× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال مایکل شگفت تر از همیشه

16 دسامبر 2012 10:52 - 16 دسامبر 2012 10:59 #30398 توسط atefe
دقیقا شاپرک جان با حرفات موافقم .منم وقتی به معلممون نشون دادم گفت که من نویسنده رو نمی شناسم که وقعا عارف بوده یا نه ولی این نوشته عارفانه ست و اون جمله ی اخر هم مرحله ی اخر عرفانو نشون میده و این که مطمئنا هرکس بوده نگرش عرفانی داشته ..این که گفتی مراقبه به نظرم در مورد مایکل درست تر باید باشه .......رسیدن به همچین مقامی واقعا تحسین برانگیزه .........

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک, mahsa

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

20 می 2013 10:12 #31503 توسط mahsa
امروز بین تایپک ها می گشتم که این بخش نظرم رو جلب کرد.وقتی نوشته ها رو خوندم بغض گلومو گرفت. نمی دونم این انسان چه حسی داره که وقتی افرادی که می شناسنش انقدر دلهاشون و حرفهاشون به هم نزدیک می شه. عاطفه جان خیلی خوشحال شدم که بخشی برای این مبحث باز کردی و حیفه که این بخش بی توجه بمونه. به نظر من تمام خلاقیت مایکل از منبع الهی بوده. چیزی که نمی شه توصیف کرد. رقص و آواز او بهانه ای بود برای بیان وجدش نسبت به خدا. نیرویی که اونو در بر گرفته بود و حتی صداش رو می شنید. معتقدم خدا از طریق مایکل خیلی از حرفها رو بیان می کرد. کاش اسمش رو به همه بچه ها و معلمت می گفتی چون مایکل فراتر از یک هنرمنده یک انسان به تمام معنیه. چیزی که خیلی از ما از درکش عاجز هستیم. چند روزه که کتابی به اسم نیروی قصد نوشته "وین دبلیو دایر" wayne walter Dayer می خونم. نویسنده برای آشنایی با نیروی قصد (خدا) و ساکنین در دامنه قصد توصیه کرده تا خواننده بخش نهایی کتاب رو ابتدا بخونه. باورم نمی شد نمی تونستم جلوی اشکهامو بگیرم چون هرچی می خوندم فقط ویژگی های مایکل رو می دیدم.به چند مورد اشاره می کنم:
1- واصلین مردمی بسیار سخاوتمند هستند
2- آنها می گویند: می خواهم یک پدیدآورنده باشم هرچه بیشتر از خود و آنچه به طرفم جاری می شود بدهم بیشتر به طرفم جاری خواهد شد
3- واصلین بیشتر از شکل در روح زندگی می کنند در نتیجه الهام پذیر و الهام بخش هستند
4- انسانهایی هستند که حس قوی نسبت به سرنوشت خود دارند. احترام شدیدی به جهان روح قائل بوده و با راز و نیاز از آن الهام می گیرند
5- سطح انرژی آنها به طور استثنایی بالاست. ارتعاشی سریع که عشق را به حضور نفرت آورده و نفرت را به عشق تبدیل می کندوقتی اطراف این افراد باشید احساس انرژی، پاکی، سلامت و الهام می کنید.....
6- آنها خود را با سیاره (زمین) یکی می بینند و مسئولیتی در قبال هماهنگی با دامنه قصد برای کمک به ثبات و هماهنگی نیروهای جهان که تحت تأثیر زندگی در سلطه خویش به ناترازی می رود حس می کنند.
7- همیشه چیزی برای سپاس پیدا می کنند
8- زیبایی را در کودکان می بینند و تابشی طبیعی و باشکوه در سالخوردگان می یابند......
و در باره هستی کنجکاو هستند.
وقتی این مطالب رو می خوندم خشکم زده بود و فقط اشک می ریختم. چون برای هر بخش از این موارد می شه دهها مثال از کارها و حرفهای مایکل زد. پس هیچ بعید نیست که او صدای خدا رو هم می شنیده. وقتی به اینها فکر می کنم قلبم از جا کنده می شه و می خوام مایکل رو همه اینطوری بشناسن. امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم فقط آرزو می کنم ما هم نه عین او شاید شبیه او بشیم.

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, atefe

05 سپتامبر 2013 20:13 #32871 توسط bahareh
این کتاب ترجمه شده مایکل رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

در رایطه با این موضوع من فکر نمیکنم بشه گفت مایکل خیلی عرفانی شده بود یا به مراحل خاصی در این حیطه رسیده بود
خیلی ها میتونن نوشته های زیبایی رو بنویسند ولی دلیل بر عارف بودنشون نیست

08 سپتامبر 2013 12:20 - 08 سپتامبر 2013 13:17 #32897 توسط mahsa

bahareh نوشته: این کتاب ترجمه شده مایکل رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

در رایطه با این موضوع من فکر نمیکنم بشه گفت مایکل خیلی عرفانی شده بود یا به مراحل خاصی در این حیطه رسیده بود
خیلی ها میتونن نوشته های زیبایی رو بنویسند ولی دلیل بر عارف بودنشون نیست

این برداشت هر خواننده ای از نوشته ها و داستانهای زیبای مایکله. اگر خودت این کتاب رو بخونی متوجه می شی. نوشته ها با دیدگاه نویسنده اون فرد عجینه. جملات زیبا با نوشته هایی مملو از روح عرفانی فرق می کنه و تا فردی از دورن به این درک نرسیده باشه نمی تونه درمورد اونها اینطور بنویسه. مایکل در نوشته هاش نشون داده که به بعد دیگه ای از جهان نگاه می کرده و این هم نمونه ای از تطهیر نفس می تونه باشه. اگر با نوشته های مایکل بیشتر آشنا بشی متوجه این حس در نوشته هاش می شی. وقتی این نوشته ها رو بخونی انگار سفری به دنیای درونی و خیال مایکل جکسون می کنی که ناشی از حس نازک و لطیف مایکل هست. تمام هشت موردی که من از کتاب "نیروی قصد" دکتر وین دایر نوشتم[البته بیشتر از این موارد بود] در مورد واصلین به خدا نوشته و من هرچی می خوندم می دیدم عین به عین در دیدگاه مایکل جکسون هم وجود داره.

با اجازه الناز جان که برای ترجمه این کتاب زحمت زیادی کشیده :D

without hope we are lost.....i love you Michael

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: bahareh

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.