سؤال قرار ملاقات!!!!

04 جولای 2011 22:09 #4335 توسط MJ.KING
تصور اون لحظه خیلی با نمکه :))
فکر کن به چند نفر که توی یه عالم دیگه هستن برداری بگی : بچه های ام جی هستین؟:)) و اونا هم بگن ما بچه .. هستیم =))
از اون سوتی های خنده دار بوده

i love you Michael forever .rest in peace MJ

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 جولای 2011 22:11 #4336 توسط MJ.KING

Architecture نوشته: سلام ... خوبید ؟
من تازه عضو شدم
منم مشهد هستم و با گذاشتن یه میتینگ موافقم
هر موقع که گذاشتید به من هم یه ندایی بدید !!!
ممنون

سلام عزیزم " خوش اومدی :hug:
کجای مشهد هستی عزیز؟

04 جولای 2011 22:17 #4340 توسط FeanoR
نه قضیه بدتر از این حرف ها بود:D چون من نمیگفتم شما بچه های امجی فن هستین؟!!! میرفتم باهاشون روبوسی میکردم و یکبار هم با یک گروهی عکس گرفتم و برای چند نفر رقصیدم بعدش همشون زدن زیر خنده و گفتن ... شدی بابا برو پی کارت و یک گروه دیگه داشتن صحبت میکردن و منم رفتم اون وسط نظر بدم بدون اینکه بدونم قضیه چیه و اونا هم منو فحش بارون کردن و یک گروه دیگه رو روم نمیشه بنویسم:D

04 جولای 2011 22:20 #4342 توسط MJ.KING

FeanoR نوشته: نه قضیه بدتر از این حرف ها بود:D چون من نمیگفتم شما بچه های امجی فن هستین؟!!! میرفتم باهاشون روبوسی میکردم و یکبار هم با یک گروهی عکس گرفتم و برای چند نفر رقصیدم بعدش همشون زدن زیر خنده و گفتن ... شدی بابا برو پی کارت و یک گروه دیگه داشتن صحبت میکردن و منم رفتم اون وسط نظر بدم بدون اینکه بدونم قضیه چیه و اونا هم منو فحش بارون کردن و یک گروه دیگه رو روم نمیشه بنویسم:D

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
وااااااای چقدر سوتی دادی :)) براشون رقصیدی =))
بعدش با یه گروه دیگه روبوسی و ...=))
خیلی خنده داری :D

04 جولای 2011 22:21 #4343 توسط Nikolay
اون گروه دیگه رو هم بگو :D

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

04 جولای 2011 22:27 #4345 توسط FeanoR
راستش کلا اون خیلی تابلو هست و خیلی سوتی بزرگی هست چون داشتم باهاشون میرفتم یک جایی...:D و وسط راه فهمیدم که اینا امجی فن نیستن دیگه رفتم تا رسیدم به فرزام اول رفتم به طرفش باز برگشتم عقب یکم وایستادم بعدش بازوبند مایکل که عکس مایکل روش هست رو دیدم و با خنده رفتم طرفش:))

04 جولای 2011 22:37 - 04 جولای 2011 22:38 #4346 توسط MJ.KING
ببین اونا چقدر بهت خندیدن :D
آخه عزیزم همینطوری داشتی میرفتی یه جایی ؟ چرا چیزی نپرسیدی ازشون؟ :D  

04 جولای 2011 22:58 #4352 توسط FeanoR
خب مثلا فکر کن حدودا 8 یا 9 نفر آدم دارن راه میرن و میخندن و منم گفتم بالاخره پیداشون کردم و رفتم باهاشون سلام کردم و اونا هم باهام خیلی گرم برخورد کردن دیگه داشتیم میرفتیم تا من یک سوال مایکلی پرسیدم و اونا هم گفتن چی داری میگی و هی گفتن...(از اون حرف هایی که خیلی ها در مورد مایکل وشایعاتش میزنن)بعدش فهمیدم که این ها هم یک قرار داشتن و خیلی ها هم همدیگه رو نمیشناختن و تازه باهم آشنا شده بودن ولی قصدشون یک کار دیگه بود مثل ما خیر نبود و میخواستن برن جایی که عمرا هیچکدومتون فکرشو بکنین

دیگه من خیلی بد شانسم یا باید سوتی هام کامل میشد که اونا هم همون امشب قرار میزاشتن و سر راه من قرار میگرفتن و من هم که سوتی دیگه رفتم پیششون:D خیلی باید آدم سوتی باشه که همچین کاری بکنه دیگه:D

04 جولای 2011 23:04 - 04 جولای 2011 23:05 #4354 توسط MJ.KING
واقعا ممکنه که یک نفر یک اشتباهو در عرض کمتر از نیم ساعت 3 بار انجام بده؟:D
وقتی میگم خنده داری نگو نه ;) کارات با نمک بودن :D

04 جولای 2011 23:12 #4355 توسط FeanoR
در عرض 45 دقیقه تازه منو اگه ول کنن دیگه وا ویلا میشه من همیشه وقتی میام پارک ملت کلا خنده داره البته اون شب از بستی که با فرزام صحبت کردم جلوگیری شد از سوتی هام البته من تو دفعه اول کمدی نمیشم

من که نگفتم من خنده دار نیستم همیشه دوستام با من که میرن بیرون چند تا جا نمیریم یکی شهر بازی و کوهستان پارک یکی جاهایی که خطرش زیاد یک جاهایی که هیجان داره یکی هم جاهایی که جمعیت زیاد

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.