سؤال قرار ملاقات!!!!

15 جون 2012 19:00 #25108 توسط FeanoR
بچه های مشهدی، برای سالگرد مایکل تو فکر یک قرار برای بیرون رفتن باشین... از الان برنامه هاتون رو درست و تنظیم بکنین تا اون روز به مشکل خاصی برخورد نکنین، توی فیسبوک هم اطلاع رسانی کنین دوستان تا اونایی که تو فیسبوک هم هستن، بیان... اگه میشه که یک اعلام از اومدن یا نیومدنتون بکنین که حداقل بدونیم چند نفر هستیم! دیگه سالگرد مایکل هست یکجوری اگه همه مشهدی های امجی فن بیاین بیرون، فکر کنم بهتر باشه، این روز رو استثنا برای کار و زندگی و درس قائل بشین!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

15 جون 2012 20:59 #25125 توسط کوچکترین طرفدار
من که میام وحید

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

15 جون 2012 21:06 #25127 توسط Ehsan
وقتي مطالب فروم قبلي منتشر بشه تاپيكي خواهيم ديد كه قرار گذاشته بوديم يه گردهمايي مجازي داشته باشيم تو ياهو كه البته اين مراسم بنا به دلايلي برگزار نشد.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

16 جون 2012 19:26 #25162 توسط Shaghayegh Jackson
دوستای گل تهرانی تو روخدا هرجا جمع شدید منو فراموش نکنید به منم خبر بدید که منم بیام :MJ2: :bye2:

17 جون 2012 11:08 - 17 جون 2012 11:11 #25173 توسط شاپرک
شقایق جان من به یه دوست صمیمیم که ام جی فن هست پیشنهاد دادم هرکدوم یه هدیه بخریم بریم خیریه بچه سرطانیا.اونم اکی داد. احیانا دو فن دیگه هم بیان. ولی احتمالش هم خیلی زیاده که بچه ها نتونن و کنسل بشه! اونجا که من میشناسم تجریش هست. بیمارستان شریعتی دقیقا روبرو پاساژ قاءم بخش کتابخونه بچه ها که هدیه های اهدایی و درخت آزوهاشون هم اونجاست.اگه درست شد و صد در صد رفتنی شدیم بهت خبر میدم شما هم اگه دوس داشتی بیا.

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

19 جون 2012 18:45 #25270 توسط farzam
وحيد و عرفان و ساير بچه هايي كه مشهد هستين... واس ه هفته ديگه حتما جمع شيم همه... ايندفه واقعا اساسي بايد باشه... هر كسي خواس بياد
پيام بده ديگه.... قبلنا كه نميدونم چي بود هيچكي نميومد

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

19 جون 2012 18:46 #25271 توسط farzam
ايندفه خيييييييييييييييلللللللللللللللييييييييييييييييي مهمه دوستان
خواهش ميكنم بيايد همه

20 جون 2012 16:49 #25309 توسط FeanoR
کلا همینقدریم یعنی! یادمه یک روزی تو این فروم گفته میشد که امجی فن های مشهدی بیشتر از بقیه اینجا هستن!حداقل! علی جان، شما چی؟ شما میای؟ محمد جان شما چی؟ شما میای؟ امید جان(no1on) شما چی؟ شما میای؟ میشه که بچه هایی که دسترسی دارن، تو فیسبوک هم به بچه های مشهدی بگن!

من از اینجا از طرف ماهان هم اعلام میکنم که میاد، ماهان نت ش قطع شده و من اینجا اعلام میکنم از طرفش که میادش!

من دقیقا پس فردای این قرار، کنکور دارم و سه تا کنکور پشت هم! ولی بازم میام و با انرژی کامل و بسیار زیادی هم میام، پس خواهشا بقیه هم بیان، یک روز، هزار روز نمیشه دوستان! کار و زندگی و درس جای خاصی نمیرن، سرجاشون میمونن! این ما هستیم که تغییر میکنیم! :mjj:

20 جون 2012 18:07 #25311 توسط farzam
وحيد من كه به جز تو و عرفان و ماهان و محمد كسه ديگه اي و نميشناسم...
ولي تو هماهنگ كن همه بيان ديگه..
واسه روزه سالگرد خوبه ؟؟؟؟

20 جون 2012 19:12 - 20 جون 2012 19:15 #25320 توسط FeanoR
دوشنبه، به نظرم اگه بشه که صبح بیاین، و ناهار با هم یک جایی بخوریم، و تا آخرای شب اونایی که خواستن وایستن! یا بالاخره من نمیدونم! خودتون یک قرار بذارین، البته من باید به همه اس ام اس بدم! اگه اونا بیان! علی جان شما نمیای؟ اصلا این تایپیک رو میخونی؟ میگم دیگه بالاخره بیاین دیگه!

یعنی آرشام رو نمیشناسی؟ :D من خیلی ها رو میشناسم ولی هیچکدوم نمیان! :D

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.