سؤال رضا Nemesis865

23 نوامبر 2011 05:33 - 23 نوامبر 2011 05:35 #15680 توسط Nemesis865

FeanoR نوشته: خب سری چهارم سوال ها میدونم این برنامه میخواد طولانی میشه و تا خسته نشدی بریم سراغ سوالهای ریزبینانه
(آقای تصویربردار از من نگیر هی از این رضا بگیر)
1.بهترین دوران زندگیت؟

دیگه تا الان عادت کردم به عوض شدن قیافه ی مجری و دیگه به روی خودم نمیارم !
بهترین دوران زندگیم.... شاید بتونم بگم تابستون سالهای 74-77 که فقط خوشی و بازی و حال و حول بود. بعد از اون هم ترمهای اول دانشگاه که همش اکیپی می رفتیم بیرون و خوش بودم واسه خودمون.

FeanoR نوشته: 2.نظرت در مورد افراد زیر:
حمید
الناز
خودم
فرناز
خودت

حمید: مهربون و با پشتکار
الناز: فوق العاده ماه و بی نظیر
خودمت: قابل اعتماد و دوست داشتنی
فرناز: خاکی و لاولی و باحال
خودتم: مغرور

FeanoR نوشته: 3.الان اینجا چه حسی داری؟(میدونم زیرت بالیشت گذاشتی نسوزی)

احساس می کنم به هر چی که می خواستم رسیدم و یه آرامشی درونم حس می کنم که هیچوقت تا به حال حس نکرده بودم !!!! (الکی ;)) ) اینم سواله؟ حس خاصی ندارم! :))

FeanoR نوشته: 4.اگه کل دنیا رو بهت میدادن چیکار میکردی؟به غیر آدمکشی

هر کاری می کردم به غیر آدمکشی ! چه فکری کردی راجع به من ؟ :D
البته شاید ریشه ی دین گرایی افراطی رو می خشکوندم. دنیا آروم می شد!

FeanoR نوشته: 5.از محدودیت خوشت میاد؟

هیچ کس محدودیت رو برای خودش دوست نداره. اما محدودیت برای رعایت نظم و بدست آوردن یکسری چیزهای مهم تر لازمه و اگر نباشه خیلی خر تو خر می شه

FeanoR نوشته: 6.اینجا محدودیت داره؟فروم و سایت)نظرت در مورد محدودیت؟

بله طبیعتا هر جای عمومی باید یکسری محدودیت وجود داشته باشه. جایی که برای قانون تعریف میشه یعنی یکسری محدودیت ها هم براش وجود داره.
نظرم رو هم بالا گفتم.

FeanoR نوشته: 7.چرا مدیر شدی؟

چون از اول تاسیس امجی دات کام در کنار بچه ها بودم و یکسری از مسئولیت ها رو به عهده گرفتم. متاسفانه الان بخاطر مشغله های مختلف هیچکدوممون فرصت نداریم مثل سابق روی سایت وقت بذاریم. اما خیلی از چیزهایی که الان در اختیارمونه نتیجه ی همون کارهاییه که سالها پبش کردیم.

FeanoR نوشته: 8.یک پیشنهاد برای مدیریت حمید؟

پیشنهادی ندارم. اگر هم داشته باشم اینجا نمی گم ! :-@

FeanoR نوشته: 9.دستمال کاغذی میخوای برای عرقات؟(میگن استرس داری هی داری عرق میکنی)

دروغ به عرضتون رسوندن اتفاقا عرق نمی کنم اون دستمال کاغذی رو هم بردار بده به کارگردان خودت هم 2 تا از توش بردار. هه هه

FeanoR نوشته: 10.سرکار میری؟(اینو که میدونم)از ساعت چند تا چند؟بچه چندمی؟سرکار دعوات شده تا حالا؟بگو زن میخوای

چو دانی و پرسی سوالت خطاست پسرم. بله سر کار میرم. از ساعت 7:30 تا 16:30. بچه سوم و آخر. سر کار بخوی پرخاش کنی کار حرفه ای نیست. دعوام شده ولی نه با داد و بیداد. زن؟؟ نه!! تمایلی ندارم بیخودی هم اصرار نکن :scared:

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 نوامبر 2011 05:53 #15681 توسط مایکلا
رضا جان منم اومدم.:hello:
1-چرا فن مایکل شدی؟;):scream:
2-اولین موزیک ویدئویی که از مایکل دیدی چیه؟:x :mj11:
3-نظرت در مورد من چیه؟:D :daydreaming
4-تو اتاقت عکسای مایکلو زدی؟;;) اگه زدی یه عکس از اتاقت بذار:mjface:
5-اگه خیلی پولدار باشی با پولت چیکار میکنی؟B-)
6-بخوای مایکلو توصیف کنی چی میگی؟:mj9:
7-دوست داری یکی از اعضای گروه ترکه باشی؟;) :) ;;)
8-سربازی رفتی؟:D
9-گواهی رانندگی گرفتی؟;)
10-سال 2012 دنیا نابود میشه؟:x_x :+_+ :-SS :scared: :((

رضا جان در نهایت بابت تمام زحماتی که برای سایت میکشی ممنونم:hug: :( :trbdy: و خسته نباشید میگم.:) ;) :-bd
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nemesis865

23 نوامبر 2011 06:05 - 23 نوامبر 2011 06:06 #15683 توسط Nemesis865

InvincibleMJ نوشته: 1.بنظرت ناسیونالیسم بهتره انترناسیونالیسم ؟
2.نظرت در مورد کمونیسم و کاپیتالیسم ؟
3.نظرت در مورد دموکراسی پارلمانی ؟

:crazy: Que??
به پیر به پیغمبر من اصلا در این زمینه ها مطالعه نداشتم. حتما باید یه جواب خنده دار بدم تا ضایع بشم؟؟ همینو می خوای؟؟ آره؟؟؟
از ایدئولوژی هایی مثل ناسیونالیسم که باعث تفرق آدما میشن و از هم دورشون می کنه خیلی بدم میاد. اما با انترناسیونالیسم موافقم چون باعث نزدیکی فرهنگ ها و آدمها میشه.
از کمونیسم بدم میاد چون کسی برای پیشرفت و بهتر بودن انگیزه ای برای تلاش نداره. کاپیتالیسم تحت شرایطی می تونه باعث پیشرفت جامعه و اقتصاد باشه. البته اگر منظورت کاپیتالیسم اقتصادی و بازار آزاده!
دموکراسی پارلمانی هم که خوبه دیگه. همه مردم در سرنوشتشون دخیلن. به به !

InvincibleMJ نوشته: 4.چرا سوئیس و آمریکا رو دوست داری ؟

سوئیس رو دوست دارم بخاطر اینکه همه چیش رو حساب و کتابه آمار جرم پایینه، رفاه مردم بالاست، آرامش بالاست و خودش رو درگیر مسائل اعصاب خورد کن نمی کنه.
آمریکا رو دوست دارم چون اونجا میتونی با تلاش و پشتکار خودت به همه چیز برسی. اگر توی کارت حرفه ای باشی، هر کاری که باشه، می تونی خیلی خدا بشی. امکانات و چیزهایی که توی آمریکا خواهی داشت هم با هیچ کشور دیگه ای قابل قیاس نیست. از تفریحات بگیر تا امکان پیشرفت.

InvincibleMJ نوشته: 5.بنظرت چرا یهود از تجزیه کشور ها خوشش میاد ؟ چرا وقتی خیلی از کشور ها مثل آلمان و اتریش با هم یکی شدن باز اومد اینا رو جدا کرد ؟

اینایی که گفتی رو من اصلا نمی دونستم. اما اینکه بگی "یهود" خوشش میاد هم درست نیست. ممکنه تعدادی از سیاست مداران یهودی این جوری باشن ولی مطمعنا کل یهود این رو نمی خواد ! خیلی هاشون اصلا کاری به این کارا ندارن.
ولی اون ها هم لابد بخاطر اینکه تجزیه شدن قدرت ها رو کم می کنه و از بین می بره همچین چیزی رو می خوان.

InvincibleMJ نوشته: 6.بنظرت بهتره ملت ها از نژاد هاشون محافظت کنن یا برات فرقی نداره با هم ترکیب شن ؟

فرقی نداره ! دو نفر که از هم خوششون بیاد چرا باید بخاطر نژاد با هم "ترکیب" نشن !؟

InvincibleMJ نوشته: 7.دوست داری تمام فرهنگ ها و زبان ها یکی شن ؟

هم آره هم نه. آره چون خیلی ارتباطات راحتتر میشه و Cultural Clash به وجود نمی یاد همه چیز هم آروم تر میشه.
از طرف دیگه این تفاوت ها خودشون خالق زیبایی هان. هیجان انگیزه.

InvincibleMJ نوشته: 8.بنظرت فرهنگ قدیم بهتره یا جدید ؟

جدید. از تحجر بدم میاد.

InvincibleMJ نوشته: 9.چقدر تو زندگیت موفق بودی ؟

قبلانا خیلی خیلی نسبت به هم سن و سالهام جلو بودم اما الان خیلی ها رو میبینم که از خودم بالاترن . ولی فکر نمی کنم آدم غیر موفقی هم بوده باشم.

InvincibleMJ نوشته: 10.هنرمندایی که دوست داری رو بگو ؟

غیر از مایکل

Sharon Den Adel خواننده گروه Within Temptation
Nightwish و بخصوص Tarja Turunen
Johnny Depp
Jeremy Brett
Richard Gere
Julia Roberts
و خیلی های دیگه

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

23 نوامبر 2011 06:27 - 23 نوامبر 2011 06:29 #15686 توسط Nemesis865

مایکلا نوشته: رضا جان منم اومدم.:hello:
1-چرا فن مایکل شدی؟;):scream:

به سلام مایکلا !
چرا فن شدم ؟ علتش رو یادم نمیاد ! دو سالم بوده خب! ولی مایکل به شدت در روحت رسوخ می کنه و با ضمیر درونت ارتباط برقرار می کنه. امکان نداره برای یه بچه ویدیو های مایکل رو بذاری و میخکوب نشن و صبح تا شب ازت نخوان براشون مایکل بذاری!

مایکلا نوشته: 2-اولین موزیک ویدئویی که از مایکل دیدی چیه؟:x :mj11:

این رو هم یادم نمیاد ولی فکر کنم Bad یا Smooth Criminal بود. از تنور در اومده بودن !

مایکلا نوشته: 3-نظرت در مورد من چیه؟:D :daydreaming

خیلی مهربوووووون و دوست داشتنی هستی آدم دلش می خواد گازت بگیره ! :hilrs:

مایکلا نوشته: 4-تو اتاقت عکسای مایکلو زدی؟;;) اگه زدی یه عکس از اتاقت بذار:mjface:

قبلا اتاقم پر عکسهای مایکل بود. ولی الان همه رو برداشتم چون دارم دیوار های اتاقم رو چوب می کنم. حالا بعدش باید ببینم چجوری دیزان کنم. نمی دونم عکس از قبلش دارم یا نه. میگردم اگر پیدا کردم میذارم.

مایکلا نوشته: 5-اگه خیلی پولدار باشی با پولت چیکار میکنی؟B-)

اول یه خونه ی لوکس می خرم با یه ماشین لوکس. بعدش هم شروع می کنم به ریخت و پاش ! :D

مایکلا نوشته: 6-بخوای مایکلو توصیف کنی چی میگی؟:mj9:

از صحبت های جاناتان مافت استفاده می کنم:

"مایکل جکسون به چه معناست؟

مشق روزانه‌ی سرخوشی و وجد
حضور معصومیت و پاکی ذات در زندگی یک فرد
هنر مهر ورزیدن و اهمیت قائل شدن برای دیگران
تلاش برای سازنده و مفید بودن
سعی برای ایجاد یک دگرگونی در زندگی مردم، دنیای اطراف ما و شما
هنر بخشندگی بدون خودخواهی. بخشندگی به خاطر بخشندگی، و تنها برای کمک و بدون هیچ چشمداشت
فروتنی در عین بزرگی و شان و مقام
آگاهی و هوشیاری، داشتن دانش و نگرانی
نسبت به دنیا و موقعیت‌هایی که به واسطه‌ی مادر طبیعت، سیاره‌ی زمین، بر تمامی ما اثرگذار خواهد بود.

مایکل جکسون اینست..."
و
www.emjey.com/persian/news/archives/2011/10/005171.php

مایکلا نوشته: 7-دوست داری یکی از اعضای گروه ترکه باشی؟;) :) ;;)

تا حالا بهش فکر نکردم. ولی علاقه ی خاصی حس نمی کنم که عضو یه گروه موسیقی بشم.

مایکلا نوشته: 8-سربازی رفتی؟:D

چرا انقدر با اعصاب من بازی می کنی ؟ اگر الان سربازی رفته بودم که هر دقیقه ماموریت خارج بودم!
نه نرفتم هنوز و این موضوع هم خیلی داره به ضررم میشه.

مایکلا نوشته: 9-گواهی رانندگی گرفتی؟;)

این از اون پ نه پ ها بودا !!! :D

مایکلا نوشته: 10-سال 2012 دنیا نابود میشه؟:x_x :+_+ :-SS :scared: :((

فکر نکنم ! راستی ، کسی هم حرفی از نابودی نزده. نوستراداموس هم نگفته دنیا نابود میشه. فقط از یک تحول عظیم صحبت کرده.
این تحول می تونه جنگ باشه، بمب اتم باشه، فاجعه طبیعی باشه یا چیز های دیگه.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا

23 نوامبر 2011 09:03 #15688 توسط Nasim

من با نگاه هاج و واج که مجری چرا عوض شد! در نهایت خودم رو میزنم به اون راه و می گم حتما خل شدم و ادامه میدم!

رضا جان بذار از هاج و واجی درت بیارم ! اینجا شاید اسمش صندلی داغه ولی مجری سوال نمیپرسه ! مجری برنامه خود فرنازه که برنامه رو شروع میکنه و مهمان رو معرفی میکنه . در واقع یک جلسه پرسش و پاسخه ! شما اومدی پشت تریبون نشستی و یک جمعیت کثیر...(خیلی کثیرررررررررر) روبه روت ایستادن و به پاسخهات گوش میدن ! هر کسیم که پرسشی داره نوبتی میاد و میپرسه ! :hello:

نسیم جون، جونم برات بگه که شما اون موقع دنیا نیومده بودی. سال 1988-89 بود و آلبوم بد تازه اومده بود و من یه برادر بزرگتر دارم که اون موقع آهنگ ها و کلیپ های مایکل رو گیر میاورد و میدیدیم. از همون موقع کسی می خواست منو شکنجه روحی روانی بده می گفت بالای چشم مایکل ابروئه! اینجوری هم نگام نکن. من از همون موقع خیلی حالیم بود و حتی خوندن و نوشتن بلد بودم! دروغگو هم خره!

1) اااااااااا...؟ یعنی شما بیرون اومدن آلبوم بد رو دیدی ؟؟؟ :o عجب قدمتی !!!!!!

همون حسی که بیان بهت بگن اینایی که تاحالا داشتی باهاشون زندگی می کردی مامان و بابات نیستن و مامان و بابات هنوز دنیا نیومدن و تو هم خرگوشی تاحالا جو گرفته بودتت خیال می کردی آدمی! البته اون یه کم حسش شدید تره.

2) یعنی مثلا اگر توی یک مورد بفهمی مایکل توی مرگ خودش مقصر اصلی بوده (از اون نظر) یا اینکه واقعا درباره اون اتهامات مجرم بوده بازم همون حس رو پیدا می کنی ؟

موزیک ویدیو: آقا ما بچه بودیم این کلیپ تریلر رو دیدیم... نه یه بار، نه دو بار، نه سه بار.... خیلی بار، پشت سر هم، اونم تنها تو خونه. دیگه توضیح ندم! البته تاثیری رو زندگیم نداشت ولی خوب گفتم اگر اینم نخوام بگم سرخورده میشی

منظورم از اینکه "یکبار برای همیشه " توی زندگیت روی خودت اثر گذاشته اینه که چه چیزی فکرتو تونسته مشغول کنه ؟ و باعث شده به یک موضوعی فکر کنی و دربارش تأمل کنی ! هر چند کسی تو کار تأمل نیست دیگه !
ممنون که گفتی ولی من به این روزدی سرخورده نمیشم ! همچنان ازت میپرسم !:D :hilrs:

فک کن نمی رفتم! البته ضایع بازی در نمیاوردم و خیلی یواش می گفتم داداش، سام نه علکیم، بیا کارت دارم. بعد که شرایط مناسب بود می گفتم پسر تو کجایی من دوستتم. دوست خوب! بعد هم باهاش یک دوستی خوب شروع می کردم. به زور !

احتمالا منطقی ترین پاسخ همینه که یواشکی که کسی متوجه نشه بری پیشش ! اگر اونم حاضر بشه باهات حرف بزنه !
فکر کنه چقدر از داشتن دوستی مثل شما خوشحال و ذوق زده بشه !!! :trbdy:

خیلی هاشونو ! سفرهای میتی کومون، سندباد، گجت و اینا
ولی بیشترین علاقه هام به کارتون های والت دیسنی بود. مثلا Aladdin زندگی بود ! Non Stop نگاه می کردم و نفس هم تو نمی دادم. همینطور Lion King، Toy Story و کلی های دیگه.

3) ااااا... اون زمانی که شما بچه بودی مگه این کارتون ها هنوز ساخته شده بود ؟؟؟؟؟؟؟ Toy Story که من بچه بودم ساخته شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی خوبه که به اساطیر یونان علاقه -حتی کمی- داری ! امیدوارم که دربارشون مطالعه هم داشته باشی ؛ اگرم نداشتی در اینده یک روزی داشته باشی ! و بتونی همزمان بازی های کامپیوتری رو که به یونان باستان مربوطه بازی کنی !!!

ببین آبجی من که زبان شناس نیستم برو کاسه کوزتو یه جا دیگه پهن کن و پا میشم که برم . بعد همه عوامل میان میگن رضا جون نکن این کارو، حالا نسیم یه بچگی کرد، شما ببخش، من هم کم کم آروم می شم و میام سر جام میشینم. و می گم نسیم جون، اگر منظورت اون Shamone هست که مایکل بجای Come on میگه، عزیزم اون لهجه نیست بلکه یه جایگزین من در آوردی توسط خود مایکله که بجای Come on استفاده کرده. همین. حالا اگر منظورت اینه که لهجه مایکل در کل آهنگ یه چیز دیگست من خبر ندارم. ولی مدل خوندن به سبک آدمهای خلاف ملاف می خوره که آهنگین شده و فکر نمی کنم که لهجه مخصوص به جای خاصی باشه

خب از اول همین پاسخو میدادی دیگه! لازم نبود بلند بشی بخوای بری ! تو که نرفتی آخرشم...
خیلی خوشحالم که از این موقعیت سوءاستفاده کردم و این سوالو ازت پرسیدم ! خودمم فکر میکردم نوع گویش کوچه بازاری آدم های علاف سرکوچه باشه ، میدونم مثلا بعضی از سیاه پوستها لهجه دارن (احتمالا همونایی که توی محله های پائین خلافکارند )! شاید اونجوریه !!!

رضا جان من نمیدونستم اینقدر قدمت داری !
در کل ممنونم از پاسخهات که با حوصله بود تقریبا ! از پاسخ سوال آخر هم خیلی ممنونم ! این سوالهارو هم پاسخ بده !
راستی طبع تخیل و طنزت خیلی خوبه ! اگر تو دانشگاه ما بودی نمیذاشتم راحت دربری !!!
پیروز باشی

مایکلم همش زیرنویس میره !:scream:

23 نوامبر 2011 09:17 #15691 توسط شايان
سلام رضا جان خوشحالم که روی صندلی نشستی امیدوارم تاپیک خیلی خوبی بشه....

1.مدیریت فروم چه لذتی داره؟

2.از روز اولی که اومدم تو فروم عکس آواتارت همین بود که هنوز هست دلیل اینکه تغییرش ندادی چیه؟دلیل علاقت چیه؟

3.رضای فروم قبل با رضای این فروم چقدر تفاوت کرده؟؟

4.به نظرت من چقدر با شایان فروم قبلی فرق کردم؟

5.بهترین خاطره ای که از فروم داری؟

6.دلت برای کیا که نیومدن تنگ شده؟

7.سخت ترین تصمیمی که تو عمرت گرفتی؟

8.رضا رو تو یک خط معرفی کن....

9.مایکل از بین ما رفت اما مهمترین دلیلی که تو هنوز اینطور به یادشی چیه؟

10.روهایات بیشتر تو زندگیت به وقوع پیوستن یا ترس هات...چرا؟

همین جا هم بابت نشستنت رو صندلی و همچنین تلاشی که برای فروم میکنی سپاسگزارم و برات آرزوی موفقیت میکنم...شکلک های فروم همیشه منو یاد تو میندازن!!!!ناراحت نشی ها!!!:trbdy: :mj7: :mjj:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

23 نوامبر 2011 09:43 #15696 توسط blackfire
:)) :)) :))
خیلی باحال جواب میدی

ایول قد و وزنت:-bd

نگاه کن به خدا ما رو مجبور کردی دوباره بپرسیم

6 اطلاعات پروفایلت رو بزار :
البوم البوم های مورد علاقه
اهنگ مایکلی مورد علاقه
ویدئو مورد علاقه
زادروز دقیق (اگه میشه به تاریخ خودمون)

8 ابی یا قرمز:
مگه باید فوتبالی بود از کدوم بیشتر خوشت میاد؟

حالا سوالای جدید:
نظرت راجع به اسمت چیه (خوبه یا عالی؟:D )

فیلم نگاه میکنی؟
بهترین فیلمی که دیدی؟(ایرانی و خارجی)
بهترین بازیگر(ایرانی و خارجی زن مرد

جریان این 865 چیه؟

اولین بار که حمید و الناز رو دیدی کی بود؟(یه کوچولو توضیح بده)

رتبت تو کنکور؟:D

رقصای مایکل رو بلدی؟

علم و دانش همان قدرت است ...

23 نوامبر 2011 15:38 - 23 نوامبر 2011 15:38 #15702 توسط Nemesis865

Nasim نوشته: رضا جان بذار از هاج و واجی درت بیارم ! اینجا شاید اسمش صندلی داغه ولی مجری سوال نمیپرسه ! مجری برنامه خود فرنازه که برنامه رو شروع میکنه و مهمان رو معرفی میکنه . در واقع یک جلسه پرسش و پاسخه ! شما اومدی پشت تریبون نشستی و یک جمعیت کثیر...(خیلی کثیرررررررررر) روبه روت ایستادن و به پاسخهات گوش میدن ! هر کسیم که پرسشی داره نوبتی میاد و میپرسه ! :hello:

مرسی از توضیحات ! داشتم روانی میشدم !!:bleh:

Nasim نوشته: 1) اااااااااا...؟ یعنی شما بیرون اومدن آلبوم بد رو دیدی ؟؟؟ :o عجب قدمتی !!!!!!

بیرون اومدن آلبوم بد رو که حالیم نبود. فقط یادمه که کلیپ های جدید مایکل که اومده بود Bad و Smooth Criminal و فیلم مونواکر و ... بودن و در اوج ترکوندن بودن. ولی انتظار آلبوم Dangerous رو کشیدم و همون موقع هم اوریجینالش رو تهیه کردم (1992) و این اولین چیز اوریجینال مایکلیم بود.

Nasim نوشته: 2) یعنی مثلا اگر توی یک مورد بفهمی مایکل توی مرگ خودش مقصر اصلی بوده (از اون نظر) یا اینکه واقعا درباره اون اتهامات مجرم بوده بازم همون حس رو پیدا می کنی ؟

وقتی به یه چیزی ایمان داری، هر چی که باشه، وقتی خلافش رو بفهمی خیلی برات سخت میشه. ولی دیگه چیز پنهانی در مورد مایکل که وجود نداره. چه چیزی قراره تغییر کنه؟

Nasim نوشته: منظورم از اینکه "یکبار برای همیشه " توی زندگیت روی خودت اثر گذاشته اینه که چه چیزی فکرتو تونسته مشغول کنه ؟ و باعث شده به یک موضوعی فکر کنی و دربارش تأمل کنی ! هر چند کسی تو کار تأمل نیست دیگه !
ممنون که گفتی ولی من به این روزدی سرخورده نمیشم ! همچنان ازت میپرسم !:D :hilrs:

با این توضیحات برای موزیک ویدیو می تونم بگم Turn the Page از متالیکا، Animal Instinct از The Carenberries و Earth Song از مایکل
فیلم، Schindler's list
کتاب هیچی
آهنگ ... stranger in moscow و speechless

Nasim نوشته: 3) ااااا... اون زمانی که شما بچه بودی مگه این کارتون ها هنوز ساخته شده بود ؟؟؟؟؟؟؟ Toy Story که من بچه بودم ساخته شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب زمان Toy Story منم 9 سالم بوده ! Aladdin هم 6 سال !

Nasim نوشته: راستی طبع تخیل و طنزت خیلی خوبه ! اگر تو دانشگاه ما بودی نمیذاشتم راحت دربری !!!

کجا در برم؟ مگر چی کار می کردی؟

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

23 نوامبر 2011 17:06 #15705 توسط Nasim

مرسی از توضیحات ! داشتم روانی میشدم !!

خواهش میکنم ، اصلا قابلی نداشت !!!

بیرون اومدن آلبوم بد رو که حالیم نبود. فقط یادمه که کلیپ های جدید مایکل که اومده بود Bad و Smooth Criminal و فیلم مونواکر و ... بودن و در اوج ترکوندن بودن. ولی انتظار آلبوم Dangerous رو کشیدم و همون موقع هم اوریجینالش رو تهیه کردم (1992) و این اولین چیز اوریجینال مایکلیم بود.

یعنی 6 سالت بود که Dangerous رو گرفتی ؟ درسته ؟

وقتی به یه چیزی ایمان داری، هر چی که باشه، وقتی خلافش رو بفهمی خیلی برات سخت میشه. ولی دیگه چیز پنهانی در مورد مایکل که وجود نداره. چه چیزی قراره تغییر کنه؟

ممنون از پاسخت .این بحث مفصل و پیچیده ای هست اینجا بازش نمیکنم .

با این توضیحات برای موزیک ویدیو می تونم بگم Turn the Page از متالیکا، Animal Instinct از The Carenberries و Earth Song از مایکل
فیلم، Schindler's list
کتاب هیچی
آهنگ ... stranger in moscow و speechless

دیدی منظورمو اشتباه متوجه شده بودی ؟ زود قضاوت نکن پسرم !

خوب زمان Toy Story منم 9 سالم بوده ! Aladdin هم 6 سال !

فکر کنم من از زمان های خیلی دور کارتون نگاه میکنم ! شما درست میگی !

کجا در برم؟ مگر چی کار می کردی؟

خب مثل همینجا که همیشه نیستی ! اونجا هم اگر کاری رو که ازت میخواستم میدونستی در میرفتی احتمالا ولی من نمیذاشتم !
بازم سوال!
1)بیشتر کدوم کافه میری ؟ (من خودم همه کافه هارو ترکوندم !!!)
2)محبوبترین اسباب بازی کودکیت یادته چی بود ؟
3)بزرگترین کابوست درباره مایکل چیه ؟
4)کدوم دانشگاه درس خوندی ؟
5)اولینبار تریلر رو دیدی ، بچه بودی نترسیدی اصلا ؟

ممنونم از پاسخ های دوبارت رضا جان . امیدوارم سوال های من اذیت یا ناراحتت نکنه !
زنده باشی .
سپاس:mj12:

23 نوامبر 2011 18:26 #15712 توسط Nemesis865

shayan69 نوشته: سلام رضا جان خوشحالم که روی صندلی نشستی امیدوارم تاپیک خیلی خوبی بشه....

1.مدیریت فروم چه لذتی داره؟

از نظر خودم احساسش با کاربری ساده فرقی نمی کنه. تفاوت خاصی بینش نمی بینم. فرقش فقط اینه که الان امجی دات کام رو مثل یه بچه که بزرگش کردیم می بینم!

shayan69 نوشته: 2.از روز اولی که اومدم تو فروم عکس آواتارت همین بود که هنوز هست دلیل اینکه تغییرش ندادی چیه؟دلیل علاقت چیه؟

دلیلش همینه که تو الان خودت داری میگی. این عکس رو که میبینی یاد من میافتی. یه جور استایل خاص خودمه. من این عکس رو خیلی دوست دارم ولی علت عوض نکردنش این نیست که عکس قشنگتری ندیدم. دلیلش همون حفظ استایله.

shayan69 نوشته: 3.رضای فروم قبل با رضای این فروم چقدر تفاوت کرده؟؟

از نظر طرز فکرهای اساسی تغییری نکرده. فقط عاقل تر شده و تجربش بیشتر شده.
اونموقع خیلی فعال بودم اما الان خیلی کمتر. اکثر بچه ها رو نمیشناسم و بچه ها هم منو.

shayan69 نوشته: 4.به نظرت من چقدر با شایان فروم قبلی فرق کردم؟

تو هم به نظر آروم تر شدی. تغییر خاصی نکردی. به هر حال همه بزرگتر شدن و این توی رفتارشون تغییر ایجاد می کنه.

shayan69 نوشته: 5.بهترین خاطره ای که از فروم داری؟

شاید تبریک فراغت از تحصیلم که نگار و مهسا و مینا توی فروم قبلی ایجادش کردن.
خاطره های خوب خیلی هست. دوستی ها، خندیدن ها، صمیمیت ها و ...

shayan69 نوشته: 6.دلت برای کیا که نیومدن تنگ شده؟

اونهایی که نیومدن رو نمی تونم بگم دلم براشون تنگ شده چون در خارج از محیط فروم باهاشون در ارتباطم. ولی از کسایی که جاشون خالیه میتونم از سامان، بیتا، پیام، فرانک، تهمورث، آیدا، نگار، مهسا، میناها، مهناز، و خیلی های دیگه اسم ببرم.

shayan69 نوشته: 7.سخت ترین تصمیمی که تو عمرت گرفتی؟

خوشبختانه زیاد توی شرایطی که مجبور بشم همچین تصمیم هایی بگیرم قرار نگرفتم. شاید بتونم بگم یه تصمیم بود در مورد کارم که دو راه جلوی پام بود که هر کدومش یکسری مزایا و معایب داشت و آخر هم یکیشو انتخاب کردم.

shayan69 نوشته: 8.رضا رو تو یک خط معرفی کن....

Simply Reza

shayan69 نوشته: 9.مایکل از بین ما رفت اما مهمترین دلیلی که تو هنوز اینطور به یادشی چیه؟

دلیلش اینه که مایکل برای من یک خواننده و هنرمند نیست. یکی از اعضای خانوادمه و وقتی چنین حسی به کسی داری همیشه به یادشی.

shayan69 نوشته: 10.روهایات بیشتر تو زندگیت به وقوع پیوستن یا ترس هات...چرا؟

هر دو ولی شاید بشه گفت بیشتر رویاهام. احتمالا دلیلش اینه که سعی میکنم مثبت فکر کنم و برای بدست آوردن خواسته هام تلاش کنم. و ترسهایی که تو زندگیم دارن تعدادشون زیاد نیست ولی رویاهام زیادن!

shayan69 نوشته: همین جا هم بابت نشستنت رو صندلی و همچنین تلاشی که برای فروم میکنی سپاسگزارم و برات آرزوی موفقیت میکنم...شکلک های فروم همیشه منو یاد تو میندازن!!!!ناراحت نشی ها!!!:trbdy: :mj7: :mjj:

مرسی ! لابد بخصوص این : :crazy: lol
[/quote]

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.