سؤال در استانه ی ده سالگی....

23 جون 2019 17:57 - 23 جون 2019 18:05 #34712 توسط Ehsan
سلام.احسان هستم.احسان فرهمند.در استانه ی ده سالگی سالمرگ مایکل هستیم.اما انگار دیگه کسی اینجا نیست.اخبار دیگه بروز رسانی نمیشه.حتی در مورد اون مستند احمقانه.حمید الناز رضا کجان الان.فرناز کاملیا وحید ماهان عرفان فرزام شایان سامی ترمه کجان الان.علی کجاست....محمد امین کجاست....
رضا یوسفی....
میلاد....
نیلوفر....
من کجام....
حرفی نیست دیگه....
که اگر باشد هم بیننده ای نیست...شنونده ای نیست....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS, mjfollower

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

27 جون 2019 21:03 #34713 توسط mjfollower
سلام احسان جان٬ ده‌ امین سالگرد مایکل عزیز هم گذشت🥀

من این دوستانی که گفتی رو نمیشناسم ولی اسم بعضی هاشون رو میدونستم٬ اما شناخت زیادی ندارم ازشون
رضا هستم٬ جزو اعضای قدیمی نیستم ولی اون اوایلِ خودم زیاد میومدم اینجا٬ واقعا منم دوست دارم بدونم کجا هستن٬ چرا دیگه فعالیتی نمیکنن نه اینجا نه هیچ‌جای دیگه
البته هرکدوم درگیر مشکلات و کار‌های روزمره شون هستن حق دارن اما کاش هراز گاهی یه سری میزدیم اینجا
کاش یه گروه تلگرامی و کانال٬ پیج راه اندازی میکردیم با قدرت مث همیشه بودیم بودیم.. مثل مایکل که خودش هم نباشه ولی یادو آثارش هست
متاسفم... حیف واقعا٬ دلم تنگ میشه واس خیلی چیزا.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, kingmichael, PATROMAS

27 جون 2019 21:09 #34714 توسط PATROMAS
سلام احسان.اول ممنون خیلی ممنونم که بعد از مدتی چیزی توی این سایت نوشتی! وقتی به تاریخ این سایت نگاه میکنم واقعا خیلی من و به فکر میبره شاید قلبم هم بشکنه که چقدر اینجا شلوغ بود و حالا اینجوری شده و ای کاش زمانی که این سایت شور و نشاط داشت منم در کنار شما بودم!.و حالا چند سالی که زیاد میام تو این سایت کاری میکنم و میرم.ولی خوب کسی نیست.نباید بچه ها بزارن که این سایت به گورستان تاریخ بپیوند.ولی در هر صورت سایت واقعا باید شکل درست خودش و بگیره و بچه های فعال قدیم سایت دوباره برگردن.(خانواده!). و البته این که بعد از ده سال این اتفاق در سایت افتاده چیز عجیبی نیست،چون واقعا هیچ چیز مثل قبل نمیتونه باشه و به همون دلیلی که مایکل کبیر نیست،ولی اون برای هوادارانش همیشه زنده است. و امیدوارم حداقل سایت حرکتی بکنه،و دوباره این شور و نشاط شروع بشه.و همه چیز بر میگرده به مدیریت درست سایت،دقیقا انجمن حامیان مایکل جکسون واقعا داره کارای خیلی با ارزشی میکنه و خدا خیرشون بده.ولی این سایت که تا حتی نشان هم داره خیلی زشت که اینجوری بشه!!!. احسان اگر آدرس ایمیلی چیزی از بچه ها داری اینجا بزار.
فکر کنم این آخرین امیدواری از طرف حمید بود،اما هنوز تغییری دیده نمیشه.

مایکل جکسون برای همیشه زنده است!!!!!!!!!!.

این عشق دریایی پایان ناپذیر است!!!
❤️?

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, mjfollower

28 جون 2019 15:40 #34715 توسط Ehsan
سلام به دوستان.خوشحالم که هنوز به اینجا سر میزنین.متاسفانه سایت الان ۴ سالی میشه که کاملا منفعل شده.از روزی که اخبار دیگه اپدیت نشد من فهمیدم که اخرای کار.از سال ۹۵ اخبار دیگه اپدیت نمیشه که اصلا شایسته ی سایت امجی نیست.کاش باز مدیران به سایت رسیدگی کنن.از بچه ها هم فقط از فرناز و ترمه خبر دارم.ترمه که فرانسه زندگی میکنه.فرنازم که در شهر شعر شرابه.دیگه خبر خاصی ندارم.به فرناز خبرکی میدم که بیاد البته اگه پسوردش یادش باشه.خیلیا دیگه اطلاعات اکانتشون یادشون نیست متاسفانه.ولی خب خودم از این به بعد زود زود میام.اینجا خونه ی منه.خونه ی همه ی ماست.شاید فعالیتهای دیگه ام انجام بدم.البته شاید....

28 جون 2019 18:54 #34716 توسط mjfollower
اول باید قالب سایت درست بشه٬ قبلا اینجوری نبود الان خیلی مشکلات داره
هم فروم هم سایت

و اینکه اگه دوستان خواستن بیان نیاز نیست حتما پسورشون یادشون باشه٬ میتونن بازیابی کنن رو گزینه پسورد را فراموش کردم بزنن به ایمیلشون ارسال میشه
و نکته دوم اینکه فک نکنم سایت حتی درست بشه هم کسی جز ماها سر بزنه٬ نمیگم دوره سایت و فروم گذشته نه اتفاقا فروم‌های مایکلی خارجی رو ببینیم خیلیم فعالن
اما اینجا اهلش نیستن متاسفانه٬ منو نادر دوسال پیش حدودا کانال تلگرام سایت امجی رو راه اندازی کرده بودیم و با یکی دیگه پست میزاشتم هروز
بنظرم گروه٬ کانال و هم پیج داشته باشیم بهتره

گروه انجمن حامیان مایکل جکسون دوسالی میشه هست فعالم هستن اعضا جای خوبیه٬اگه ماهم یه همچین جایی میداشتیم خوب میشد٬ نمیدونم چنلشو دنبال میکنید یا نه اگه شد گروهش هم بیاید٬ من نیستم البته یه مدتیه. ماهم یه همچین جایی و کانالی داشته باشیم خوب میشه.. دوساله برای تولد و سالگرد مایکل دست گل با طرح ایران و عکس نوشته میفرستیم به لطف انجمن | این عکس هارو ببینید برای چندروز پیشن www.instagram.com/p/BzJZ-8QpaBI/
من توی مدیا میتونم کمک کنم (عکس٬ دانلود٬ کتاب٬ برای کانال) اگه چندنفر دیگم میومدن از طرفدارای با سابقه خیلی خوب میشد البته دیگه وقتو حوصله این کارارو ندارن میدونم٬ اکثرا هم متهل هستن و شاغل
اشکال نداره الانم افراد خوبی هستن نمیدونم با طرفدارای جدید آشنا شدین یا نه٬ یسریشون خوبن

نمیدونم چیشد یهو اینجا انقد سکوت شد ولی خیلی ناراحت شدم 6ماه اول فکر میکردم موقتیه درست میشه٬ ولی از وقتی اخبار بروز نشد هی بدتر شد.
خیلی دوست دارم اینجارو با اینکه در کنار شماها نبودم هیچوقت ولی یه حس خاصی داشتم به اینجا همیشه.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS

28 جون 2019 20:57 - 28 جون 2019 21:02 #34717 توسط PATROMAS
سلام.احسان ممنون که برگشتی و امید دادی،و امیدوارم سایت دوباره نشاط قبل و بدست بیاورد.
رضا اون موقع که کانال تلگرام و زدیم خیلی خوب بود،ولی جوابگو نبود و نشد سایت و زنده کرد،ولی خوب بیخیال شدیم و پاکش کردیم که مدتی بعد،فکر کنم حمید در چهارده سالگی سایت راه اندازی کرد،ولی خوب یکسری پست گذاشت و بعد مثل سایت شکل خانه ارواح و به خود گرفت، و اینکه میگی گروه و پیج بنظرم برای این سایت مهم نیست چون اصل خانواده،بنظرم خیلی بهتره انجمن فعالیت کنند،چون اینجوری خیلی بهتره و صفحه ها فقط اطلاع رسانی و فعالیت های خاص مربوط به خود را داشته باشند مثل همیشه!.و سایت باید از نظر فنی و ظاهری تغییر کند.که تا اینجا حمید قول اینکار و داده و ما هم همچنان منتظر این تغییر هستیم.و اگر این حرکت انجام شود،شاید خانواده بزرگتری شکل بگیرد و تعداد بیشتری از هواداران بپیوندند.و همینطور این سایت دوباره باید سخنگاه مثل قبل فعال بشه!.رویدادها دوباره بر روی سایت قرار بگیرند!.اطلاعات بیشتری درباره مایکل جکسون به اشتراک گذاشته شود!. (تاریخ سایت و میشه تکرار کرد،اگر خانواده دوباره شکل بگیرد!) و بازدید سایت مثل سابق شود،تا مدیریت سایت هم امیدی به زنده بودن سایت داشته باشه! و من به حمید حق میدم که گاهی اوقات اصلا پیگیر سایت نیست!.ولی حداقل درخواستی که دارم ظاهر سایت و برگرداند.و رفع مشکلات جدی فنی سایت!.

این عشق دریایی پایان ناپذیر است!!!
❤️?

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

29 جون 2019 21:39 - 29 جون 2019 22:03 #34718 توسط Hamid
سلام به همگی،

متاسفانه سایتی به این حجم از اطلاعات نیاز به یک تیم حرفه ای داره و وقتی میزان تلاش به تعداد بازدید در یک نسبت نباشند، منطقی نیست که این تیم حرفه ای تشکیل بشه.

سایت امجی درست مثل خود مایکل، همیشه سعی کرد یونیک باشه و امضای خودش رو داشته باشه و شبیه هیچ جای دیگه ای نباشه، اما اینها نیازمند زمان بسیار زیاد و همکاری های پی در پی هست.

قبلا این امکانات وجود داشت، افراد مختلفی وقت میذاشتن و مهم تر از همه سایت فیلتر نبود.

با هر سختی که بود از سال ۲۰۰۳ تا همین الان سعی کردم سایت حداقل وجود داشته باشه و این کار رو تا وقتی بتونم انجام میدم اما این واقعا درست نیست که اگر روزی من نباشم همه اینها با من از بین میره.

گروه های مختلفی از هواداران مایکل این چند سال اخیر زحمت زیاد کشیدن تا اسم مایکل تو اینترنت فارسی همچنان زنده باشه اما دو مشکل خیلی بزرگ دارن

یک، اصلا سطح کیفی مطالب، گرافیک و محتویات در حد مایکل جکسون نیست و بیشتر به درد یک خواننده سطح پایین داخلی می خوره،

دو، واقعیت تلخی پشت صحنه وجود داره و اون اینکه هر کس این چند سال تصمیم گرفت به امجی کمک کنه تا سر پا بشه بشدت از طریق همون گروه های دیگه باهاش مقابله شد! متاسفانه این اتفاق چند بار افتاده، با وجود اینکه من از روز اول به همه اعلام کردم که زیر چتر امجی همه می تونن بخش ها و مطالب خودشون رو یکجا متحد داشته باشند، و تا حالا شده از خودتون سوال کنید که با این حجم از مایکل دوستی و اطلاعات چرا هرگز هیچ اشاره ای به این سایت که نبض مایکل رو هنوز تو خودش داره نشده؟ چرا انقدر از عنوان شدن اسم شخص من واکنش منفی یا ترس وجود داره؟ آیا تا امروز در ایران پروژه ای برای مایکل جکسون به قدرتمندی و هزینه دوبله ”ارواح مایکل جکسون” وجود داشته؟ این فیلم به تنهایی می تونست هزاران هزار نفر مخصوصا بچه ها رو با مایکل آشنا کنه اما تا حالا چند بار اسمشو از طریق همین گروه های مایکلی سال های اخیر شنیدید؟ من درست قبل ازینکه از ایران برم قول دادم دوبله ارواح مایکل جکسون تبدیل به واقعیت باشه و براش هر چیزی لازم بود گذاشتم.

از ماست که بر ماست

و متاسفانه فقط گروه کوچکی از هواداران مایکل، الگوی رفتاری مایکل رو دارند.

واقعیت اینکه زمانی که من شروع به ساخت گروه هواداران مایکل کردم فقط ۱۶ سالم بود و می تونستم همیشه حضور داشته باشم و آزمون خطا کنم، اما الان تو سن ۳۳ سالگی، باید چند تا شرکت کانادایی رو مدیریت کنم و نمی تونم با آزمون خطا و یکطرفه جلو برم.

الناز بخش بسیار بزرگی از سایت بود که با رفتنش اخبار درگذشت! من حتی هیچوقت متوجه نشدم که الناز کجا رفت و خبری ندارم ازش. روزی بود که سایت در حدود سی نفر مدیر فعال داشت!

اگر تونستید جایگزین پیدا کنید برای همه این موارد بالا، سایت دوباره راه میوفته

من اصلا موافق نیستم که سوشال مدیا و گروه ها می تونن جای سایت و فروم رو بگیرن و تو همه جای دنیا فروم ها الان در اوج خودشون هستند و سوشال مدیا مخصوصا اینستاگرام و تلگرام اصلا مکان مناسبی برای گفتگو گروه های بزرگ و اطلاعاتی نیستند.

امجی دات کام صرفا یک سایت نبود، اگر از کسایی که تو اوج اش حضور داشتند بپرسید بهتون می گن که امجی یک جادو بود درست مثل مایکل جکسون!

Keep The Faith

30 جون 2019 19:36 #34719 توسط mjfollower
سلام آقا حمید خوشحالم میبینم هنوزم هستید٬ خوب شد که اینارو گفتید

بله با حرفاتون موافقم و دلیل اون حرفم بیشتر برا این بود که جامعه امجی فن ها الان به فروم و سایت زیاد علاقه ندارن٬ ودلیلش هم این است که خودشون اشتباه میکنن همش توی دنیای مجازیِ غیر فروم هستن و فعالیت میکنن (که اگر اینجا غیرفعال نمیشد قطعا هنوزم سرزنده بود)

من همیشه به یاد امجی دات کام هستم و تعریفشو به بقیه میکنم ولی اکثرا میبینم نمیشناسنش "طرفدار های جدید" و ناراحت میشم٬ از وقتی وارد تلگرام شدم بالای 50 گروه و کانال مایکل دیدم که هرکدوم ادمین خودشون رو داشتن یا بعضاً کانال خودشون رو حذف میکردند و بعد مدتی باز هوس گروه و کانال برای مایکل میکردن و به عنوان سرگرمی برای مایکل فعالیت میکنن
من نمیگم گروه ها و سوشال مدیاها بهتر از سایت هستن ولی میتونیم ازشون به عنوان زیردست های سایت استفاده کنیم٬ اکثر سایت های مایکلی یا هر سایتی اصن٬ در شبکه های اجتماعی عضون و اخبارشون رو از این طریق به اشتراک میزارن
به فروم‌های معروف مایکل مثل mjjcommunity*mjhideout نگاه کنید همشون در اینستاگرام٬ توئیتر٬ فیسبوک و... عضو هستن و یک نوع قدرت نمایی برای نشون دادن اینکه چقدر فعال هستیم و تبلیغ هست
اگه امجی از 2013 که یواش یواش فعالیتش خوابید در تلگرام و اینستاگرام هم فعال میشد (زمانی که مردم یورش میبردن به اینا!) هم برای سایت خوب میشد هم برای مردم٬ و برای اینکه بهتر از امکانات استفاده کنن میومدن سایت٬ و کانال با پیج میشد یک اطلاع رسانی در اصل٬ مثلا یک خبری رو از 10 خط 3 خط اش رو میزاشتیم کانال و در آخر لینک رو آخره مطلب میزاشتیم که برای مطالئه ادامه وارد سایت بشن٬ و هم اعضای کانال زیاد میشد و شاید گاهیم مردم عادی عضو کانال میشدن و با مایکل بهتر آشنا میشدن٬ هم بازدید های سایت بیشتر میشد
و مردم عادی هم وارد سایت میشدن که چه بهتر

یک مشکل هم هست اینه که جامعه امجی فنای ایرانی این زمونه اکثرا کم سن هستن و تو فعالیت راجب مایکل هم تجربه ندارن٬ البته خیلیا الان زبان هم بلدن و میتونن تو ترجمه اخبار کمک کنن
ولی در کل٬ باید تبلیغ بشه و سایت رو درست بهشون معرفی کنیم تاریخچه سایت و هدف٬ و آینده ای که میخوایم

امجی تو فیسبوک اون زمان خوب فعال بود ولی الان دوره اینستاگرام و تلگرامه مخصوصا برای ایرانی‌های.. برای زنده کردن سایت باید از اینا استفاده کرد
راجب الناز هم خیلی پرسو جو کردم منم ولی هیچ خبری ازش گیرم نیومد٬ حتی ادمین انجمن حامیان هم خبری نداشت ازش حالا شایدم به ما راستشو نگفت
واقعا یکی از بهترین فعالین مایکل بود امیدوارم هرجا که هست سالم و سلامت باشه.

01 جولای 2019 11:15 #34720 توسط mjfollower
این پیام رو دوستم میخواست بفرسته ولی هرکاری کرد نتونس لاگین کنه٬ یکی از مشکلات سایت هم این ثبت نام کردن هست کلا سایت باید درست بشه

سلام نریمان هستم٬ خواستم بگم الان تعداد کانالای بیخود مایکلیو کم کردیم٬ یعنی اصلا ازشون خبری نیست

و متاسفانه بعضی از ادمینای خوب٬ هم حذف کردن کانالشونو یا متوقف کردن فعالیتو مثل کانال MJ ForEver

نمیگم اصلا کانالی نباشه٬ ولی هر کانالی که از مایکل هست٬ اگه ادمینش میتونه تو ی زمینه‌ای از مایکل حرفه‌ای فعالیت کنه, چرا کانال نزنه?
یامیتونه تو کانال دیگه‌ای ادمین بشه و فعالیت کنه

ولی قبول دارم که قبلا تعدادی از طرفدارای کم سن و سال فعالیتای الکی راجب مایکل میکردن
ولی الان وضعیت بهتر شده

من خودم کانالی دارم و۲سال هست که فعالیت دارم و نوع فعالیتای خودمو دارم مثل گذاشتن کارهای گرافیکی یا ادیت هایی برای مایکل و گذاشتن تصاویر و فیلم های کمیاب t.me/MJJIRAN

و جدیدا شروع به فروختن تیشرت هایی با طرح مایکل کردم به مناسبت۱۰امین سالگرد

و این که دیگه افراد زیادی علاقه‌ای به سایت ندارن ولی میتونین یه پست رو تو کانال بزارین ولی بقیشو بصورت لینک قرار بدین که بقیشو تو سایت بخونن (همین حرف رضا٬ اینجوری خیلی خوبه)

از اصل مطلب خارج نشم٬ خواستم بگم خیلی خوشحال میشم که بهتون کمک کنم ولی وقت کافی ندارم و پشت کنکوری هستم و غیر از کانال مایکلی٬ کانال‌های دیگه‌ای هم دارم که غیر موضوع دیگه دارن

ولی میتونین یه فراخوان درست کنین که من باکمال افتخار میزارم کانالم تا کمکی کرده باشم و نیروهاتون زیاد شه و تو گروه های مختلف هم پخش میکنم

و این که خیلی ممنون بابت دوبله فیلم ارواح❤️

01 جولای 2019 11:24 #34721 توسط mjfollower
در پاسخ به نریمان اون قسمت بگم که (اگه ادمینش میتونه تو ی زمینه‌ای از مایکل حرفه‌ای فعالیت کنه, چرا کانال نزنه?
یامیتونه تو کانال دیگه‌ای ادمین بشه و فعالیت کنه) اتفاقا اگه کسی میتونه خوب فعالیت کنه اینجا تو سایت رسمی مایکل ایرانی فعالیت کنه بهتره٬ هم برای خودش هم مایکل٬ و سایت
و اگه باهم متحد و قدرت مند دورهم فعالیت کنیم اینجا شلوغ تر میشه٬ اگه سه چهار تا چنل مایکلی غیر از امجی بازم باشه اشکال نداره ولی نه کلی
ادمین های حرفه‌ای اینجا فعالیت کنن بهتره اتفاقا٬ پست های هممون پر بازدید تر میشه و موضوعات بخش بخش هستن٬ مثلا راجب دانلود٬ کتاب٬ موزیک٬ ویدئو٬ آرشیو... هرکدوم تو بخش خودشون هستن و هرکی وارد سایت بشه میتونه راحت پیدا کنه
ولی داخل کانال نه

بهتره تا جایی که میشه دورهم باشیم تا جدا جدا
هرکسی میتونه کارای گرافیکی و ویدئویی خودش رو با اسم و آدرس خودش منتشر کنه٬ زیر اون عکس یا ویدئو درج کنه مثلا.. یا مث پی‌دی‌اف هایی که همینجا چدنسال پیش آپلود شدن
دلیلایی که هممون اینجا باشیم خیلی بیشترو منطقی‌تره تا جدا باشیم

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.