سؤال دلم به یادشما می لرزد امشب

14 آگوست 2012 14:49 #27430 توسط Ehsan
اذربايجان دوباره لرزيد.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 آگوست 2012 14:59 #27432 توسط شايان

کوچکترین طرفدار نوشته:
...

عکسی که عرفان جان گذاشتی واقعا آدم رو با خودش درگیر میکنه خیلی تاثیر گذاره و دردناک حقیقتی که این روزها بارها میبینیم :(

لرزه 5.3 هم در این شراط باز هم کارو سختر میکنه و ممکنه این لرزهای پشت سر هم به بدنه ضعیف اون منطقه آسیب های بدتری رو وارد کنه اامیدوارم دیگه این لرزه های دیگه تکرار نشه مردم واقعا در شرایط بدی هستند

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

14 آگوست 2012 16:58 #27440 توسط atlas
نلرز زمین... نلرز لعنتی...
همینجوریش زمین زیر پای آدمای خسته سفت نیست، وقتی می لرزی یه دنیا آرزو رو دفن می کنی
به چه حقی؟؟؟؟
نلرز نلرز نلرز نـــــــــــــــــــــــــلـــــــــــرز لعنتی...! =((

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Michaellover

14 آگوست 2012 17:32 - 14 آگوست 2012 17:33 #27444 توسط kingmichael
کسایی که وبلاگ یا وبسایت دارن لطفا کد زیر رو دربلاگ هاشون قرار بدن
بالا سمت راست:
script src=" helptabriz.com
بالا سمت چپ :
<script src=" helptabriz.com/help/fa_left.js "></script>

میتونید این کد رو در قالب وبلاگتون یا در بخش تنظیمات در قسمت کد های اسکریپ (یا کد های اضافی)قرار بدید

________________________________________________________________________________
<script src=" helptabriz.com/help/en_left.js "></script>
و
<script src=" helptabriz.com/help/en_right.js "></script>

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, atlas

14 آگوست 2012 17:37 #27446 توسط milad
خدایشان بیامرزد :(

14 آگوست 2012 17:57 #27447 توسط atlas
و اما.... اگه تهران زلزله بیاد... :-SS
دکتر بهرام عکاشه پدر علم زلزله شناسی ایران در گفتگو با بخش فارسی رادیو بین المللی فرانسه میگوید:
من اعتقاد دارم استان تهران و روستاهایش اصلا مقاوم نیستند.
این استاد برجسته زلزله شناسی در ادامه تاکید میکند: ما در کل کشور حدود 1500 روستا داریم که هچ کدام مقاوم سازی نشده اند و حدود هزار و چندی شهر داریم که به جرات میتوانم بگویم هزارتای آنها آسیب پذیر هستند.

بر اثر زلزله در تهران اساسا چیزی سرپا نخواهد ماند

بهرام عکاشه در مورد عواقب یک زلزله نه چندان قدرتمند در تهران، چیزی حتی کمتر از زلزله ای که چند روز پیش در ورزقان رخ داد میگوید: حدود ده سال پیش «جایکا» «japanese international agency corporation» و شهرداری تهران پروژه داشتند و در آن پروژه به بررسی اثرات زلزله در تهران را مطالعه کردند. ماحصل این تحقیقات که 4 سال به طول انجامید این شد که شدت تخریب چه گسلهای جنوب تهران و یا گسلهای شمال تهران فعال شوند را هشت تا نه درجه «مرکالی» تخمین زدند و این به این معنا است که چیزی در تهران سر پا نمی ماند و طبق محاسابت آنها چندین میلیون کشته و چندین میلیون زخمی بر جا خواهند ماند.
دکتر عکاشه تاکید میکند: به عقیده من با بروز زلزله در تهران، شهر تهران برای 10 تا 15 سال تعطیل خواهد شد. باید از الان به فکر بود تا پایتخت را جابه جا کنیم. الان زمانی است که ما میتوانیم پایتخت را جا به جا کنیم. من بارها این مسیله را به مسوولین تصمیم گیر مملکت بارها گفته ام.
اما با وجود ابعاد گسترده ای که کارشناسانی چون دکتر عکاشه از وقوع زلزله در تهران ترسیم میکنند، دولت چندان موضوع را جدی نگرفته است و یا به این نتیجه رسیده است که جدی گرفتن موضوع هم دردی را دوا نمیکند، چرا که بحران بسیار وخیم تر از آن است که بتوان آن را کنترل کرد.
استاندار تهران در این رابطه گفته است: آمادگی در مقابل زلزله پیش‌بینی‌های لازم شده است، 300 میلیارد ریال تجهیزات وارد ناوگان مدیریت بحران استان شده که شامل بیمارستان و آشپزخانه صحرایی و ماشین‌آلات آواربرداری است.
استاندار تهران بیان داشت: براساس مصوبه سال گذشته باید در استان 22 سایت اسکان اضطراری ساخته می‌شد که از این تعداد 15 ایستگاه به بهره‌برداری رسیده و 7 جایگاه دیگر نیز در آینده افتتاح می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز 22 سایت اسکان اضطراری در استان تهران احداث می‌شود.
تمدن با تأکید براینکه مدیریت بحران فقط اداره کردن زلزله نیست، گفت: وقتی زلزله‌ایی در تهران رخ می‌دهد نحوه خروج، بازسازی، مسائل فردی، امنیتی و اقتصادی کلانی را در بر می‌گیرد.

تهران قابل مقاوم سازی نیست

در حالی که استاندار تهران کل ماجرا را به ساخت 22 سایت اسکان برای حدود 16 میلیون ساکن استان تهران خلاصه میکند اما دکتر عکاشه میگوید:« من اعتقاد دارم مقاوم سازی در تهران عملا بدون نتیجه است. چرا که تهران مجموعه ای است که نمیتوان آن را تصحیح کرد. مقاوم سازی شهر تهران بی معنی است. یک زلزله 6 ریشتری میتواند سی درصد بافت فرسوده تهران را نابود کند. وی در مورد راهکار نهایی که مردم میتوانند در نبود حمایت دولتی در مورد زلزله درتهران با استفاده از امکانات شخصی خود به کار ببرند میگوید: من معتقدم اگر افراد بتوانند که البته شاید به نوعی غیر ممکن است از تهران مهاجرت کنند و بروند. جمعیت تهران که شامل 22 منطقه حدود 7 یا 8 ملیون است اما جمعیت حومه تهران 15 میلیون است و اگر زلزله بیاید این 15 یا 16 میلیون در خطر هستند.
دکتر عکاشه همچنین تاکید میکند: تهران در معرض زلزله بسیار قوی قرار دارن.شهرهایی مانند تهران، تبریز، شیراز و مشهد در معرض خطر زلزله شدید هستند. تمام ایران گسل دارد، شاید چند درصد کشور زلزله خیز نباشد، اما متاسفانه ما مساله زلزله را جدی نمیگریم و منتظر زلزله بعدی میمانیم و بعد از دو یا سه ماه هم همه چیز باز فراموش میشود تا زلزله بعدی.

همهمون میمیریییییییییییییییییییییییییییییییییم!!! :-SS :(

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

14 آگوست 2012 18:36 #27453 توسط Jasmine Jackson-mjforever
تهران گاهی اوقات به عنوان یک پایتخت خیلی چیزهارو کم داره... در هر صورت امیدوارم مشکلی پیش نیاد و سریعتر اوضاع مرتب بشه

mj for ever....

14 آگوست 2012 20:18 #27468 توسط Farnaz
منم زیاد راجع بهش شنیده بودم البته از استادامون در مورد اینکه تهران در حال حاضر بیشتر از توانش داره ازش استفاده می شه جمعیت خارج از ظرفیتش روش ساکنن
توی شبکه ی منو تو می گفت کلا ایران باید مثه ژاپن ;)) مقاوم سازی شه چون زلزله خیزه

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

15 آگوست 2012 15:21 #27506 توسط atlas
زیباترین دختر جهان در آذربایجان

:D نازه ، نه؟ :D

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, kingmichael

18 آگوست 2012 08:58 #27726 توسط Michaellover

atlas نوشته: و اما.... اگه تهران زلزله بیاد... :-SS
دکتر بهرام عکاشه پدر علم زلزله شناسی ایران در گفتگو با بخش فارسی رادیو بین المللی فرانسه میگوید:
من اعتقاد دارم استان تهران و روستاهایش اصلا مقاوم نیستند.
این استاد برجسته زلزله شناسی در ادامه تاکید میکند: ما در کل کشور حدود 1500 روستا داریم که هچ کدام مقاوم سازی نشده اند و حدود هزار و چندی شهر داریم که به جرات میتوانم بگویم هزارتای آنها آسیب پذیر هستند.

بر اثر زلزله در تهران اساسا چیزی سرپا نخواهد ماند

بهرام عکاشه در مورد عواقب یک زلزله نه چندان قدرتمند در تهران، چیزی حتی کمتر از زلزله ای که چند روز پیش در ورزقان رخ داد میگوید: حدود ده سال پیش «جایکا» «japanese international agency corporation» و شهرداری تهران پروژه داشتند و در آن پروژه به بررسی اثرات زلزله در تهران را مطالعه کردند. ماحصل این تحقیقات که 4 سال به طول انجامید این شد که شدت تخریب چه گسلهای جنوب تهران و یا گسلهای شمال تهران فعال شوند را هشت تا نه درجه «مرکالی» تخمین زدند و این به این معنا است که چیزی در تهران سر پا نمی ماند و طبق محاسابت آنها چندین میلیون کشته و چندین میلیون زخمی بر جا خواهند ماند.
دکتر عکاشه تاکید میکند: به عقیده من با بروز زلزله در تهران، شهر تهران برای 10 تا 15 سال تعطیل خواهد شد. باید از الان به فکر بود تا پایتخت را جابه جا کنیم. الان زمانی است که ما میتوانیم پایتخت را جا به جا کنیم. من بارها این مسیله را به مسوولین تصمیم گیر مملکت بارها گفته ام.
اما با وجود ابعاد گسترده ای که کارشناسانی چون دکتر عکاشه از وقوع زلزله در تهران ترسیم میکنند، دولت چندان موضوع را جدی نگرفته است و یا به این نتیجه رسیده است که جدی گرفتن موضوع هم دردی را دوا نمیکند، چرا که بحران بسیار وخیم تر از آن است که بتوان آن را کنترل کرد.
استاندار تهران در این رابطه گفته است: آمادگی در مقابل زلزله پیش‌بینی‌های لازم شده است، 300 میلیارد ریال تجهیزات وارد ناوگان مدیریت بحران استان شده که شامل بیمارستان و آشپزخانه صحرایی و ماشین‌آلات آواربرداری است.
استاندار تهران بیان داشت: براساس مصوبه سال گذشته باید در استان 22 سایت اسکان اضطراری ساخته می‌شد که از این تعداد 15 ایستگاه به بهره‌برداری رسیده و 7 جایگاه دیگر نیز در آینده افتتاح می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز 22 سایت اسکان اضطراری در استان تهران احداث می‌شود.
تمدن با تأکید براینکه مدیریت بحران فقط اداره کردن زلزله نیست، گفت: وقتی زلزله‌ایی در تهران رخ می‌دهد نحوه خروج، بازسازی، مسائل فردی، امنیتی و اقتصادی کلانی را در بر می‌گیرد.

تهران قابل مقاوم سازی نیست

در حالی که استاندار تهران کل ماجرا را به ساخت 22 سایت اسکان برای حدود 16 میلیون ساکن استان تهران خلاصه میکند اما دکتر عکاشه میگوید:« من اعتقاد دارم مقاوم سازی در تهران عملا بدون نتیجه است. چرا که تهران مجموعه ای است که نمیتوان آن را تصحیح کرد. مقاوم سازی شهر تهران بی معنی است. یک زلزله 6 ریشتری میتواند سی درصد بافت فرسوده تهران را نابود کند. وی در مورد راهکار نهایی که مردم میتوانند در نبود حمایت دولتی در مورد زلزله درتهران با استفاده از امکانات شخصی خود به کار ببرند میگوید: من معتقدم اگر افراد بتوانند که البته شاید به نوعی غیر ممکن است از تهران مهاجرت کنند و بروند. جمعیت تهران که شامل 22 منطقه حدود 7 یا 8 ملیون است اما جمعیت حومه تهران 15 میلیون است و اگر زلزله بیاید این 15 یا 16 میلیون در خطر هستند.
دکتر عکاشه همچنین تاکید میکند: تهران در معرض زلزله بسیار قوی قرار دارن.شهرهایی مانند تهران، تبریز، شیراز و مشهد در معرض خطر زلزله شدید هستند. تمام ایران گسل دارد، شاید چند درصد کشور زلزله خیز نباشد، اما متاسفانه ما مساله زلزله را جدی نمیگریم و منتظر زلزله بعدی میمانیم و بعد از دو یا سه ماه هم همه چیز باز فراموش میشود تا زلزله بعدی.

همهمون میمیریییییییییییییییییییییییییییییییییم!!! :-SS :(

من دیشب خواب دیدم خونه خاله اینام :D هستیم تو تهران اونوقت زلزله اومد!این متن رو بخونید:

مدیرروابط عمومي سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر از وقوع زمين لرزه 3.8 ریشتری در بخش*هایی از استان تهران خبر داد.
حسين درخشان در گفت وگو با خبرنگار«حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،* افزود: ساعت یک بامداد امروز(شنبه)، زمین لرزه*ای به بزرگي 3.8 در مقیاس ریشتر، شهرهای دماوند، بومهن و پاکدشت را لرزاند.

وي بابيان اينكه کانون این زمین‏ لرزه شهر بومهن از بخش مرکزی استان تهران اعلام شده است، گفت: از آنجايي كه زمين لرزه*هاي با بيش از قدرت 3.5 به خصوص در منازل آپارتماني احساس مي*شود اين مسئله سبب وحشت مردم شد.

مديرروابط عمومي سازمان امداد ونجات جمعيت هلال احمر ايران از آماده باش تیم*های امدادی خبرداد و گفت: در صورت تکرار حادثه به سرعت وارد عمل شوند.

به گزارش ايسنا، موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران اعلام كرد: زمين*لرزه مذكور به بزرگي 3.8 ريشتر در بومهن در استان تهران در ساعت 01:01:26 رخ داد و در عرض جغرافيايي ۳۵.۸۳ N و طول جغرافيايي ۵۱.۸۸ E به عمق 7 اين مناطق را لرزاند.

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.