سؤال گردهمایی امجی فن های مشهد در سالروز تولد مایکل جکسون

20 آگوست 2012 23:53 - 11 سپتامبر 2012 10:07 #27935 توسط FeanoR
چون سال میلادی با شمسی یه روز متفاوته و تولد مایکل 29 آگوست مصادف با 7 شهریور بوده ولی امسال شده 8 شهریور!
بنابراین گردهمایی در روز چهارشنبه مورخ 8 شهریور، ساعت 5 بعد از ظهر در پارک ملت، طرف درب سجاد هستش...

نکته های قابل ذکر:

1.لطفا هم کنار در وایستین، اینور اونور نرین! یعنی زیر راه پله، کنار پله برقی، جای دکه پست، کنار این یارو اطلاعات پارک، کنار قایق رانی، زمین والیبال و کنار مرد مهربون، نرین!

2.هر امجی فنی که میشناسین در حوزه مشهد، بهش خبر بدین که بیاد، بالاخص فرزام به اون آرشام بگو، به حسین و مجید و غیره هم بگه، خودتم حسام رو بگو...

3.یک برنامه اضافه بر سازمان هم هستش، البته هنوز هیچی معلوم نیست ولی اگه درست شد، اونایی که دوست داشتن، میتونن با ماشین های موجود در اونجا، منتقل بشن به اون برنامه... البته هنوز معلوم نیست ولی طی روزهای آینده اعلام میشه...

همین دیگه... امیدواریم بهتون خوش بگذره... اونجا پذیرایی هم میشین ولی متفاوت با سالگرد! سالگرد خرما بود و حلوا :D اینجا شیرینی و غیره...

(نکته جالب! دفعه قبل وقتی خرما گرفتیم، یادمه با یک روز عزا همراه بود، الان که میخوایم شیرینی بگیریم، با یک عید همراهه! به هر حال ما مثل دفعه قبل میگیم برای مایکل جکسون!)

اگه هم تونستین که یک نشون مایکلی هم با خودتون داشته باشین مثل فرزام... اگه هم نداشتین و نتونستین، غمش نیست همینطوری بیاین مثل من!

اطلاعات مربوط به این گردهمایی در همین تایپیک ادامه داده میشه... هر گونه سوالی هم که داشتین همینجا بگین...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, farzam, کوچکترین طرفدار, melisa

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 آگوست 2012 11:49 #27973 توسط atefe
پس امجی فن های تهران هیچ برنامه ای ندارن ؟؟؟؟؟مثلا تولده :mj6:

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.

27 آگوست 2012 09:22 #28183 توسط farzam
بچه هاي مشهد همگي بياين ديگه كلي تداركت ديديم منو وحيد
بياين لطفا همه

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

27 آگوست 2012 11:38 #28187 توسط melisa
من که میام چند نفر هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/تو این سایت چند نفر از مشهدن؟؟؟؟؟؟؟؟

27 آگوست 2012 13:40 #28189 توسط FeanoR
اونجور که من و فرزام حساب کردیم، 20 نفریم و خب تو هم هر کی رو داری بیار دیگه...

تدارک زیاد دیده شده و فکر نکنین صرفا یک گردهمایی و بس... خیلی برنامه ها هستش...

27 آگوست 2012 14:07 #28191 توسط Hamid
هر وقت یکی می گه خیلی برنامه ها هست اما از برنامه ها چیزی نمی گه، من بهتون اطمینان می دم که برنامه خاصی نیست! (تجربه!)

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

27 آگوست 2012 14:31 #28193 توسط FeanoR

Hamid نوشته: هر وقت یکی می گه خیلی برنامه ها هست اما از برنامه ها چیزی نمی گه، من بهتون اطمینان می دم که برنامه خاصی نیست! (تجربه!)

اصلا برنامه ای نیست، فقط یک خودکشی دست جمعی داریم، میخوایم این روز رو نحص کنیم...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعضی وقتها وقتی حرفهات رو نصفه میزنی، فکر میکنی بقیه شو میفهمن ولی میبینی که اینطوری نمیشه... بعد وقتی هم توضیح میدی که میگن طولانی شده!

اونجا یک تولد هست نه صرفا یک گردهمایی... (مجبور به کاری شدیم که اخبار سایت کرد!)

یک قسمتش توی پارک، بقیه ش توی خونه یکی از دوستان... هر کی خواست میتونه بیاد خونه، هر کی نخواست نمیاد...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هر وقت یکی میگه خیلی برنامه ها هست اما از برنامه ها چیزی نمیگه، شاید یک قصدی دیگه ای داره و اونطور که میبینیم برای خیلی ها ناآشنا هست ولی بهش میگن "سوپرایز"!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

27 آگوست 2012 15:06 #28196 توسط Hamid
اشتباه نکن، من دارم کمک می کنم افراد بیشتری بیان

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

27 آگوست 2012 19:36 #28202 توسط FeanoR
متشکرم حمید جان :-bd

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تا فردا شعر مخصوص تولد به شکل مایکلی ش و جدید و یکم ته مونده طنز، رو به افرادی که میخوان بیان، میفرستم که یادتون باشه و اونجا کسی تپق نزنه...

29 آگوست 2012 08:25 #28317 توسط atlas
په ما چی په؟
فقط مشهدیا!؟ :(
به هر حال لطفا یه نفر از طرف من یه بشقاب کیک بخوره ! :D خوش بگذره بهتون

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.