سؤال Resident Evil

17 آگوست 2012 06:43 #27634 توسط Ehsan
يكي ديگه از شاهكارهاي شينجي ميكامي همون اتاق هاي سيو بود با اهنگ ارامش بخشي كه شايد براي مدتي از دلهره ي بازيكن كم ميكرد.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

17 آگوست 2012 09:02 - 17 آگوست 2012 09:24 #27639 توسط e r o s
همین الان به همه پیشنهاد می‌کنم اگه گیم پلی رزیدنت ایول 6 رو ندیدید، برید به یوتیوب و با کیفیت HD تماشا کنید.
همه چیز مشخصه. بعید نیست که تبدیل به زیباترین بازی زندگی‌تون بشه. C Virus چیزی بیشتر از زامبی اما با همون خصوصیات پدید آورده.
بازی مثل یک فیلم سینمایی شماره یکه.
یک انسجام به کل مشکلات پیش اومده داده طوری‌که به تمام‌شون هدف ببخشه.
نمی‌دونم می‌خواد تبدیل به چی بشه! به لئون پرش‌ها، تکنیک‌های تیراندازی، استفاده از چاقو و فنون جدیدی اضافه شده که بعضی شو در فیلم دجنریشن دیدیم.

با عرضه بازی، یک هفته همه چیو تعویق می‌ندازم و به عنوان مسافرت از خونه بیرون نمی‌رم. یک هفته مرخصی کامل! اینجا هم نمیام!!

متأسفانه با بالا رفتن سن و مشکلات، دیگه نتونستم مثل قبل به بازی‌های مورد علاقم رو بیارم. و متأسفانه فقط شماره یک و دو سایلنت هیل رو تونستم بازی کنم. اگه کسی کل شماره‌ها رو تموم کرده همین الآن تاپیکی به همین نام بزنه که خیلی سوال دارم!
دو بازی محبوب زندگی من رزیدنت ایول و سایلنت هیل هستن.

This is BREAKING NEWS

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

17 آگوست 2012 15:16 - 17 آگوست 2012 15:20 #27658 توسط Ehsan
امروز يه بازيه جديدي رو تو بازي هاي قديميم پيداكردم به اسم clock tower 3.جالبه كه ظاهرا اين بازي نسخه ي يك و دو نداره.اين بازي هم از اثار كاپكام هستش.به دوستاني كه عاشق بازي هاي معمايي سخت با محيط خشك هستن توصيه ميكنم اين بازي رو امتحان كنن. من خودم امروز امتحان كردم به نظرم خيلي خوب بود.بازيه بسيار پيچيده با سبك اويل 1.اين بازي براي PS2 در سال 2002 منتشر شده.گرافيك خوبي هم داره نسبت به زمان انتشارش.اينم عكسايي از بازي:

اين بازي داستانش در مورد دختريه به نام اليسا كه بعد از تصادف مادرش متوجه ميشه جون خودشم در خطره.ظاهرا چون اين دختر نمونه ي خوني منحصر به فردي داره بزاي همين شخصي دنبالشه تا دخلشو بياره.

17 آگوست 2012 15:52 #27659 توسط شايان
چرا احسان جان یک و دو داره من یک کتابچه راهنما داشتم خیلی سال پیش روی جلدش عکس clock tower بود و راهنمای بازی های 1 و 2 این سری بود...کلا شینجی میکامی یک نابغه بوده و هست بازی dino crisis هم از ابداعات بینظیره این مرد بود واقعا باید تحسینش کرد

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

17 آگوست 2012 15:56 - 17 آگوست 2012 16:04 #27661 توسط شايان

e r o s نوشته:
متأسفانه با بالا رفتن سن و مشکلات، دیگه نتونستم مثل قبل به بازی‌های مورد علاقم رو بیارم. و متأسفانه فقط شماره یک و دو سایلنت هیل رو تونستم بازی کنم. اگه کسی کل شماره‌ها رو تموم کرده همین الآن تاپیکی به همین نام بزنه که خیلی سوال دارم!
دو بازی محبوب زندگی من رزیدنت ایول و سایلنت هیل هستن.

علی جان من تمام سایلنت هیل های 1و2و3و4 و نسخه psp به نام origin و سه شماره موبایلشو تموم کردم به قول بچه ها من سایلنت هیل رو بهتر از رامسر میشناسم!!! اگر سوالی داری بپرس...دیگه وقت نشد 5 رو تا آخر برم shatterd memories هم که بازسازی یک بود و هیچ فرقی نداشت و فقط این شماره جدید که برای کامپیوتر نیومده رو هم نرفتم...سوالی داری بپرس خوشحال میشم اگر راهنمایی از دستم بر بیاد تا بعدا یک تاپیک در این مورد این بازی شاهکار بزنم...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, e r o s

18 آگوست 2012 20:40 #27783 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من این تاپیک رو تازه دیدم! نمیدونم از کجا شروع کنم!
خوب رزیدنت ایول دقیقا همونطور که حمید گفت مثل مایکل هست توی دنیای موسیقی برای من!
من دقیقا زمانی شروع به بازی کردن رزیدنت ایول بودم که خوره ی بازی هایی مث teken یا streetfighter بودم. یه جوری تجربه ی زیادی توی این سبک ها نداشتم. (البته این قضیه مال خیلی وقت پیش ها نیست!)
اما با بازی کردن نسخه های 3 روح تازه ای دمیده شد در من! و من کلا شخصا عاشق بازی های ترسناکم و خوب این باعث شد که کلا مسیر خودمو پیدا کنم!
ایول رو 5 هم عید همین امسال تمومش کردم.. خیلی زیبا بود.. اما کلا من اصولا عادت دارم تمام بازی ها رو با کد تموم کنم و این قضیه باعث شد که این نسخه اوایلش یه کم کسل کننده باشه اما بعد از یه مدتی کشته شدن ربطی به کدها نداره و اونجاست که برام اوج ترس بود. مثل جایی که باید میرفتیم یه سری چیزهای باستانی رو مثل پازل جمع میکردیم و این قضیه توی اون باتلاق ها اتفاق میفتاد و برای یکی از تیکه ها باید از قایق خارج میشدیم و تمساح ها در کمین بودن! یا یه جایی که اون هیولاهای قرمز رنگ از قفس های شیشه ای شون بیرون میومدن... اما مرحله ی اخرش یکم ضعف داشت. کشتن وسکر خیلی راحت و بدون هیجان بود. با اون تصوری که ادم از وسکر داره باید کشتنش خیلی سخت تر باشه.
و یه قسمت که از این نسخه برام خیلی جالب بود قسمت اون کاخ و معبدهای باستانی بود. خیلی فوق العاده بود

کلا ایول 5 هم زیبا بود اما داستان ساده ای داشت... منم بینهایت منتظر 6 هستم.. امیدوارم از نظر ترس هیچ چیزی کم نداشته باشه...

راستی شایان تو همه ی نسخه های silent hill رو تموم کردی؟ خوش به حالت! من تازه میخوام این بازی رو شروع کنم! البته فعلا توی بازی darkness 2 گیر کردم...

mj for ever....

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

18 آگوست 2012 22:15 #27790 توسط e r o s
وسکر آخر بازی ساده بود یاسمن؟! پس یا تو حالت آسون بازی کردی یا من خیلی خنگم! بابا از اون سخت تر می‌خوای؟

This is BREAKING NEWS

19 آگوست 2012 21:55 #27853 توسط Jasmine Jackson-mjforever
خب من با حالت عادی بازی کردم :D تازه رمزم فعال بود. خلاصه منظورم این بود که ایکاش یه جوری بهتر تموم میشد

mj for ever....

20 آگوست 2012 00:44 #27860 توسط Hamid
وسکر سختترین چیزی بود که من تو کل 5 نسخه اویل دیده بودم!

در ضمن یاسمن!!! چی می بینم؟ یه دختر رزیدنت اویل؟ یه دختر گیم؟ سایلنت هیل؟

من فکر می کنم زن رویاهام رو پیدا کردم :D

Keep The Faith

20 آگوست 2012 05:16 #27862 توسط AM!N
هیچ بازی با کد تقلب کیف نمیده ! اصلآ این مقوله کد باید جمع بشه . مسئولین رسیدگی کنن

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.