× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال کاخ سفید پس از مرگ مایکل

26 سپتامبر 2011 15:41 #11290 توسط Elnaz
درسته فقط سخنگوی کاخ سفید همون روز یه اشاره کرد و بعدش هم اوباما توی مصاحبه یه چیزی گفت.

چیزی که خیلی ناراحتم میکنه اینه که باراک اوباما وقتی برای انتخاب شدنش تبلیغ میکرد از خیلی از هنرمندا نام برد به جز مایکل یعنی من شخصا چیزی نخوندم و نشنیدم ازش. وقتی مایکل فوت کرد، اوباما یه دفعه گفت که همه‌ی آهنگهاشو در آی‌پاد خودش داره! حالا داشت دروغ میگفت و نداشت؟ یا همون موقع هم که هنوز انتخاب نشده بود، داشته بودش و چیزی نگفته بود.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 سپتامبر 2011 15:45 - 26 سپتامبر 2011 15:48 #11291 توسط Hamid
من فکر می کنم جملاتی که بالا از مایکل نوشتم که مربوط می شه به آهنگ We've Had Enough انقدر تیز و برنده و واقعی بوده برای کاخ سفید که ...

و اوج ضربه سهمگین مایکل هم تو این جمله متمرکز می شه :

Why did these soldiers come here for
If they're for peace why is there war
؟؟

اما نقش ما ؟

There's nothing that can't be done
If we raise our voice as one

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

26 سپتامبر 2011 15:59 #11296 توسط Nikolay
عجیبه با این که اوباما سیاه پوست بود ، مایکل چیزی در موردش نگفت و ازش حمایت نکرد. اوباما هم با مایکل کاری نداشت.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

26 سپتامبر 2011 16:09 #11299 توسط Hamid
مایکل سال ها بود که دیگه با امریکا کاری نداشت ... مربوط به اوباما نیست .

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

26 سپتامبر 2011 17:29 #11335 توسط farzam
خوب آقا حميد خودتون ميگيد ديگه وقتي مايكل تو اين اهنگ اين چيزا رو ميگه (من كه دقيقا ياد خود دولت امريكا ميوفتم وقتي گوش ميدم)
پس ديگه نبايدم به مايكل كار داشته باشن....اليبته كار كه ميگرفتن بش ولي منظور اهميت دادن به عنوان يك اسطوره و ...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

26 سپتامبر 2011 17:37 #11341 توسط farzam
راستي نميشه يك تاپيك راه بندازيم مفصل اين موضوع و بررسي كنيم كه كلا مسائل اطراف مايكل از دادگاه و شايعاتو....
گرفته تا مرگ ربطي به مسائل سياسي داشته يا نه ؟
اخه نميدونم چرا هيچي صحبت نميكنه از اين مسائل...

01 اکتبر 2011 04:57 #11733 توسط Nasim
We're innocently standing by

Watching people lose their lives

It seems as if we have no voice

It's time for us to make a choice

اگر دستگاه حاکم ایالات متحده از مایکل دفاع می کرد جای شگفتی بود ! مایکل تمام طول عمرش اونها رو آزار داده بود ! چه در ظاهر و چه در پنهان و چیزهایی که نمی دونیم . اما توی کشوری که مایکل باید زیاد هوادار داشته باشه این عجیبه که این بی تفاوتی به این اندازه میرسه ! شایدم ناراحتی اونها از مایکل به پیش از این صحبتها برمیگرده ! یک سیاهپوست میاد و خودش رو تا بالاترین سطحی که تا به حال کسی به اون نرسیده میرسونه و خودش رو به KING OF MUSIC تبدیل میکنه ، خودش رو سفید میکنه و به یک اسطوره در تمامی جهان تبدیل میشه ! به جای تبلیغ برای سیاستهای امریکا عکسش رو انجام میده ! فکر میکنم حیت در کل اروپا خیلی بهتر با مایکل رفتار کرد تا کشور خودش .

آهنگ We've had enough مثال خیلی خوبی بود .مایکل تندترین و روشن ترین حرفهای خودش رو توی این آهنگ بیان میکنه. برای من خیلی جالب بود که کسی تا این اندازه حقیقت رو میگه . فکر می کنم اون واقعا خبرهای دنیا رو شخصا دنبال می کرد و براش دغدغه بودند .

Why did these soldiers come here for
If they're for peace why is there war

حرفی بود که هیچکس اونو نزد . این عمق صلح طلبی مایکل رو نشون میده !
اما متاسفانه توی دنیای واقعی این قضیه به این سادگی ها هم نیست !
و هیچکس هم البته نشون نداد که حرف مایکل رو شنیده و پیامش رو دریافت کرده و نشون نداد که صدایی داره ...

آهنگ They Don't Care About Us هم واقعا براشون گرون تموم شده . وقتی میگه همیشه چیزهایی هست که دولت دوست نداره بشنوه اما بعدش از روزولت و مارتین لوتر کینگ یاد میکنه .

در آخر یک نکته ئ جالب ! چرا هر وقت ما این آهنگها رو گوش میدیم فقط یاد امریکا میفتیم ؟! مایکل امریکایی بود و عجیب نیست که مثلا توی همین ویدئوی They Don't Care About Us با استفاده از فضای زندان و ... بخواد به امریکا اشاره کنه ! ولی در دید عمومی مایکل اینو به تمامی سیاستمداران جهان میگه ! آهنگ We've had enough و تمامی آهنگهای دیگر مایکل با این شکل هم قابلیت تعمیم دارند ! توی ویدئوی Man In The Mirror هم روشنه که تصاویر از سراسر دنیا انتخاب شدند .

Say the words, I'll lay 'em down for you
Just call my name, I am your friend
See then why do they keep teaching us
Such hate and cruelty
We should give over and over again

01 اکتبر 2011 10:01 #11743 توسط Nikolay
حالا فکر نکنی روزولت آدم خوبی بوده ...

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

01 اکتبر 2011 12:37 #11757 توسط farzam
پس به خاطر چي مايكل گفته ازش ؟
2تا روزولت بوده نه ؟

01 اکتبر 2011 21:31 - 01 اکتبر 2011 21:50 #11792 توسط Nikolay
در ورژن زندان They Don't Care About Us چند لحظه تصویر فرانکلین دلانو روزولت رئیس جمهور آمریکا (از 4 مارس 1933 تا 12 آوریل 1945 رئیس جمهور بود.) رو نشون میده. بنظرم مایکل با نشون دادن روزولت در موزیک ویدئو They Don't Care About Us خوب یا بد بودن اونو تایید نکرده. ولی بنظر من این آقا یک جنایتکار بود. در دوره ایشون بود که پروژه اهریمنی منهتن ، بمباران شهر غیر نظامی درسدن و ... انجام شد.

نیچه

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.