سؤال احسان

17 آگوست 2011 06:31 #7502 توسط Ehsan
-تو چه زمینه ای استعداد داری ؟فکر کنم تو زمینه ی شعر.البته بیشتر شعرای کوچه بازاری.
2-بهترین خصوصیت و بدترین خصوصیت ؟مغرور نیستم.بدترینش:خجالتیم.
3- بهترین هنرمند بعد از مایکل ؟پرویز پرستویی.
4-هنرپیشه مورد علاقت ... یه مرد و یه زن؟جکی چان-کامرون دیاز.
5-اگه بگن 24 ساعت دیگه میمیری چه کارایی و تو این زمان انجام میدی ؟میرم از همه ی کسایی که احساس میکنم بهشون مدیونم حلالیت میگیرم.یه وصیت نامه ی بالا بلند هم مینویسم.شاید هم چون روز اخره ترسم بریزه و بالاخره کاری رو که 9 سال لفت دادم به پایان برسونم.
6- دوست داری تو زندگیت به کجا برسی؟به جایی که محتاج دیگری نباشم
7- اگه یه روز عشقت ترکت کنه چیکار میکنی ؟والله هنوز عشق رو ندارم که ترکم کنه یعنی همین الانم تو ترکیم.اما اگه بعد از دوستی ترکم کنه اولین کاری که میکنم تحقیقه تا بدونم دلیلش چی بوده.
8-دوست داشتی به جز ایران جای دیگه به دنیا می اومدی؟ کجا ؟ اره.یه کشور خوب که اینهمه محدودیت نداشته باشیم.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

17 آگوست 2011 06:43 #7503 توسط Ehsan
1. به کتاب علاقه داری؟ چی چیزایی تا به حال خوندی؟بله.کتابایی مثل یک گلوله برای تو شاهکار استاد امیر عشیری.کتاب اشنایی با مشاهیر جهان .
2. تا حالا غرورتو شکستن؟ چجوری؟نه.
3. بهترین دوستت کیه؟ چندوقته می شناسیش؟بهترین دوستم صابر.10 ساله که میشناسمش.
4. از جاهای شلوغ خوشت میاد یا خلوت؟خلوت.
5. فکر می کنی ملاک ام جی فن بودن چیا باشه؟ام جی فن بودن فقط گوش کردن به موسیقی مایک نیست.امجی فن زمانی امجی فن واقعیه که بتونه راه مایک رو ادامه بده.
6. فکر می کنی خوشبختیت با چی کامل میشه؟من الانم خوشبختم و خدا رو هم شکر میکنم.اما شاید خوشبختبم با:x کامل بشه.میگم شاید چون موضوع من و رومینا بقدری پیچیدست :@^@||| که اگه بخوام اینجا بازگوش کنم باید 1 ساعت داستان نویسی کنم.
7. دوست داری چه رشته ایو ادامه میدادی اگه این رشته قبول نشده بودی؟علوم ازمایشگاهی.

17 آگوست 2011 09:02 - 17 آگوست 2011 09:05 #7513 توسط مایکلا
احسان جان منم اومدم::hello:
1_چه مدته که ام جی فنی؟:mj9:
2-چرا فن مایکل شدی؟;)
3-اولین موزیک ویدئویی که از مایکل دیدی چیه؟:x
4-نظرت در مورد من چیه؟:D
5-نماز میخونی؟:)
6-تو اتاقت عکسای مایکلو زدی؟;;) اگه زدی یه عکس از اتاقت بذار:mj12:
7-از جنت جکسون هم خوشت میاد؟موزیک ویدئوهاشو میبینی؟آهنگاشو گوش میکنی؟o|^_^|o
8-بهترین تفریحت چیه؟;)
9-اگه خیلی پولدار باشی با پولت چیکار میکنی؟B-)
10-بخوای مایکلو توصیف کنی چی میگی؟:mjface:

17 آگوست 2011 10:02 - 17 آگوست 2011 10:04 #7527 توسط Ehsan
احسان جان منم اومدم::hello:
1_چه مدته که ام جی فنی؟:mj9: تقریبا 13 ساله.البته امجی فن شدن حرفه ایه من از 5 سال پیش بودا.ولی از همون 6 سالگی خیلی دوستش داشتم.
2-چرا فن مایکل شدی؟;) اول از سبک کلیپاش خوشم اومد.بعدا رفته رفته که با شخصیتش اشنا شدم امجی فن شدم.
3-اولین موزیک ویدئویی که از مایکل دیدی چیه؟:x تریلر.
4-نظرت در مورد من چیه؟:D مایکلا مهربون و استاد تبریک تولد.
5-نماز میخونی؟:) ماه رموضونا بله.
6-تو اتاقت عکسای مایکلو زدی؟;;) اگه زدی یه عکس از اتاقت بذار:mj12: نه.پوستر مایکل رو دارم اما چون قبلا برادرم نمایشگاه هنریه سوپر استارایه کشتی کج رو دایر کرده جا برای پوستر مایک نیست.منم که رو مایک حساسم گفتم فعلا تا زمانی که اینجا خلوت نشه نمیزنم به دیوار.
7-از جنت جکسون هم خوشت میاد؟موزیک ویدئوهاشو میبینی؟آهنگاشو گوش میکنی؟o|^_^|o بله خوشم میاد.موزیک ویدئو هاشم دیدم.بهتریناشم rock with u و feed back و make me هستش.
8-بهترین تفریحت چیه؟;) گیم و نت.
9-اگه خیلی پولدار باشی با پولت چیکار میکنی؟B-) سعی میکنم به اهداف مایکل جامه ی عمل بپوشونم.
10-بخوای مایکلو توصیف کنی چی میگی؟mjface: مایکل جکسون پسری سیاه پوست با باطنی سفید بود که سیاهی پوستش هم در مقابل باطن پاکش تسلیم شد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا

17 آگوست 2011 10:13 - 17 آگوست 2011 10:15 #7530 توسط sinalovermj
1.رانندگت چطوره ؟چند بار تصادف كردي ؟
2.نظرت در مورده اين شكلكا چيه ؟
:bleh:
:hilrs:
:burla:
:crazy:
:!!
:hammer:
3.از ارتفاع ميترسي؟ چرا ؟
4.از اول ماه رمضان اين ماه پر بركت چند روز روزه گرفتي ؟
5.براي جبران زحمت هاي خانوادت در آينده چه بر نامه اي داري ؟
6. چرا سه تار سه تا تار نداره؟
7.به نظرت اولين كسي كه تو اين سايت عضو شده به غير از مديران كي هست اگه بگي جايزه داري؟( نگو وحيد چون وحيد قبل مديرا عضو بوده:bnc: )
8.اولین اس ام اسی که دادی به کی بود؟و چي بود ؟
9.حالا شده موهاتو رنگ کنی؟ ( اگه نه چرا ؟ اگه اره : موهاي خودت حيف نبود؟؟؟؟!!!!)
10.بچه ها ببخشن نميتونستم اين سوال رو نپرسم : تا به حالا بابات بهت یه توپ قلقلی داده ؟ مگه چيكار كردي ؟:crazy:

17 آگوست 2011 10:35 #7535 توسط Ehsan
1.رانندگت چطوره ؟چند بار تصادف كردي ؟بد نیست.تقریبا 2 ساله گواهی دارم فقط 1 بار تصادف کردم .اما تصادف کردما.:scared:
2.نظرت در مورده اين شكلكا چيه ؟
:bleh: =ماشالله زبون نیست که.باد بزن برقیه.
:hilrs: رسیدن به اوج هیجان همراه با چاشنی سکته.
:burla: احتمالا میخواد مثل مایک شهردار رو بترسونه.
:crazy: اینم که اسمش روشه دیونه.
:!! عاشق این شکلکم.
:hammer: نظری ندارم.
3.از ارتفاع ميترسي؟ چرا ؟شدیدا.نمیدونم سینا.از اول همینطوری بودم.حتی همیشه تو خواب میبینم که دارم پرت میشم از یه جایی.
4.از اول ماه رمضان اين ماه پر بركت چند روز روزه گرفتي ؟تا الان 10 روز.
5.براي جبران زحمت هاي خانوادت در آينده چه بر نامه اي داري ؟برنامه ی خاصی ندارم.پدر مادرم میگن همین که تو یه شغل خوب داشته باشی هم باعث سرافرازیه خودتی هم ما.
6. چرا سه تار سه تا تار نداره؟خب نداره دیگه.مگه خربزه ،خر و بز داره؟؟
7.به نظرت اولين كسي كه تو اين سايت عضو شده به غير از مديران كي هست اگه بگي جايزه داري؟( نگو وحيد چون وحيد قبل مديرا عضو بوده )نمیدونم سینا.
8.اولین اس ام اسی که دادی به کی بود؟و چي بود ؟اولین اس ام اس رو من 8 سال پیش دادم سینا اما دیگه نمیدونم متنش چی بوده یا به کی دادم.
9.حالا شده موهاتو رنگ کنی؟ ( اگه نه چرا ؟ اگه اره : موهاي خودت حيف نبود؟؟؟؟!!!!)نه.موهایه من خوشرنگه دیگه.قهوه ایه پر رنگه.اگه کمی خیسش کنم سیاه میشه.لازم نیست رنگ بزنم.
10.بچه ها ببخشن نميتونستم اين سوال رو نپرسم : تا به حالا بابات بهت یه توپ قلقلی داده ؟ مگه چيكار كردي ؟ نه.اما چند بار حسابی سورپرایزم کرده.

30 جولای 2013 00:24 #32300 توسط Ehsan
چه سوالایی.چه جوابایی.الان اگه همین سوالا باشه کلا نظرم عوض شده.خودمم باور نمیکنم... :dnkw:

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

31 جولای 2013 10:35 #32307 توسط Farnaz
طبیعیه ادم کلا عوض میشه :D
من که خندم میگیره از بعضی جوابایی که دادم

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.