× آدرس دستیابی به بخش خانواده هواداران :

eMJey.com/persian/family

سؤال قابلیت و امکانات برای ویرایش اطلاعات

10 سپتامبر 2011 00:44 - 10 سپتامبر 2011 01:16 #9930 توسط mohammad
سلام به همه بچه های گل .:-h :x :x
من در خدمتتون هستم با اولین قسمت از مقاله توضیح در مورد امجی دات کام . :MJ2:
در این قسمت بهتون قابلیت و امکانات برای ویرایش اطلاعاتتون رو معرفی میکنیم .:D

اول از همه میخوام از قسمت نمایه / تغییر عکس نمایه شروع کنم .

1. قسمت زرد : با کلیک در این قسمت عکس خود را از کامپیوتر خود انتخاب کنید و با زدن اپلود , عکس شما شروع به اپلود شدن میکنه و بسته به حجم و سرعت اینترنت تون زمان میبره .
2. قسمت ابی : با کلیک بر روی Edit thumbnail قسمتی از عکس خود را انتخاب کنید و بر روی Save کلیک کنید تا ذخیره شود .
3. قسمت سبز : در این قسمت عکسی که در قسمت بالا درست کردید به عنوان اواتار شما در فروم نمایش داده میشود .
حالا وارد نمایه/ تغییر ویدئو نمایه بشید .

1. قسمت زرد رنگ : اگر شما در این قسمت کلیلک کنید ویدئو که برای نمایه خود انتخاب کردید پاک میشود . اما چگونه برای نمایه ویدئو تعیین کنیم ؟
ابتدا باید ویدئو مورد نظر خو را در سایت اپلود کنید .(با این که این قسمت رو وحید باید انجام بده اما برای انتخاب ویدئو نمایه لازمه) برای این کار در صفحه اصلی خود در بالا صفحه بر روی ویدئو ها کلیک کنید و روی add کلیک کنید .

بعد این صفحه باز میشه که باید سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی بعدی کلیک کنید .

در این صفحه ادرس ویدئو خود را وارد کنید و مشخص کنید چی کسی قادر به مشاهده ان باشد و در اخر بر روی پیوند کلیک کنید .

بعد از این که ویدئو مورد نظر خود را درسایت قرار دادید و در این قسمت هر ویدئو رو که خواستید به عنوان ویدئو نمایه انتخاب کنید بر روی ان بروید و در گوشه سمت راستی ان بر روی , پیوند به ویدئو نمایه , کلیک کنید .
صفحه ای باز میشود که باید بر روی , بله , کلیک کنید .

در مرحله بعد پنجره ای باز میشود که با زدن , بستن , صفحه دوباره بارگیری میشود و خواهید دید ویدئو مورد نظر به عنوان ویدئو نمایه انتخب شده .

حال وارد قسمت نمایه/ ویرایش نمایه شوید .

این قسمت به توضیح خاصی نیاز نداره . در این جا شما میتوانید اطلاعات مربوط به خود و اهنگ ها مایکل علایق مایکلی خود را تعیین کنید . اما چند نکنه وجد دارد .
1. در قسمت البوم مورد علاقه اگر به چند البوم علاقه دارید با گرفتن دکمه shift چند تا البوم را انتخاب کنید . همینطور در قسمت بخش های مورد علاقه سایت .
2. برای نوشتن اهنگ ها و ویدئو مورد علاقه خود و برای جدا کردن اسم اهنگ ها از هم از این علامت استفاده کنید .((,
3. حتما برای نوشتن تاریخ تولد خود از یک برنامه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی استفده کنید که مشکلی بوجود نیاد.

حالا وارد قسمت نمایه/ویرایش جزئیات شوید .

1. قسمت قرمز رنگ :
A. در قسمت User Name میتوانید نام کاربری خود را که در سایت نمایش داده میشود رو عوض کنید .
B. Your Name هم میتونید اسم واقعی خودتونو بنویسید .
C. Email هم باید یه ایمیلی وارد کنید که با اون بتونید از مطالب جدید اگاه بشید .
D. Password هم میتونید کلمه عبور خود را عوض کنید .

2. قسمت سبز رنگ :
با کلیک بر روی این قسمت صفحه ای باز میشود که باید یوز و پسورد فیس بوک خود را وارد کنید .

بعد روی Log In کلیک کنید .
در صفحه بعد از شما پرسیده میشود که به سایت مورد نظر اعتماد دارید و میدانید که میتونید این تنطیمات و تغییرات را انجام دهید .
این مجوز برقراری شما از طریق emjey.com با فیس بوک است و بلعکس .

اگر این ها رو قبول دارید . بر روی Allow کلیک کنید .
در مرحله این پنجره خود به خود بسته میشود و به صفحه ویرایش جزئیات باز میگردد .
پنجره ای جدید باز میشود که از شما میپرسد که ایا در سایت به تازگی ثبت نام کردی اید و یا قبلا در این سایت عضو بوده اید .

حال در این پنجره نام کاربری و پسورد خود را در سایت emjey.com وارد کنید و روی , ورود , کلیک کنید .
در اخر این پنجره نمایش داده میشود که نشان دهنده تمام شدن کار است و شما موفق شده اید .

حالا نویت شخصی سازی و بالا بردن امنیت شماست .
برای این کاروارد نمایه/خلوت شوید .

1. قسمت زرد : در این قسمت میتونید مشخص کنید عکس ها و ویدئو های شما رو چه کسانی ببینند . و اگر میخواهید تصویر های شما رو همه ببینند ابتدا گزینه عمومی رو انتخاب کنید و حتما تیک گزینه های اعمال بر روی همه تصاویر و یا Apply to all videos رو بزنید .
2. قسمت ابی : در این قسمت میتونید تعیین کنید از چه کسانی ایمیل دریافت کنید .

حال به قسمت نمایه / اولویت ها بروید .

1. قسمت زرد : میتونید url و یا ادرس پروفایل خود را مشخص کنید . شما فقط میتوانید فقط درون کادر وسط رو تغییر دهید
2. قسمت ابی : در قسمت اول مشخص کنید که چه تعداد پست های تازه در پروفال شما نمایش داده شود و در قسمت دوم مشخص کنید که ایا دیگران میتوانند شما رو لایک کنند .

حالا به اخرین قسمت یعنی نمایه/ویرایش برگه من بروید .

1. قسمت زرد : در اینجا نرم افزار هایی که از ان استفاده میکنید قرار دارد . که میتوانید هر کدوم رو در صورت داشتن تنطیمات در ان تغییر ایجاد کنید و یا میتوانید یک نرم افزار رو حذف کنید .
2. قسمت ابی : در قسمت هم میتوانید به نرم افزار های خود اضافه کنید .
این قسمت زیاد توضیحی برای گفتن نداره .

خوب قسمت نمایه به پایان رسید و امیوارم با این اموزش بتونید اطلاعات خودتونو به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید .:D
اما این هنوز اولشه و بقیه قسمت ها رو هم اموزش میدیم .:MJ2:
با تشکر که این مطلب رو دنبال کردید .:x :x :x :x

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, Elnaz, Ehsan, Termeh, FeanoR, NicoleL2

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

10 سپتامبر 2011 01:33 - 10 سپتامبر 2011 01:35 #9932 توسط FeanoR
خب این از قسمت اول که محمد جان زحمتشو کشید و در قسمت های بعدی قرار دو تا بخش دیگه هم توضیح خواهد داده شد

که این دو تا بخش هستش که توسط دو نفر دیگه توضیح داده میشه:mj9:

دوستان در خانواده هوادران

و

این قسمت

هر دوش به صورت کامل و به همراه عکس توضیح داده میشه
مخصوصا قسمت بازی ها:(game) :(game) :(game)

خب هر چی سوال در مورد این بخش نمایه و ویرایش اون دارین بپرسین

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, mohammad

29 دسامبر 2011 09:05 #18625 توسط sara
من یه سوال دارم البته مربوط به اکانت خودمه:

الان چند روزه که قابلیت گذاشتن عکس،ویرایش متن و... رو ندارم و انگار محتویات داخل اکانتم فرمت شده حتی یه پیغام هم پاک شده که این موضوع باعث شده تاپیک هایی رو که ایجاد کردم نتونم پی گیرشون باشم و اینکه پیغامی که پاک شده مربوط به یکی از مدیران بوده که انتظار داشتم تا حالا جواب بدن ولی با این وضعیت حتی فکر نمی کنم پیغامم براشون ارسال شده باشه....تا دیروز باز یه مقدار وضعیت اکانتم ثبات داشت ولی دوباره امروز فرمت شده و تمام عکس ها به صورت لینک عکس (عکس با حاشیه ای دورش که نشون دهنده ی لینک شدن عکس به مکان دیگه ای هستش)برام نشون داده می شه....الان باید چی کار کنم؟ این به خاطر اینه که کسی هکم کرده یا اتفاق دیگه ای افتاده؟

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

29 دسامبر 2011 11:12 #18629 توسط FeanoR
فکر کنم به تغییرات توی فروم ربط داره چون مال منم اینطوری شده مثل تو
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sara

29 دسامبر 2011 11:46 - 29 دسامبر 2011 11:47 #18630 توسط sara

فکر کنم به تغییرات توی فروم ربط داره چون مال منم اینطوری شده مثل تو

جداً؟ ... حالا که دارین تغییرات می دین می تونیم ما هم پیشنهاداتی برای این تغییرات بدیم؟

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

29 دسامبر 2011 19:28 #18653 توسط FeanoR
پیشنهاداتت رو تو این تایپیک بگو

www.emjey.com/persian/forum/%D8%A2%DA%AF...A?limit=10&start=140
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sara

مدیران انجمن: FeanoR

Please publish modules in offcanvas position.