× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال در چه حالید؟

21 اکتبر 2014 17:28 #33871 توسط kingmichael
چه خبر شد یه دفه !!! :bgsprse:

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 اکتبر 2014 17:10 - 23 اکتبر 2014 17:15 #33872 توسط شايان
سلام به تمام دوستان. :mj7: :mjj:
من شایانم از سال 86 با سایت emjey آشنا شدم و از همون موقع عضو فروم شدم و از چند ماه بعدش فعالیتم رو شروع کردم.از همون اول با نام شایان بودم حالا گاهی نام فارسیم گاهی انگلیسی.
چند مدت کوتاهی هستش از دانشگاه مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل شدم و در مرحله حساسی برای گرفتن یک سری تصمیم های مهم برای آینده هستم.

در کنار درس خوندن از 3 سال پیش به فعالیت موسیقی پرداختم و کارم رو با سایر دوستانم در گروه راک Neon به صورت جدی ادامه دادیم و مدت یک سال و نیم مشغول ساخت و رکورد آلبومی هستیم که بزودی تموم میشه و دوست دارم با تمامی دوستان خوبی که اینجا دارم به اشتراک بگذارمشون.در کنار موسیقی چند مدت هستش که با مجله ایران فیلم که از اسمش معلومه یک مجله سینمایی اینترنتی هستش همکاری دارم.یک سری کارهای ریز دیگه هم هست که خب تا نتیجه نده درست نیستش که ازشون نام ببرم.

با دوستان زیادی در فروم emjey آشنا شدم و خاطرات بسیار خوبی با خیلی از دوستان اینجا داشتم.اوایل فعالیتم همزمان شد با دورانی که از نظر روحی شرایط حساسی داشتم و حضور فروم و نقشش برام با ارزش بود و بعد از دوباره باز شدن هم صحبت ها و حرف هایی بود که هرگز اون دوران فروم قبلی فرصت نشد بگم رو دوست داشتم در یک جمع مایکلی مطرح کنم.گاهی که از نت دورم دلم برای بعضی از بچه ها واقعا تنگ میشه اما گاهی شرایط اجباره.
درسته که فیس بوک و رسانه های مختلف دیگه ای در این سال ها اومده ولی هرگز هیچ کدوم توانایی ایجاد بحث و آموزندگی فروم ها رو نداره هرگز نمیشه درس هایی که میشه در یک بحث رو گرفت رو به درستی در فیس بوک گرفت به هر حال فروم هم یک جامعه هستش و قوانین خودش رو داره.
همیشه به فروم مدیونم و دوست دارم اگر چیزی میدونم یا میتونم برای کمک به فروم انجام بدم ولی خب نمیدونم چقدر تونستم تو این سال ها به فروم کمک کنم.امیدوارم که مفید بوده باشه با اینکه کم بود.
امیدوارم با حضور بیشتر بچه هاو به خصوص دوستان جدید این خونه مایکلی دوباره روزهای شلوغ و پر بحثی رو داشته باشه.

این هم صفحه فیس بوک منه و خوشحال میشم ارتباطم با دوستان خوب مایکلی در محیط های دیگه همچنان ادامه داشته باشه.
www.facebook.com/shayan.karimzadeh

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, blackfire, Michaellover, mahsa, raha

28 نوامبر 2014 19:09 #33923 توسط Hamid
من قصد داشتم دامنه IranianFans.com رو حفظ کنم برای این سایت تا بدون مشکل فی &لت++ر هم بشه این سایت رو باز کرد. اما متاسفانه باید بگم که اون دامنه از ۵ روز دیگه غیر فعال میشه چون نگه داشتنش با توجه به عدم استقبال برای من به صرفه نیست.
امیدوارم مشکل مشابه برای کل سایت امجی رخ نده.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mahsa

01 دسامبر 2014 07:30 - 01 دسامبر 2014 07:31 #33924 توسط mahsa
من اول از همه باید از فعالیت های شما که این سایت رو با همه مشکلات حفظ کردید تشکر کنم ولی می شه یکم بیشتر در این زمینه توضیح بدی؟ یعنی سخنگاه غیر فعال می شه؟ ما که الان هم با فیل+...تر شکن وارد می شیم! واقعا من نمی فهمم این سه هزار و خورده ای نفر که اینجاثبت نام کردن چرا حداقل ماهی یکبار هم اینجا سر نمی زنند!؟
ممنون از زحماتت

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, raha

08 مارس 2015 12:31 #34072 توسط Farnaz
سلام دوباره بعد از مدت خیلی طولانی ی ی ی ی
راستش خیلی به قدیمیا گفتم که بیان اما یا انثدر مشغله دارن که وقتشو ندارن یا منتظرن بقیه اول بیان اینجا
اینجا همیشه خونمون بوده و هست وهیچ وقت فراموش نمیشه حداقل برای من که اینطوریه :-bd :scream:

URL=https://img4up.com/]

[/URL]
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

09 مارس 2015 16:13 #34073 توسط mahsa

Farnaz نوشته: سلام دوباره بعد از مدت خیلی طولانی ی ی ی ی
راستش خیلی به قدیمیا گفتم که بیان اما یا انثدر مشغله دارن که وقتشو ندارن یا منتظرن بقیه اول بیان اینجا
اینجا همیشه خونمون بوده و هست وهیچ وقت فراموش نمیشه حداقل برای من که اینطوریه :-bd :scream:

فکر می کنم رئیس جمهور هم وقت بعضی از کارها رو داره مگه چه کاره هستن که وقت نمی کنند :-? :D

09 مارس 2015 18:45 #34074 توسط Ehsan
Yes Yes Yes...

20 مارس 2015 18:32 - 20 مارس 2015 19:04 #34076 توسط mahsa
واقعا در چه حالید؟ نمی خواستم این سوال رو اینجا بپرسم ولی یکی لطفا جواب بده که چرا آمار فیسبوک رو به کاهشه یعنی تو چند روز نزدیک به۴ هزار نفر ؟!!!!!!!!!!از عجایب روزگاره!!!!!!

21 مارس 2015 20:11 - 04 آوریل 2015 00:16 #34079 توسط Nikolay
درود دوستان عزیزم

نوروز همتون مبارک ، سال پر از شادی ، زیبایی ، سلامت و موفقیت براتون آرزو میکنم

دلم واسه همه تنگ شده :(( خیلی دلم تنگ شده

سرباز نیروی زمینی ارتش شدم و تا الان از اینکه ارتشی هستم راضیم و افتخار میکنم (آرزو میکردم ارتش بیفتم ولی خب دوست داشتم نیروی هوایی باشم)
تو سربازی خیلی چیزا یاد گرفتم ، تجربه ها کسب کردم ، قوی تر شدم و احساساتی تر هم شدم !!! ولی خب متاسفانه عصبی و بد اخلاق شدم که شاید یکی از دلایلش خشم شب هایی بود که میزدن و اینکه چون گروهانمون کم تعداد بود تقریبا روز در میون نگهبانی میدادیم ، منم رو خوابم حساسم. اینجا آهنگای چایکوفسکی خیلی آرومم میکنه. انگار واسه من درست کرده. همیشه آرومم میکنه. ناخودآگاه تصویر جنگل ، باغ ، برف و قصر میاد تو ذهنم.

نمیدونم چرا این روزا خاطره ها انقدر جلو چشامه ... بعضی وقتی یکهو خیلی احساساتی میشم میزنم زیر گریه ... چقدر اینجا خلوته ... امیدوارم بقیه دوستان بیان و از خودشون بگن ...

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2, kingmichael

05 جون 2015 17:10 #34131 توسط NicoleL2
سلام دوستان
حس عجیبی دارم،باورم نمیشه الان اینجام و دارم اینجا مینویسم
خوب من تقریبا از سال 2011 تو این فروم هستم،دوستای خیلی خوبی پیدا کردم که اگه بخوام یه نفرو تو اونا اسم ببرم،کسی نیست جز محمد(Nikolay)
تجربه های تلخ و شیرینی هم داشتم که بگذریم...
الانم دانشجوی پزشکی ام و سخت درگیر درس و دانشگاه و رفت و آمد
فقط یه چیز دیگه میخوام بگم:
بچه ها دلم خیلی خیلی واستون تنگ شده،واسه شما و اون روزا و اون شوق و ذوق...واسه همه چیز...

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Nikolay, kingmichael

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.