× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال درگیری مایکل جکسون با پسر پادشاه بحرین بر سر ایران

05 نوامبر 2011 18:15 - 05 نوامبر 2011 18:22 #14856 توسط sara
درگیری مایکل جکسون با پسر پادشاه بحرین بر سر ایران
عبدالله عبداللطیف که مسئولیت چندین بار پذیرایی از مایکل جکسون (سلطان موسیقی پاپ آمریکا / ۱۹۵۸- ۲۰۰۹) در هنگام اقامت او را در بحرین بر عهده داشت هم اکنون در اسپانیا زندگی می کند . او از آغاز درگیری مایکل جکسون و پسر دوم پادشاه بحرین می گوید : مرحوم مایکل جکسون با شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه روابط گرم و صمیمانه ایی داشتن قرار بود مایکل جکسون چندین آهنگی که پسر پادشاه ساخته بود را بخواند .

شب پیش از آخرین سفر مایکل به بحرین ، پسر شاه به ویلای محل اقامتش آمد حالت طبیعی نداشت و کاملا مشخص بود مشروبات الکلی زیادی مصرف کرده است . سه زن بدکاره همانند همیشه همراهش بودند پسر شاه دستان مایکل را گرفته بود می گفت بیا تا برقصیم و مایکل فقط تماشایش می کرد و البته می شد تعجب را در چشمانش دید . پسر شاه می رقصید چندین میز و صندلی وارونه شد و جام های شیشه ایی بسیاری بر روی زمین افتاد و شکست . مایکل جکسون از ویلا بیرون رفت . پسر شاه بر روی مبلی ولو شد ساعتی که گذشت شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه به مایکل جکسون گفت : می خواهی کجا بروی ؟ جایی بهتر از اینجا هم هست ؟

آقای جکسون نگاهی به ظاهر آشفته و به هم ریخته پسر شاه کرد و گفت : بله هست .
پسر شاه صورتش را جلو آورد و گفت : کجا ؟
مایکل جکسون هم مختصر گفت : ایران
شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه غضب ناک شد و پرسید : ایران ؟!
مایکل جکسون سرش را به جهت تایید تکان داد و این جمله حکیم ارد بزرگ را گفت : ایران سپیده دم ، تاریخ است .
پسر شاه عصبانی شده بود اما چیزی نمی گفت .
مایکل جکسون رو به من کرد و در حالی که با دستش پسر شاه را نشان می داد گفت : از ایران برای این آقا صحبت کن ، همان چیز هایی که به من می گفتی .
آقای جکسون نمی دانست با این جمله اش ، من مجبور می شوم برای همیشه از ترس خاندان آل خلیفه کشورم را رها کنم . فردای آن روز پنهانی بحرین را ترک گفتم . از بانکیم ثانکی وکیل پسر شاه شنیدم که پس از آن شب دیگر روابط مایکل جکسون و عبدالله بن حماد آل خلیفه درست نشد و در نهایت به دادگاه و شکایت از سوی پسر شاه انجامید . مایکل جکسون تمام آهنگ های او را پس فرستاد و گفت من بر روی این آهنگ ها کار نمی کنم .
در چندین سفری که مایکل به بحرین داشت من برایش از ایران ، سرزمین اصلی بحرینی ها سخن گفتم از مشاهیرش و مکانهای تاریخی اش ، برایش جملات حکیم ارد بزرگ و از اشعار حکیم فردوسی می گفتم . مایکل جکسون به من چندین بار گفت : تو مرا عاشق ایران کردی .:x
sina22h.blogfa.com/

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz, مایکلا, شايان, farzam, Nasim, mohammad, Michaellover, howl

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 نوامبر 2011 18:34 #14858 توسط Nasim
ممنون سارا جان ! باید دید چقدر این داستان مستنده !
بحرین چهاردهمین ایالت ایران و آخرین ایالتی بود که از ایران جدا شد . عجیب هم نیست که خیلی از مردم اون اصلیت ایرانی دارند مثل خیلی دیگر از کشورهای حوزه خلیج فارس .

05 نوامبر 2011 19:24 #14862 توسط mohammad
eeeeeeeeeeeeee
منم اینو تو یه فروم دیدم . وقتی خوندم برایه چند لحضه چت کردم . یعنی واقعا مایکل این حرف ها رو راجب ایران گفته:D
من که اصلا باورم نمیشه .
یعنی واقعا مایکل اینا رو گفته . برام خیلی عجیبه . البته اگه واقعی باشه . ممکنه مثل خیلی از چیز هایه دیگه راجب مایکل ساختگی باشه .
کسی اینجا میدونه این داستان واقعیه یا نه .:-??
ممنون سارا جان که این تاپیک رو زدی . واقعا دوست دارم بدونم داستان چیه ؟!

05 نوامبر 2011 19:55 - 05 نوامبر 2011 19:57 #14867 توسط Nikolay
باید یک منبع معتبر داشته باشه تا تایید شه !

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

05 نوامبر 2011 20:45 #14868 توسط Elnaz
ممنونم اما دور از ذهنه

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

07 نوامبر 2011 07:34 #14904 توسط Jasmine Jackson-mjforever
منم راستش باور نکردم
انگار برام قابل باور نیست

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

07 نوامبر 2011 07:42 #14908 توسط mohammad
الناز فکر کنم بتونی از منبع هایی که بهشون دسترسی داری اطلاعات گیر بیاری . یا از خود بنیاد مایکل میتونی این قضیه رو بپرسی ؟
من که هر جا سرچ کردم چیز درست و حسابی دستگیرم نشد .

07 نوامبر 2011 08:10 #14912 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من توی نظراتش نوشتم منبعش چیه
منتظر جوابم

mj for ever....

08 نوامبر 2011 00:09 #14953 توسط ali sarlak
تصویر سازی که از این مکالمه دارم مخلوطی از بد و اسموث کریمیناله .میتونسته قسمت 2 اسموت کریمینال باشه .جای اون ویدیو جدیده که تو تیس ایز ایت هستش.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

08 نوامبر 2011 10:43 #14966 توسط Jasmine Jackson-mjforever
متوجه نشدم
میشه بیشتر توضیح بدی؟

mj for ever....

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.