سؤال شایان

24 اکتبر 2011 15:35 #13736 توسط blackfire
خواهش میکنم شایان جان

در اخر از پاسخهای دقیق و کامل شما تشکر میکنیم و ارزوی بهترینها را برای شما داریم

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

24 اکتبر 2011 15:37 #13737 توسط شايان

Nasim نوشته: شایان جان این سوال بود ! یادآوری کردم که یادت بیاد و نظرتو بگی !

2-آخرین حرفی که دامبلدور توی فصل یکی مونده به آخر کتاب 7 به هری زد ! درباره همه حقایق ! درباره اینکه چرا لرد سیاه نمیتونه مثل ما باشه ! یا اینکه چی مارو زنده نگه میداره که اون نمیفهمه !
آها من فکر کردم در موقع زنده بودن دامبلدور منظورته نسیم جان....آره این حرف ها رو میزنه بهش در کتاب 7...ممنونم از یادآوریت...

خب نظرم اینه که لرد سیاه یکی از بزرگترین نعمت های وجودی انسان ها رو در طی سالیان از دست داد...اون هم عشق محبت و وجود احساس چیزی انسان ها رو از بسیاری چیزهای دیگه متفاوت میکنه...لرد سیاه شاید در زمینه جادویی بسیار قوی بود اما از نظر مفاهیم انسانی در وضعیت پایین تر از انسان ها قرار داشت و این بزرگترین نقطه ضعفش بود...چیزی که ما رو زنده نگه داشته عشقمون به هم به خوبی ها و باطن پاک است که در تاریکی ها پیدا نمیشود...

ممنونم نسیم جان....

اینم آخرین جوابم بود از تمامی دوستان به خاطر توجه و محبت هاشون تشکر میکنم خاطره بسیار خوبی برای من شد امیدوارم بتونم اینو جبران کنم و از فرناز عزیز هم برای پیگیری هاش ممنونم...:mj7: :mjj:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

24 اکتبر 2011 15:41 #13739 توسط blackfire

reza jaxn نوشته: فرناز در این تاپیک قوانین به صورت دسته جمعی دست وپا گیر شدند وما نیمی از سوالهایمان ماند

ما قصدمان توهین یا شکستن قوانین نبود

لطفا سو تفاهم نشود و از ما ناراحت نشوید

با سپاس و تشکر از فرناز و شایان برای این تاپیک

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.