سؤال آلبوم یا ترک لیست موسیقی شما

12 می 2012 11:02 - 12 می 2012 11:07 #24232 توسط FeanoR

kingmichael نوشته: :trbdy: . وحید چه آهنگای سنگینی گوش میدی

اونا بهترین آهنگهای من نیستن، سلیقه موسیقی من یکم فرق میکنه، اون آهنگها رو به دلیلی گذاشتم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

24 دسامبر 2012 02:59 - 27 دسامبر 2012 07:57 #30509 توسط شايان
خب اینم از آلبوم من با کلی تاخیر به نام Destiny & Faith.
سعی کردم تو ترک لیستی که قرار میدم فقط بهترین آهنگ هام رو قرار ندم چون اون موقع فضا و شکل این ترک لیست خیلی ممکن بود به هم ریخته بشه و سعی کردم فضا رو حفظ کنم و نزدیک به 80 درصد از بهترین آهنگ هایی که شنیدم رو تو لیست قرار دادم و با بقیه ترک ها سعی کردم فضا رو نسبتا حفظ کنم.

کاور آلبوم

این هم لینک دانلود:
www.eMJey.com/download/forum/tracklist/Destiny%20&%20Faith.rar

خب در مورد ترک لیست یک توضیحاتی میدم..

1- Pink Floyd - In The Flesh:
بهترین Intro که میشه برای یک آلبوم فرض کرد فوق العاده زیبا و گیرا و در حال کوتاه و زیبا و با شعری که شما رو دعوت میکنه تا به دیدن نمایشی از زندگی برید که دوست دارید اونو تجربه کنید.ترک Intro از آلبوم The Wall انتخاب کردم.

2 - Muse - Supermassive Black Holes:
یکی از قشنگترین آهنگ های الترناتیو راکی تا الان شنیدم فضا سازی بینظیر و ریف اصلی فوق العاده در کنار شعر زیبا و خوانندگی فوق العاده بهترین ترکی بود که به عنوان یک آهنگ تجاری می تونستم انتخاب کنم.

3 - Metallica - For Whom The Bell Tolls:
بدون شک زیباترین آهنگ هوی متال که در عمرم شنیدم و هیجان و احساس این آهنگ برام پایان ناپذیره این آهنگ متالیکاست.علاده بر زیباییی خود موسیقی باید به لذت نواختن این آهنگ هم اشاره کنم.شعر این آهنگ الهام گرفته از داستان معروف ارنست همینگوی نویسنده معروف امریکایی است از کتابی هم نام با خود آهنگ.

4 - Jesper Kyd - Ezio's Family:
یکی از زیباترین آهنگ های بی کلامی که شنیدم ساخته Jesper Kyd.این آهنگ جز soundtrack های بازی Asssasins Cree 2 هستش.فضای کلاسیک و گاتیک و رمانتیک این آهنگ و تلفیق با موسیقی مدرن بدون شک یکی از لایق ترین ترک آهنگ های این آلبومه.بعد از 3 ترک جدی و مجکم قبلی نوبت فرو رفتن در احساسات شد و این کار بی کلام مقدمه ای برای ورد آهنگ بعدی است.

5 - Antimatter - Epitaph:
خیلی از احساسی ترین آهنگ های اتموسفریک راک که تلفیق فوق العاده ای با پراگرسیو راک داشته است.شعر زیبا نوای دلنشین ویالون و چلو از این کار یک شاهکار واقعی ساخته که بخش عظیمی از بار احساسات این آلبوم رو بر دوش خودش داره.

6 - Tool - Schism:
جز بهترین و معدود آهنگ های واقعا کامل و بی عیبی هستش که در تمام عمرم شنیدم.این آهنگ همه چی در خودش داره.یک زندگی کامل برای 6 دقیقه به اعماق نهفته ترین و پراحساس ترین بخش های وجودتون سفر میکنید.هیجان شادی غم خشم استرس نئشگی و تمامی احساسات با هم در این آهنگ در کنار شعر زیبا و فلسفی دست به دست هم دادند تا یکی از زیباترین آهنگ های پرگرسیو متال دوران ها ساخته بشه.این آهنگ گرمی بهترین آهنگ متال در سال 2006 رو به خودش اختصاص داد.

7 - Muse - Undisclosed Desires:
گاهی بهتره چشم هامون رو بشوریم و دیدی بهتر به خودمون داشته باشیم ما خیلی بزرگتر از اون چیزی هستیم که دیگران نمیتونن ببینن و باید به خودمون این ایمان رو داشته باشیم و این ایمان رو به دیگران منتقل کنیم باید این عشق و خود باوری رو به دیگران هدیه کنیم و برای بیداری انسانیت و عشق این فداکاری را انجام دهیم مهمترین پیام این اثره.یکی از زیباترین آهنگ های آلترناتیو راک گروه میوز با شعری ساده ولی به شدت تاثیر گذار که به خوبی با فضاهای space rock منحصر به فرد گروه Muse ترکیب شده است.از نظر موسیقیایی یک بیداری از فضاهای معنوی آهنگ های قبلی هستش و به خودت برمیگردی.

8 - Anathema - J'ai Fait Une Promesse:
یک آهنگ سمفونی راک فوق العاده که این ورژن در اصل بازسازی نسخه سال 1992 همین آهنگ با همین نام است.فضاهای سمفونی با گوتیک راک یک کار بی کلام تحسین برانگیز رو رقم زده و شروعی فوق العاده برای ورود به آهنگ comfortably Numb هستش.

9 - Pink Floyd - Comfortably Numb:
بدون شک یکی از زیباترین آهنگ های راک تاریخ موسیقی و یکی از مهمترین آهنگ های گروه پینک فلوید.شعر فوق العاده راجر واترز و احساس فوق العاده ای که در خوندن ورس ها وجود داره و آواز فوق العاده دیوید گیلمور که از احساسات از دست یک انسان فریاد میزنه انسانی که نیاز به درآغوش گرفته شدن داره و نیازمنده درمانه و مهمترین نکنه این آهنگ سولوی بینظیر و استثنایی این کاره که میشه گفت انسان رو تا بالاترین حد ممکنه میرسونه و بعد محکم به زمین میزنه و با احساسات وجودی انسان بازی میکنه و چهارمین سولوی گیتار تمامی دوران هاست.

10 - Evanescence - Going Under:
شاید برای انسان زخم خورده گاهی خشمگین بودن و چیزی که بتونه با حسش همدردی کنه بهترین دوست و التیام بخشش باشه.بعد از حرف های دل یک انسان زخم خورده در آهنگ comfortably numb حالا نوبت به اعتراف و خالی کردن خود است.گاهی تواضع تنها عنصر برای انسانیت نیست و باید گاهی جدی و مصمم بود و به موقع فداکاری کرد.یکی از تاثیرگذارترین آهنگ های Nu Metal - Alt Metal گروه Evanescence که در آلبوم Fallen قرار داره.

11 - Nirvana - Smells Like Teen Spirit:
در ادامه احساس آهنگ قبل وارد آهنگی با احساسی نزدیک و حس بیداری بیشتر صحبت میکنه.اشعار مالیخولیایی کرت کوبین و موسیقی زیبای این آهنگ در سبک گرانج یکی از بهترین اهنگ های راک تمام دوران ها را رقم زده است.این اهنگ به عنوان آهنگ هزاره از طرف آمریکن موزیک آورد انتخاب شد.

12 -Linkin Park - Breaking The Habit:
یکی از زیباترین آهنگ های لینکین پارک که پر از احساس و انسانیت است و فریاد اجساسات انسانی است که تصمیم به برگشت به راه درست زندگی گرفته است و از احساساتش یاد می کند.این اهنگ مربوط به آلبوم Metoeraاست.

13 - Korn - Thoughtless:
مگه از این آهنگ Nu Metal قشنگتر و احساسی تر ساخته شده؟!یکی از بهترین آثار گروه کرن که پر از نوآوری ها و موسیقی خاص این گروه است.شاید در ابتدا فرق چندانی با سایر آهنگ های متال برای مخاطبیت عموم نداشته باشد اما آهنگ بعد از مدتی داستان اصلی اش را بیان می کند.

14 - Nirvana - Where Did You Sleep Last Night:
آهنگی که گروه نیروانا در سال 1994 در برنامه MTV unplugged اجرا نمود و در اصل کاوری بود از آهنگ گروه دیگه.یکی از احساسی ترین اجراهایی بود تا الات دیدم انگار که کرت کوبین از عمیق ترین و بزرگترین درد وجودش میگه و اونو فریاد میزنه.یک آهنگ آکوستیک راک فوق العاده که فقط ورژن اجرای زنده اون برنامه موجود بود و منتشر شد.کرت کوبین خواننده نیروانا یک ماه و نیم بعد از این اجرا درگذشت.

15 - Nightwish - While Your Lips Are Still Red
یک آهنگ سمفونی راک فوق العاده از گروه Nightwish که از نظر موسیقی پر از احساس و میل به معشوق است.موسیقی بینظیر و ملودی بینظیر ویالون و اجرای زنده مارکو این آهنگ رو به یکی از زیباترین اهنگ های Nightwish تبدیل کرده است.

16 - Take That - The Flood:
یکی از زیباترین آهنگ های پاپ و سافت راک انگلیسی که شنیدم.شعر فوق العاده و امید بخش که از یکدلی و عشق می گوید و تلاش برای رسیدن به هدف با خوانندگی بینظیر رابی ویلیامز و گری بارلو.این آهنگ مربوط به آلبوم Progressed سال 2010 است.

17 - Marilyn Manson - Running To The Edge Of The World:
یکی از احساسی ترین آهنگ های منسون که از احساسات شخصی خودش سخن می گوید.بر خلاف اکثر کارهای منسون که ملودی های کوبنده industrial متال را دارد این اهنگ یک کار زیبای آکوستیک است و منسون به خوبی فضای سرد خوانندگی را در این کار پیاده کرده است.این آهنگ مربوط به آلبوم The High End Of Low سال 2009 است.

18 - Celine Dion - My Heart Will Go On:
یکی از شخصی ترین و مورد علاقه ترین آهنگ هایی که در تمام عمرم شنیده ام.دیگه فکر نکنم کسی باشد که این آهنگ را نشنیده باشد!

19 - Apocalyptica - Nothing Else Matters [Metallica cover]:
بدون شک آهنگ nothing else matters متالیکا یکی از تاثیرگذارتین آهنگ های موسیقی راک و متال است.اما من تصمیم گرفتم برای متنوع کننده تر شدن آلبوم برای دوستانی که شاید این ترک رو که توسط گروه Apocalyptica کاملا با ویالون سل زده شده است را نشنیده اند را بشنوند و آشنا بشن و گرنه هیچ چیز جای نسخه اصلی را نمی گیرد.این نسخه فوق العاده قوی و متفاوت از کار درآمده است.

20 - Anathema - Regret:
کاری قوی در سبک گوتیک راک و آلترناتیو با شعری به شدت درگیرکننده و پر مغز که با وجود سادگی کاملا از درگیری های درونی انسان در لحظات سخت یاد می کند و ریتمی سوزناک و چالش برانگیز این آهنگ به تاثیرگذاری آهنگ کمک می کند.این آهنگ مربوط به آلبوم Alternative 4 است.

21 - Michael Jackson - Who Is It:
باید چیزی در موردش بگم!؟؟؟

22 - Guns N Roses - November Rain:
بدون شک قویترین و مهمترین آهنگ گروه Guns N Roses که شعر زیبا و موسیقی بینظریش در کنار شعر زیبا و احساسی و سولوی بینظیر اسلش که واقعا خارج از این عالمه و در یک بعد دیگره یکی از بهترین آهنگ های تاریخ راک را می سازه.

23 - Marilyn Manson - Count To 6 And Die:
یک کار کوتاه و زیبا از مرلین منسون که فضای ترس و گاتیک آن به شدت برای هر مخاطبی گیرا است و در اصل این آهنگ رب هب عنوان Intelude آهنگ قرار It's A Miracle قرار دادم.

24 - Roger Waters - It's A Miracle:
آهنگی به صراحت در مقابل ظاهر گرایی و تبلیغاتی که رسانه ها سعی در پنهان کردن حقیقت از چشم انسان ها دارد اشاره می کند.شعر واقعا زیبا ئ موسیقی ملایم و روح بخش در کنار خوانندگی ملایم و تاثیر گذار و شعر پر مغز که حرف های زیادی برای گفتن دارد این آهنگ مربوط به آلبوم amused to death سال 1992 است.

25 - Pink Floyd - High Hopes:
یکی دیگر از بی نضص ترین و کامل ترین آهنگ هایی که در تمام همرم شنیدم به معنای واقعی یک آهنگ کامل و بینظیر.موسیقی زیبا و خوانندگی زیبای دیوید گیلمور در کنار پیتنو ها و هامونی های بینظیر و سولوی متفاوت و شاهکار دیوید گیلمور یک آهنگ بی نضص و عالی را آفریده است.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, farzam, Michaellover

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.