سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

29 سپتامبر 2014 21:01 #33854 توسط farzam
هر وقت یاد فوت رابین ویلیامز می افتم واقعا نمیدونم چی بگم
رابین ویلیامز خودکشی کرده بعد تو اخبار و تو رسانه ها ، واقعا میتونم بگم کمتر شنیدم و خوندم که خودکشی کرده!!!!
اما مایکلو کشته بودن بیشتر تو تیترها و اینا میدیدم که نوشتن خودکشی کرده مایکل!!!!
واقعا نمیدونم چی بگم؟؟؟!

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha, Reza

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 اکتبر 2014 14:33 - 28 اکتبر 2014 09:41 #33873 توسط mahsa
امروز توی اخبار BBC دیدم توی لندن و 120 کشور به مناسبت نزدیک شدن جشن های هالووین بازهم برای رکورد شکنی رقص تریلر توی کتاب گینس یه flash mob اجرا کردند که یاد مایکل و رکوردهای اونو در کتاب گینس زنده نگهداره چه رکورد کارهای خیریه اش رو و چه رکودهاش در موسیقی. :clp2:
می بینید تو رو خدا ما هم مملکت داریم اونا هم دارند.... تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل :hammer:

خبر خوب نامزد شدن مایکل در سول ترین هم به جای خود امیدوارم هر سه جوایزه رو ببره :D

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

29 اکتبر 2014 19:25 #33890 توسط kingmichael
من نشنیدم خبر رو !!!! خدا لعنت کنه این دانشگاه رو که کلا آدم رو از دنیا عقب انداخته !!!

چی شد ؟! شکستن رکورد رو ؟!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

05 نوامبر 2014 09:36 #33892 توسط kingmichael
خب تام هم مرد !!!!! :clp2:

نفرت مایکل از این آدم به خوبی توی آهنگ DS معلومه !!!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

08 نوامبر 2014 08:49 - 08 نوامبر 2014 09:33 #33893 توسط mahsa

kingmichael نوشته: من نشنیدم خبر رو !!!! خدا لعنت کنه این دانشگاه رو که کلا آدم رو از دنیا عقب انداخته !!!

چی شد ؟! شکستن رکورد رو ؟!

من هم نمی دونم بالاخره موفق شدن یا نه ؟ ولی به نظرم چون کارشون دیده شده پس در ابعاد گسترده ای بوده حالا باید دید نتیجه چی میشه. بالاخره کار موثری بود که بی بی سی گفته ولی سخته که رکورد دفعه قبل رو بشکنن. :D

وقتی شنیدم این آدم که چه عرض کنم :devil: مرد به این فکر می کنم که زندگی چقدر زود می گذره و همه چی چقدر زود تموم می شه ولی به چه قیمتی؟

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره روح آدم رو می خوره و درمانی هم براش نیست.

من هنوز هم موندم که چرا یک بی گناه باید اینهمه عذاب می کشید. البته به نظرم این مردک با این بیماری عذاب کشیده اما هنوز براش کمه :devil: .

شاید ما با این تلاش های بیهوده اسندون به پاکی قلب مایکل بهتر و بیشتر پی بردیم و حالا که اون در محلی هست که تنها خدا باید در موردش عدالت رو رعایت کنه محتاج بخشش مایکل هست. حتی اگر قلب مایکل اونو ببخشه فکر کنم ما نمی تونیم اونو ببخشیم. X-( نامه یک طرفدار به اسندون حرف خیلی از ماهاست. مایکل در شعر "مرد بیگناه" هم از زجر دورنیش گفت اما کمتر کسی به این نکته توجه کرد که او چه دردی رو در قلبش تحمل می کرد. او گفت که تنها خدا می دونه که او بی گناه هست.

در هر صورت زندگی می گذره ولی تنها چیزی که می مونه نام نیک انسانه که مردم از او یاد می کنند. اینکه مایکل چطور در یادها می مونه و اون مرد چطور جای حرف نداره....

چیزی که دراین پرونده بیشتر به نظر میاد اینه که یک توطئه برنامه ریزی شده خام در این مورد وجود داشته که مایکل هم چندین بار بهش اشاره کرده. شیطنت هایی که هنوز هم ادامه داره و این بی شرمانه ترین نوع باج خواهیه.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, Reza

24 ژانویه 2015 10:36 - 24 ژانویه 2015 10:37 #34017 توسط mahsa
من با شنیدن این آهنگ زیبا گریه ام می گیره. مخصوصا وقتی که تابوت طلایی رو میارن. چقدر زیبا، لطیف و آسمونیه :cry: روح هردشون در آرامش و شادی باشه. آدم های خوب زود از بین ما می رن o:-)
RIP King of pop and Andrea Crouch

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha

01 مارس 2015 11:41 - 01 مارس 2015 11:44 #34061 توسط mahsa
امروز (یکشنبه دهم اسفندماه) شبکه من و تو ساعت 21 توی برنامه "خانه های اشرافی" قراره به آخرین خونه سلطان پاپ سری بزنه . بنا به گفته راوی برای اولین بار در این برنامه قراره به این خونه وارد بشن و به گوشه و کنار این خونه سرک بکشن اگر دوست داشتید ببینید.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, Reza

09 آوریل 2015 08:59 #34085 توسط mahsa
شنیده ها خبر از چوب حراج زدن به نورلند می دهند. امیدوارم اشتباه باشه ولی قیمت ۸۵ میلیون دلار تعیین شده. کاش مایکل دلسوزان بیشتری داشت. مشکل اخبار مربوط به مایکل اینه که شایعات زودتر از واقعیت ها منتشر می شن.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: raha, Reza

06 می 2015 11:09 - 06 می 2015 11:10 #34096 توسط mahsa
تبریک به همه اعضا، مدیران و فعالان عرصه فیسبوک خدا قوت عزیزان، خسته نباشید فیسبوک از ۱۰۰هزار گذشت. به امیدافزایش تعداد لایک ها :mj9: :mj9: :-bd :mj7: :x

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, farzam, kingmichael, raha

29 می 2015 14:56 #34127 توسط mahsa
:-bd بالاخره دروغ های این فرد بی شخصیت ثابت شد. دیگه بعد از این باچه رویی می خواد تو جامعه ظاهر بشه. به زودی همین خبر رو درمورد اون چتر بدست هم می شنویم. خدا مایکل رو از شر همه این افراد که چه در زمان وجودش و چه نبودش قلبش رو جریحه دار کردند خلاص کنه.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.