سؤال آلبوم یا ترک لیست موسیقی شما

07 می 2012 16:21 - 08 می 2012 21:46 #24071 توسط Hamid
شاید جالب باشه که اینجا ترک لیست درست کنیم و برای هم به اشتراک بذاریم. تا هم بتونیم از روحیه هم با خبر بشیم و هم موسیقی های متفاوت رو تجربه کنیم، هم از سردرگمی و بی حوصلگی خلاص بشیم !

اما برای نظم، یه سری قوانین رو هم رعایت کنیم.

- هر ترک لیست حاوی بیشتر از 25 آهنگ و کمتر از 12 آهنگ نباشه.
- ترک لیست ها اسم و موضوع داشته باشند. ( مثلا منتخب من از آهنگ های قدیمی به اسم : قدیمی ها و یا آهنگ های رقصی به اسم طلوع رقص! )
- به صورت MP3 باشن و تگ داخل فایل ها همه درست و اصلاح شده باشه.
- در هر ترک لیست بیشتر از 3 تا آهنگ مایکل و 1 آهنگ از جکسون ها یا جکسون 5 وجود نداشته باشه. اگر نیازه از جکسون ها بیشتر باشه پس باید از تعداد آهنگ های مایکل کم بشه.
- برای هر ترک لیست یک کاور در نظر بگیریم.
- سر حوصله و با دقت آهنگ ها رو بررسی کنیم و در ترک لیست قرار بدیم و در نحوه چینش آهنگ ها هم دقت کنیم. در هر ارسال توضیحی کوتاه در مورد چرایی وجود این آهنگ ها و چینش اونها بنویسیم.
- فایل ترک لیست رو با فرمت های استاندار تولید کنیم
- همه ی فایل ها رو در یک زیپ قرار بدیم و برای دانلود آماده کنیم. ( برای آپلود فایل از FTP سایت eMJey استفاده کنید. )

مشخصات FTP :
FTP Address : ***
Username : ***
Password : ***

(برای دریافت مشخصات ستاره شده به من پیام پوشیده بدید و یا به من ایمیل کنید : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تا مشخصات رو براتون بفرستم. )

بعد از آپلود آدرس فایل هاتون به این صورت می شه :
www.eMJey.org/download/forum/tracklist/YOURNAME.zip

برای ورود به FTP و آپلود فایلهاتون می تونید از اینترنت اکسپلورر و یا برنامه های تحت FTP استفاده کنید. البته استفاده از برنامه های FTP خیلی کار شما رو راحت می کنه و امکانات بهتری در اختیارتون قرار می ده. از بهترین برنامه های FTP میشه به CuteFTP اشاره کرد.
امیدوارم از اعتمادی که به شما کردم همیشه راضی باشم، یک سری استاندارد استفاده از این فضا رو براتون می نویسم

- فقط و فقط فایل های زیپ از ترک لیست هاتون به همراه پسوورد زیپ اینجا قرار بدید. (هیج فایل دیگه حتی عکس اینجا آپلود نکنید.)
- از کافی نت و یا فضای خارج از کامپیوتر شخصی خودتون چیزی تو سایت آپلود نکنید، مشخصات FTP رو به هیچ کس، حتی دوستانی که اینجا عضو هستند اما این تاپیک رو ندیدند ندید. جایی SAVE نکنید.
- از ویروسی نبودن فایلتون مطمئن باشید تا باعث ویروسی شدن کامپیوتر بقیه بچه ها نشه.
- اسم ترک لیست رو به عنوان اسم فایل انتخاب کنید.
- آدرس فایل های آپلود شده رو به هیچ وجه در وبسایت، وبلاگ و یا فروم های دیگه قرار ندید. (این کار به نفع خودتونه، چون به محض اینکه پهنای باند بیشتر از یه حدی استفاده شه و فایل ها از تعداد مشخصی که در این فروم هست دانلود بشن این FTP بسته می شه)

اگر موارد بالا رو رعایت کنید مدت طولانی می تونیم این تاپیک رو سر پا نگه داریم.
با اولین مورد تخلف، حتی یک نفر، این امکان برای همه بسته میشه!
سایت مال خود شماست و این کار اصلا مرسوم نیست و مشکل امنیتی ایجاد می کنه پس خودتون در حفظش کوشا باشید.
در صورت مشاهده تخلف و ردگیری فرد خاطی، شناسه کاربری فرد در eMJey مسدود میشه.

اما توجه داشته باشید که برای ساختن هر ترک لیست، خودتون رو جای مدیر یک کمپانی بزرگ صفحه پر کنی قرار بدید که وظیفه تولید یک آلبوم رو با در دست داشتن کلی آهنگ بر عهده داره.
در نهایت هم لذت می بریم و هم رای گیری می کنیم. امتیاز ویژه در نظر می گیریم و در برنامه های آینده سایت این امتیاز هارو لحاظ می کنیم.

اگر خیلی دقیق جلو رفتیم بخش مجزا تو سخنگاه در نظر می گیریم تا هر کس بتونه بیشتر به توضیح ترک لیست خودش بپردازه.

:-bd

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, sepideh jackson, Nasim, NicoleL2, kingmichael, mahan, شاپرک

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 می 2012 01:16 - 08 می 2012 01:20 #24081 توسط FeanoR
اهمم... یک دو سه امتحان میکنیم...

با سلام.

اینجانب وحید محمدپرست، کمپانی نشر موسیقی تاسیس کردیم و اولین آلبوم رو هم منتشر میکنیم،(انگار مثلا هزار نفرم) امیدارم با فروش بسیار زیادی مواجه بشیم و طبق پیش بینی هایی که کارشناس های ما کردن این آلبوم حدود یک دانلود خواهد داشت اونم توسط شخص خودم ! و اگه کلا دانلود نداشت مجبوریم برای جبران شکست یک آلبوم رمیکس بدیم بیرون از همین آلبوم و اسمش هم این خواهد بود: Enter in the Mix

حالا از شوخی گذشته...

این ترک لیست رو وقتی شروع به درست کردنش کردم، یک دنیای خیالی اومد تو ذهنم و بعد به این فکر افتادم که آهنگ ها رو بر اساس این دنیای خیالی انتخاب شون کنم و اون آهنگ هایی که وضعیت اون دنیا رو نشون میدادن به انتخاب کردم و اساس چیندنش هم این بود که جوری باشه که هم باعث خستگی نشه و هم یک پایین و بالایی داشته باشه و هم عوض شدن هر آهنگ توی ذوق نخوره و از نظر معنایی و حال و هوای آهنگ ها در نظر گرفته شد و اینجوری شد چیدنش.

ست لیست رو همینجا بنویسم یا میرین تو آلبوم و کاور میبینین؟ خب معلومه، میرین تو آلبوم و کاور میبینین !

در مورد کاور هم بگم که نمیدونم به جای کاور آرت چرا اینقدر شبیه جلد شد :D ولی به هر حال
این کاور از یک در که به منظور ورود به دنیای خیالی من هست و شرطش هم گوش دادن اون آهنگ ها هست و به غیر اینا سعی کردم یک چیزی از خواننده ها یا بند هایی که ازشون آهنگ گذاشتم رو روی جلد بیارم( به جز Chaka Khan& Abbey Lincoln) که همونطور که میبینیم از سه تاشون عکس های خودشون رو پایین گذاشتم و دو تاشون هم لوگو هاشون.

و ایده اسم آلبوم هم از کلید کیبورد اومد "Enter"و ایده دنیای خیالی از همین "Enter" اومد و بعد انتخاب آهنگ ها و کاور.

البته کاور مبتدیانه شد ولی به بزرگی خودتون ببخشید.

راستی کاور رو هم هیچ آپلود سنتری براش پیدا نکردم که با این حجم آپلودش کنه تا بتونم توی فروم نمایشش بدم برای همین توی پیوست زدم تا اونجا برین ببینین البته من با کیفیت خیلی بیشتری کاور رو زدم ها ولی اونجا حجم و کیفیت ش رو میاره پایین تا راحت نمایش بده و کاور اصلی توی خود ترک لیست هست.

دانلود نکنین با تاکتیک "Enter in the Mix" میام جلو :)) شوخی میکنم !

این هم لینک دانلود:
www.mediafire.com/download.php?70fn1b830beud5f

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, mahan, شاپرک

08 می 2012 11:27 #24088 توسط شايان
حمید جان من همچین چیزی و چنین لیست هایی رو سال هاست برای خودم یک گوشه دارم اما مشکل من آپلود کردنشون هست لازمه که حتما آپلود کنم چون مشکل دارم برای دسترسی به نت این مدت...میتونم لینکش رو بذارم؟

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

08 می 2012 12:38 - 08 می 2012 12:40 #24091 توسط Hamid
تمام ویژگی این تایک اینکه ترک لیست ها آماده و دردسترس باشند، برای همین لازمه که همه یک جا قرار داده بشن .
اگر فکر می کنی نیاز به هاست داری، می تونی از eMJey استفاده کنی. وقتی که از هاست eMJey استفاده کنی می تونی به مرور آپلود کنی و اگر قطع شد، ادامه شو آپلود کنی، سرعتش هم فرق می کنه با آپلود سنتر ها و کاملا مستقیم و بدون محدودیته.
اما برای اینکار بعد از گرفتن مشخصات، لازمه که روی فایل زیپ پسوورد بذارید تا کسی دیگه دسترسی نداشته باشه به آهنگ ها .

این مهمه که اسم ترک ها نوشته بشن و هر کدوم توضیح یک جمله ای داشته باشن از سال ، سبک و خواننده ، تا هر کس تمایل داشت دانلود کنه .
و سعی کنیم به جای قرار دادن زیاد ترک لیست ، کم قرار بدیم اما واقعا کار شده و اساسی .

من به عنوان ایجاد کننده این تاپیک، ترک لیست هایی رو که احساس کنم روشون کار نشده و یا منطق خوبی بینشون وجود نداره پاک می کنم تا اینجا یکدست جذاب باشه .

Keep The Faith

08 می 2012 20:38 - 11 می 2012 21:47 #24095 توسط mahan
این تاپیک همون چیزی بود که میخواستم آخه همیشه کنجکاو بودم که امجی فن ها به جز مایکل چی گوش میدن . . . حالا میتونم به سلیقه های دوستان خوبم به شکل خیلی مرتب و دسته بندی شده دسترسی داشته باشم و از این اتفاق خیلی خوشحالم . . .

من ترک لیستی از 13 آهنگ منتخب از آهنگ های مورد علاقم که به من آرامش میدن و در تنهایی و خلوتم گوش میدم رو در قالب یک ترک لیست(آلبوم) آماده کردم که اگه اسمش هم هست Solitude . . .

بی مقدمه بریم سر معرفی ترک لیست . . .

اول کاور آلبوم, که در تصوریر زیر کاور اصلی آلبوم رو میبینید(در فایل زیپ شده آلبوم, هشت نمونه متفاوت از کاور قرار داده شده)

و تصویر زیر به قولی کاور پشت آلبوم هست که لیست ترک ها روی اون نوشته شده . . .

اما بررسی مختصر آهنگ ها . . . (منبع اطلاعات: سایت ویکی پدیا)

1) Bohemian Rhapsody از کویین......خاص, تکرار نشدنی, دلنشین و معجزه کویین . . .
سبک: راک/ زمان انتشار: 31 اکتبر 1975/ نویسنده: فردی مرکوری/ تهیه کننده: روی توماس بیکر/ مدت زمان: 5 دقیقه و 55 ثانیه

2) High Hopes از پینک فلوید......تاثیر گذار و معنای هنر...به نظرم ویدیو این آهنگ جزو 10 ویدیو برتر تاریخ هست . . .
سبک: پراگرسیو راک/ زمان انتشار: 10 اکتبر 1994/ نویسنده: دیوید گیلمور, پولی سمسون/ تهیه کننده:باب ازرین, دیوید گیلمور/ مدت زمان: 8 دقیقه و 30 ثاتیه

3) Dream On از ایرواسمیث......خارق العاده, زیبا و رویایی...امینم حق داشت که این آهنگ رو کاور کرد!!
سبک: راک, هارد راک/ زمان انتشار: 27 جون 1973/ نویسنده: استیون تیلور/ تهیه کننده: آدرین باربر/ مدت زمان: 4 دقیقه و 28 ثانیه

4) Hello از لاینول ریچی......فقط عشق و فقط عشق در این آهنگ موج میزنه و دیگر هیچ!!
سبک: آر اند بی, سافت راک/ زمان انتشار: 13 فبریه 1984/ نویسنده: لاینول ریچی/ تهیه کننده: لاینول ریچی, جیمز آنتونی کرمایکل/ مدت زمان: 4 دقیقه و 7 ثانیه

5) I Will Survive از گلوریا گینور......شادی, خوشحالی درونی و زیبایی عجیب...باید مثل مایکل و دایانا راس تو مراسم world Music Award 1996 با این آهنگ برقصی و لبخند بزنی و از ته دل شاد باشی . . .
سبک: دیسکو/ زمان انتشار: 27 اکتبر 1978/ نویسنده: فردی پرن, دینو فکاریس/ تهیه کننده: دینو فکاریس/ مدت زمان: 4 دقیقه و 28 ثانیه

6) Too Much Love Will Kill you از کویین......فوق العاده دلنشین و خاص با ملودی زیبا و نصیحتی زشت ولی درست!!
سبک: راک/ زمان انتشار: 1992/ نویسنده: برایان می, فرانک ماسکر و الیزابث لمرز/ تهیه کننده: برایان می, جاستین شایرلی اسمیث- کووین/ مدت زمان: 4 دقیقه و 20 ثانیه

7) (We are the world (Demo از مایکل جکسون(اطلاعات زیر مربوط به نسخه اصلیست)......ندایی از قلبی پاک...مملو از عشق, سادگی, صداقت و احساس . . .
سبک: پاپ/ زمان انتشار: 28 ژانویه 1985/ نویسنده: مایکل جکسون, لاینول ریچی/ تهیه کننده: کویینسی جونز, مایکل امارتیان/ مدت زمان: 6:24 و 7:09

8) My Immortal از اوانسنس......آرام بخش و بی نظیر . . .
سبک: پیانو راک, گاتیک راک/ زمان انتشار: 8 دسامبر 2003/ نویسنده: بن مودی, امی لی/ تهیه کننده: دیو فورتمن/ مدت زمان: 4 دقیقه و 33 ثانیه

9) Un-break Break My Heart از تونی براکستون......فقط باید قلبی شکسته داشته باشی تا غرق در این آهنگ بشی و با عمق وجودت درکش کنی . . .
سبک: آر اند بی, پاپ/ زمان انتشار: 10 جولای 1996/ نویسنده: دایان وارن/ تهیه کننده: دیوید فاستر/ مدت زمان: 4 دقیقه . 32 ثانیه

10) Hero از انریکه ایگلسیاس......صدایی شکسته, لبریز از احساس و عشق که حاضره واسه همیشه قهرمان زنی باشه و فقط کنار اون باشه . . .
سبک: سافت راک/ زمان انتشار: 3 سپتامبر 2001/ نویسنده: انریکه ایگلسیاس, پول بری و مارک تیلور/ تهیه کننده: مارک تیلور/ مدت زمان: 4 دقیقه و 24 ثانیه

11) killer Queen از کویین......متفاوت و نو...ممنون فردی
سبک: راک/ زمان انتشار: 21 اکتبر 1974/ نویسنده: فردی مرکوری/ تهیه کننده: روی توماس بیکر, کویین/ مدت زمان: 2 دقیقه و 59 ثانیه

12) How Do I Live از لیآن رایمز......صدایی که امید در اون به وضوح دیده میشه و با شوق و امید به دنبال جوابه . . .
سبک: پاپ, سافت راک و کانتری/ زمان انتشارک 27 می 1997/ نویسنده: دایان وارن/ تهیه کننده: مایک کرب, چاک هوارد و ویلبور سی رایمز/ مدت زمان: 4 دقیقه و 25 ثانیه

13) Unknown! راستش هیچ گونه اطلاعاتی از این آهنگ ندارم و فقط میدونم کره ای هست و فوق العاده زیباست . . . اگه کسی میدونست ممنون میشم به من هم بگه . . .

این بود شرح مختصری از ترک لیست من و این هم لینک دانلود....... www.emjey.org/download/forum/tracklist/Solitude (mahan.VII.XI Track List).zip
(پسورد: emjey.com)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بین کلمه Solitude و پرانتز فاصله ای نیست....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امیدوارم لذت ببرین . . .

This message has attachments images.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, شايان, Nasim, FeanoR, kingmichael, Michaellover

08 می 2012 21:11 - 08 می 2012 21:13 #24098 توسط Hamid
چه آهنگ های خوبی انتخاب کردی، سلیقه خوبی داری.
راستی لطف کن جای دیگه آپلود کن، فایلی که دانلود می شه یه فایل exe هست!
یه کم تعداد Queen ها نسبت به 13 تا ترک کل زیاده و باعث جهت دادن به ترک لیست میشه.
البته خود من هم معمولا از سلین دیون و انریکه همین استفاده زیاد رو می کنم تو ترک لیست هام !

Keep The Faith

08 می 2012 21:23 - 09 می 2012 06:04 #24099 توسط mahan
مرسی....
مبخواستم که توی امجی آپلود بشه واسه همین خواستم پیام خصوصی بدم که هماهنگی ها و شرایطش و سایر چیزا ها که واسه آپلود لازمه انجام بشه ولی با این پیام زیر مواجه میشم....دو سه تا دیگه از بچه ها هم همین مشکل رو دارن....

تو تاپیک هم که مناسب بحث واسه آپلود نیست دیگه تو مدیا آپلود کردم....

گفتم شاید فایل exe راحت تر و بهتر باشه, چون مثل نصب بازی میمونه....ادرس میخواد و بعد اکسترکت میکنه....

باشه حتما اصلاح میکنم . . .

This message has an attachment image.

08 می 2012 21:47 #24100 توسط Hamid
پست اول بروز شد، لطفا دوباره مطالعه کنید.

Keep The Faith

11 می 2012 17:44 - 11 می 2012 18:00 #24209 توسط kingmichael
ماهان جان چه سلیقه نزدیکی داریم :trbdy: . وحید چه آهنگای سنگینی گوش میدی !!!! :guitar2:

طبق بررسی های که کارشناسای ما داشتن :poker: کمپانی ما هم تصمیم به عرضه آلبوم در فضای مجازی کرد

کمپانی ما امروز با اولین آلبوم خود به نام From the inside آماده رقابت با دو کمپانی معروف پخش موسیقی خواهد شد

به دلیل تازه تاسیس بودن کمپانی و مشکلات بودجه از آهنگ های ارزان استفاده شده که این مشکل در آلبوم های بعدی و با حمایت دانلودی شما مخاطبین عزیز رفع خواهد شد

امید است این مجموعه مورد استقبال شما قرار گیرد
البته پخش این آلبوم به خاطر استفاده از آهنگ فیلم تایتانیک :x_x در ایران ممنوع شده
بنابراین اینجانب دانلود آن را رسما آزاد اعلام میکنم :D

آلبوم شامل 14 ترک از 12 خواننده و گروه مختلف میباشد

اینم کاورش
(به دلیل حملات گسترده سایبری و نفوذ به سیستم کمپانی توسط داداش کوچولوم! کاور با کیفیت اصلی پاک شد و این کاور در واقع بیشتر شبیه آلبوم آرت شده تا کاور )

www.eMJey.org/download/forum/tracklist/From the inside.rar
Label : The MarvEl
Producer : king michael

وقتی روی لینک کلیک کردید در آخر آدرسی که بالای مرورگر نشون میده به جای from بنویسید
From+the++inside.rar
فاصله ها رو دقیق وارد کنید(هر + یک فاصله هست )
F هم حتما باید بزرگ باشه

چقدر دردسر داره دانلود آلبومم :D :D ~X(

نمیدونم چرا هر کاری میکنم لینک درست نمیشه هر کی میتونه بیاد برام درستش کنه ^:)^

راستی اشکال نداره بیشتر از یه آلبوم تو ام جی آپلود کنیم ؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mahan, Michaellover

11 می 2012 19:17 #24218 توسط Hamid
از همه بچه ها ممنونم ، به دلیل نظم دادن به این تاپیک ، به زودی پست هایی رو که از FTP سایت استفاده نکردند، حذف می کنم.
برای دریافت مشخصات FTP سایت، پست اول از این تاپیک رو مطالعه بفرمایید.

Keep The Faith

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.