل منوتو اين رو ميخواين ؟؟ من كه صد سال ازشون همچين چيزي نميخوام. منوتو درسته پر بيننده ترين شبكه فارسي زبان روي ماهواره هست ولي يه شبكه سياسي انگليسي .. حالا كاري نداريم ولي اگه سياست جهاني مايلن كه مايكل رو خراب كنن منوتو بر خلاف جريان آب شنا نخواهد كرد.

به نظر من اين رو از شبكه فارسي 1 بخواين خيلي بهتر هست. چون حدود سه سال پيش فكر ميكنم كه ويژه برنامه مايكل گذاشته بود و كناره هاي تصوير يه توضيحات مختصري راجع بش ميداد.

حتي همين كه مايكل بيماريه پوستي ويتيليگو داشته كه سفيد شد هم من براي بار اول از اون برنامه فهميدم !!
من مطمئنم كه موافقت ميكنن.

خب حالا نظر شما چيه؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

26 فوریه 2014 19:59 #33546 توسط kingmichael
فکر میکنم "من و تو" رو راحت تر بشه قانع کرد !
هرچند که تقریبا همیشه برنامه هاش اشکال داشته ولی باز از هیچی بهتره !

فک کنم "من و تو " بازدید کننده های بیشتری هم داشته باشه !

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.