سؤال كامران و هومن

26 آگوست 2011 00:10 #8492 توسط Termeh
محمد فکر کنم از بیخوابی یکم گیج میزنی من بیتا رو گفتم 18 نشون میدی.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 آگوست 2011 03:06 - 26 آگوست 2011 03:29 #8504 توسط کوچکترین طرفدار

Nasim Parsi نوشته:

کوچکترین طرفدار نوشته: درود
من نمیدونم این دوتا اگه مایکلین چرا همش دارن واسه دوست دخترشون میخونن
نظر و سلیقه همتون برام قابل احترامه ولی من اصلا از این 2تا خوشم نمیاد
سپاس

سلیقه ئ جامعه ئ ایرانیه عرفان جان !

درود
سلیقه جامعه؟
مایکل درسته واسه عشق هم میخوند ولی همه اهنگاش که واسه عشق نبود واسه بچه ها و مردم ستم دیده دنیا هم میخوند
ولی خداییش این دوتا تا حالا یه آهنگ واسه مردم کشور خودشون خوندن؟ واسه ستمی که مردم کشورشون دارن میکشن تا حالا خوندن؟
شما خودتون ترجیح میدین این دوتا بیان هر روز تو شعراشون داستان های عشقیشون رو با دوست دختراشون واسمون تعریف کنن یا بیان تو شعراشون به وضعیتی که مردم کشورشون دارن اعتراض کنن؟
به نظر من سلیقه جامعه ایرانی موسیقی اعتراضی رو هم میپسنده
ببینید ما خواندده ای به اسم داریوش داریم که تا ایران بود واسه کشورش و مردم کشورش میخوند وقتی هم که رفت اونور آب بازم داره واسه کشورش و مردم کشورش میخونه حالا بین اهنگاش یکی دوتا هم واسه عشق میخونه همون طور هم که میبینین خیلی از این دوتا محبوب تر و معروف تره
البته من نه طرفدار داریوشم و نه این دوتا و نظر همتون هم برام قابل احترامه ولی من بنا به دلایلی که گفتم از این دوتا خوشم نمیاد
سپاس

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh

26 آگوست 2011 03:07 #8505 توسط mohammad
هر چی فکر کردم نفهمیدم بیتا رو گفتم 18 نشون میدی یعنی چی .:-? :-??
یا من خنگم یا شما منظورتو بد می رسونی .:D

26 آگوست 2011 12:51 #8586 توسط Hamid
کامران و هومن چندین و چند سال پیش ، یه تابلو فرش از چهره مایکل بهش هدیه دادن .

Keep The Faith

26 آگوست 2011 14:59 #8598 توسط sinalovermj
خوش بحالش من كه حسوديم ميشه بهش

27 آگوست 2011 10:29 #8786 توسط شايان
با احترام به نظرات محترمانه تمام دوستان لازم دونستم چند نکته رو بگم:

این دو نفر هنوز در ابتدا راه موسیقیشون هستن و هنوز باید جوری بخونن تا بتونن عموم رو به طرف خودشون جذب کنن...کاری که تمام خوانندگان بزرگ موسیقی انجام میدن عمدتا حتی خود مایکل تا آلبوم Thriller همش در مورد عشق میخوند و کم کم تفکرات و باور های خودشو به کارهاش تزریق کرد..کم کم و ذره به ذره باید هوادارن خودشون رو حفظ کنن...البته در موزیک ویدیو مثل خودت کمی رو به رنگ و بو های اجتماعی آوردند که البته اونو فقط میشه جرقه ای دونست برای آغاز راه البته باید دید در آینده چه روند رو پیش میگیرن...یک طرفه نباید به قاضی رفت و باید توجه داشت نباید بی گدار به آب زد در صنعت موسیقی....

نکته دیگر هم اینکه اون ها در بازار موسیقی ایرانی فعالیت میکنن و نیم نگاهی به جهانی شدن دارند..البته خیلی راه مونده اما توجه کنین به انتخاب شعرهای آلبوم جدیدشون...
در روزگاری که در هر ماشین یا هر وسیله ای که بشینی موسیقی رو میشنوی که ندای نا امیدی داره یا در اون داره عشق مجنون و لیلی به زیر سوال میره و توهین میشه وجود چنین شعرهای امیدوارکننده و محترمی در زمینه مسائل عشقی فوق العاده قابل تقدیره..در روزگاری که مجنون به انواع توهین ها آشنا میشه...

روند انتخاب اشعارشون سعی در روشنتر و امیدواره تر کردن این جو ناامیدانه حاکم بر فضای موسیقی ایران داره که البته با یک گل بهار نمیشه...میتونین کارهای آخرشون رو با کارهای اولیه مقایسه کنید واقعا تفاوت روند شعری احساس میشه!!!براشون آرزوی موفقیت میکنم به هر حال این قطاری که در حال حرکته به مسیرش ادامه میده و این پرتاب سنگ ها اون ها رو از مسیر خارج نمیکنه :mj7: :mjj:

:mj7: :mjj:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

27 آگوست 2011 10:36 #8788 توسط Nikolay
کاش اینا هم در مورد عشق میخوندن. اینا فقط در مورد دوست دختر ، ... میخونن.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

27 آگوست 2011 10:58 #8789 توسط sinalovermj
توي آلبوم جديدشون كدوماش در مورده دوست دختره /؟؟؟؟؟

27 آگوست 2011 11:23 - 27 آگوست 2011 11:24 #8801 توسط Nikolay
من اصلن آلبوم جدیدشونو گوش نکردم. کلا 3 یا 4 تا آهنگ گوش دادم ازشون دیدم فوق العاده مسخرس. تو هر آهنگ دنبال یک دخترین ...

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

27 آگوست 2011 11:35 #8802 توسط sinalovermj
ببين عزيز جان داداشه گلم اينا خواننده هستند تازه اون آهنگ هايي كه ديدي فقط كليپ اند هر خواننده ي توي كليپاش از دختر هاي مختلفي استفاده ميكنه
مهم مفهوم كلي آهنگه كه در مورده عشقه نه دوست دختر

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.