Loved ویدیوی یادبود مایکل جکسون را ببینید

12 آگوست 2011 22:02 #7056 توسط mohammad

Elnaz نوشته: از شما خواستم که آثار هنری‌تون رو برام بفرستین ( شرح ) با استفاده از اونها یه ویدیوی یادبود برای مایکل در دومین سالروزش تهیه کردم.

امروز از این ویدیو در فیسبوک پرده برداری کردم و شما می‌تونید در یوتوب هم شاهدش باشید. کلیک کنید

این ویدیو در سالروز فوت مایکل به طور رسمی در سایت منتشر میشه.

"لاو توکن" / "یادبود عشق" هدیه‌ای هست به مادر و سه فرزند مایکل. مطمئننا همه‌مون خیلی دوست داریم که اونها این هدیه‌ رو ببینن پس لطفا با منتشر کردن لینک این ویدیو در یوتوب کمک کنید که به این خواسته نزدیک بشیم. و همینطور با این کار باقی طرفداران رو از عشق و علاقه‌مون به مایکل آگاه می‌کنیم.

من لینک رو در اختیار بنیاد مایکل جکسون هم قرار میدم و حتم داشته باشین که افراد تیم هم حتما اون رو خواهند دید و به استعدادهای هنری شما و این همه عشق و وفاداری افتخار خواهند کرد.

از تمام دوستانی که با فرستادن آثار هنری‌شون به این طرح کمک کردند، بی‌نهایت ممنونم.

(و با تشکر از حسین خورشیدی که زحمت آپلود این کلیپ رو در یوتوب کشید.)

شما تکی .:-bd واقعا ویو عالی بود . خیلی خوشم اومد . هر روز دارم میبینم . نقاشی بچه ها که عالی بود . این ویدو رو با افتخار به تمام کسانی که میشناختم نشون دادم وگفتم که سایت طرفداران مایکل زحمتشو کشیده .
اتفاقا موقعیت خوبی بود سایت شما رو به بقیه معرفی کنم وبگم که سایتتون , خودتون , ,........... عالیهههههههههههههههههههههه
:* :* :* :* :* :* :-bd :-bd :-bd :-bd :D :x

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 آگوست 2011 07:39 #7071 توسط Elnaz
خیلی ممنونم

موقعیتی پیش اومده که بتونم به نحوی با پاریس جکسون هم تماس بگیرم و ویدیو رو بهش نشون بدم :d/ نمی‌دونم می‌تونه مورد پسندش قرار بگیره یا نه. امیدوارم زیاد بدش نیاد فقط.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

13 آگوست 2011 08:10 #7085 توسط mohammad

Elnaz نوشته: خیلی ممنونم

موقعیتی پیش اومده که بتونم به نحوی با پاریس جکسون هم تماس بگیرم و ویدیو رو بهش نشون بدم :d/ نمی‌دونم می‌تونه مورد پسندش قرار بگیره یا نه. امیدوارم زیاد بدش نیاد فقط.

امیدوارم بتونید باهاش تماس بگیرید و مطمئن باشید که خوشش میاد . اخه نقاشی ها به اون خوشگلی مگه میشه کسی خوشش نیاد . :-bd
;)

13 آگوست 2011 08:22 - 13 آگوست 2011 08:24 #7091 توسط Elnaz
منم امیدوارم.
هدف این بود که فقط بفهمن ما تو ایران چقدر دوستشون داریم و به فکرشون هستیم.

bemikelike.wordpress.com

25 آگوست 2011 12:44 - 25 آگوست 2011 12:46 #8412 توسط Elnaz
تونستم لینک ویدیو رو در اختیار پاریس قرار بدم. امیدوارم افتخار بده و جوابش رو محبت کنه. اگرم جوابی نداد مهم نیست بالاخره شاید معذوریت‌ها و ممنوعیت‌هایی دارن. ولی به همه اطمینان میدم که ویدیو رو تونستم در اختیارش قرار بدم و وظیفه‌ام رو انجام دادم. باز هم پیگیری می‌کنم. شاید یه روز جواب پاریس رو اینجا براتون گذاشتم.

باز هم ممنون بابت همکاری و اعتمادتون.

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, کوچکترین طرفدار, Farshad , mohammad

25 آگوست 2011 12:48 #8413 توسط Farshad

Elnaz نوشته: تونستم لینک ویدیو رو در اختیار پاریس قرار بدم. امیدوارم افتخار بده و جوابش رو محبت کنه. اگرم جوابی نداد مهم نیست بالاخره شاید معذوریت‌ها و ممنوعیت‌هایی دارن. ولی به همه اطمینان میدم که ویدیو رو تونستم در اختیارش قرار بدم و وظیفه‌ام رو انجام دادم. باز هم پیگیری می‌کنم. شاید یه روز جواب پاریس رو اینجا براتون گذاشتم.

باز هم ممنون بابت همکاری و اعتمادتون.

ممنوووووووووووون الناز جان:x

25 آگوست 2011 12:54 #8414 توسط mohammad
الناز جان واقعا دست گلت درد نکنه که زحمت کشیدی .^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
راست میگی ممکمنه نتونه جواب بده ولی به هر حال این کارت عالی بود واقعاذ ممنون .^:)^ ^:)^ :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :mjface:

25 آگوست 2011 16:01 - 25 آگوست 2011 16:06 #8438 توسط Elnaz
خواهش میکنم. مرسی :)

bemikelike.wordpress.com

25 آگوست 2011 16:07 #8439 توسط mohammad

Elnaz نوشته: خواهش میکنم. ممنون از شما :)

مگه ما چی کار کردیم .شما بودی که نقاشی ها رو در قالب ویدیو درست کردی و اون ویدیو واقعا ناب و عالی رو درست کردید .
همینطور شما زحمتشو کشیدی ویدیو رو بدست فرزندان مایکل رسوندی .:D
اندازه یه دنیا ازتون ممنونم .^:)^ ^:)^ :* :* :* :* :* :* :* :*

27 آگوست 2011 11:07 #8794 توسط مایکلا
الناز جان خیلی خیلی ممنون.:x :x :* :* همیشه خیلی زحمت میکشی دستت درد نکنه.:hug: :hug: :-bd :d/ :-)/:-) :MJ2: امیدوارم پاریس عزیز هم جواب بده.:x :hug: :daydreaming ;;) :mjface:

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.